Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.

Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.

Un lustre vénitien en verre à douze bras.
Dim. h: 60 cm
SKU: 0402200182.
Category: Verlichting.
Auction day: 4 February 2020 19:00
Catalogue #182
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #775

    Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.

    Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #845
    Ligne Roset

    Een tafellamp, model ‘Ellipse’.

    Lampe de table, modèle “Ellipse”.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #83

    Een zeshoekige lantaarn van bruingepatineerd plaaster, versierd met waterspuwers naar voorbeeld van deze op de OLV-kathedraal te Antwerpen.

    Lanterne hexagonale en plâtre à patine brune.
    No longer available
    Dim. H. 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #739

    Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.

    Candélabre d’église en bronze monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 175 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #635

    Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.

    Une lanterne en bronze à motifs grecs.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #673
    Catellani & Smith

    Een grote hanglamp, model ‘Fil de fer’.

    Grande lampe à suspendre, modèle “Fil de Fer”.
    No longer available
    Dim. H 75 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #103

    Een bronzen lampenvoet met een kap van glas in lood, versierd met een bloemendecor.

    Pied de lampe en bronze avec abat-jour en vitraux, décoré de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #231

    Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.

    Un lustre style Louis XV à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. H. 68 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #586

    Een paar kandelaars van grijsgepatineerd hout.

    Une paire de candélabres en bois patiné gris.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #550

    Twee verschillende metalen design hanglampen. Jaren ‘70.

    Deux différenes lampes à suspendre design en métal. Années ‘70.
    No longer available
    Dim. Ø 60 - Ø 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #840

    Een hanglantaarn van geelkoper en glas, versierd met vier musicerende engeltjes.

    Lanterne en cuivre jaune et verre décorée de quatre angelots musiciens.
    No longer available
    Dim. H. 55 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #719

    Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.

    Plafonnier moderne en verre mat à quatre lumières.
    No longer available
    Dim. 42 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #41

    Een lampje in art decostijl in de vorm van een musicerende pierrot bij een lantaarnpaal.

    Petite lampe de style art déco en forme d’un Pierrot musicien près d’une lanterne.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #323

    Een lampenvoet van gepolychromeerd hout in de vorm van een siervaas.

    Pied de lampe en bois polychrome en forme de vasque.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #804
    Scaglione

    Een paar trapvomige schemerlampen van albast. Beide met haarscheur.

    Paire de lampadaires en forme d’escalier en albâtre. Les deux avec cheveu.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #223

    Een bolle lantaarn van brons en glas.

    Une lanterne sphérique en bronze et verre.
    No longer available
    Dim. H. 65 cm
    Estimate: € 400 / 440
  • #815

    Een grote metalen kandelaar in renaissancestijl, gemonteerd als kamerlamp.

    Un grand candélabre en métal, style Renaissance, monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 150 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #242

    Een bollantaarn met vier lichtpunten.

    Une lanterne boule à quatre points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 420 / 460
  • #2

    Een paar messingen lampenvoeten.

    Paire de pieds de lampes en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #774
    B & H

    Twee design hanglampen met roostertjes.

    Deux lampes à suspendre design aux petites grilles.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #790

    Een paar wandappliques van gepolychromeerd hout, gemaakt van oude trapspijlen.

    Paire d’appliques en bois polychrome à base de balustres d’escalier.
    No longer available
    Dim. H. 95 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #835

    Een smeedijzeren luchter met bladermotief en met een meerkleurige centrale coupe van glaspasta. Tijdperk art nouveau.

    Lustre en fer forgé orné de fleurs et avec une coupe centrale polychrome en pâte de verre. Epoque art nouveau.
    No longer available
    Dim. Ø: 37 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #439

    Een hanglamp van smeedijzer met een glazen kap.

    Une lampe à suspendre en fer forgé et cape en verre.
    No longer available
    Dim. Ø 45 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #825
    Mercy Park Lighting

    Een lampenkap van gekleurd glas in lood. Bovenaan gemerkt. Jaren ‘60.

    Un abat-jour en verre et plomb. Marque au dessus. Années ‘60.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #614

    Een rechthoekige wandspiegel.

    Un miroir rectangulaire.
    No longer available
    Dim. 119 x 36 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #211

    “Bulletin du Musée de l’Industrie”. Diverse Ed. Tussen 1853 en 1876. Delen 23 - 27, 29 - 31, 33, 41 - 42, 45 - 47, 49 - 51, 55 - 56, 58, 60, 62, 64, 67, 69 of 25 volumes. Met vouwplaten, in-8°, goede staat, mooi ingebonden, sommige met lederen ruggen.

    “Bulletin du Musée de l’Industrie”. Diverses Ed. Entre 1853 enet1876. Vol. 23 - 27, 29 - 31, 33, 41 - 42, 45 - 47, 49 - 51, 55 - 56 , 58, 60, 62, 64, 67, 69 ou 25 volumes. Avec dépliants, in-8°, bon état, jolie reliures, certaines avec dossier en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 300
  • #159
    J. Lambert

    “Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Enkele herstellingen.

    “Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Signée. Quelques réparations.
    No longer available
    Dim. 38 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #708

    Een antiek stenen juwelenkastje met vijf schuifjes, versierd met Yin en Yangtekens.

    Coffre à bijoux en pierre ouvrant à cinq petits tiroirs décoré des signes Yin et Yang.
    No longer available
    Dim. 16,5 x 11,5 x 9 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #620

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een levensboom.

    Tapis persan en laine représentant un arbre de vie. Noué main.
    No longer available
    Dim. 226 x 138 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #592

    Een lange wandspiegel met verguld houten lijst, bovenaan versierd met een kuif in Lodewijk XV-stijl.

    Trumeau en bois doré surmonté d’une coiffe de style Louis XV.
    No longer available
    Dim. 217 x 63 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #652

    Een smalle vitrinekast van gebeeldhouwd eikenhout met een beglaasde deur boven een paneeldeur. Schuine stijlen, lancierskap, rijkelijk versierd met Régencemotieven. Frankrijk, medio XIXde eeuw.

    Vitrine étroite en chêne sculpté ouvrant à une porte vitrée au dessus d’une porte pleine. Côtés coupés, chapeau en casque de lancier, richement décorée de motifs Régence. France, milieu du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 221 x 99 x 50 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • Thonet

    Een overwegend gele schotel van Chinees porselein.

    Plat en porcelaine de Chine de couleur majoritaire jaune.
    No longer available
    Dim. Ø 22 cm
    Estimate: € 270 / 300
  • #732
    Katsukawa Shunsho

    Een Japanse houtsnede met een voorstelling van de dichter Fuywara Nokiyosuke Ason uit de serie ‘Gedichten der 100 dichters’. XVIIIe eeuw.

    Gravure sur bois japonais représentant le poète Fuywara Nokiyosuke Ason de la série “Poèmes des 100 poètes”. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 21 x 15 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #489
    Geo. Henrotté

    “Zicht op een kanaal”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1914.

    “Vue sur un canal”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1914.
    No longer available
    Dim. 33 x 49 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #116

    Een antieke blankhouten console/keukentafel met twee laden.

    Grande table de cuisine en bois clair ouvrant à deux tiroirs en ceinture et avec tablette d’entretoise.
    No longer available
    Dim. H. 90 x 244 x 79 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #284

    “Boer met pijp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysan fumant une pipe”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 37 x 31 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 4 & 5 Februari 2020

Catalogus volledig - 850 loten. Catalogus verkrijgbaar in .pdf en .xls

4 February 2020 19:00
5 February 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 4 February 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More