#751Een lot van zes kleine houten koekoeksklokjes. Sleuteltjes en slingertjes manco.
#749Albert De DekenPeriod: 1915 - 2003“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait de jeune fille”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 76 x 55 cmEstimate: € 120 / 180 -
#832P. Alechinsky“Abstract”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
”Abstrait”. Une lithographie, signée hors planche.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 200 / 220 -
#34Roy LichtensteinPeriod: 1923 - 1997“Seductive girl”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 18/40 buiten de plaat.
”Seductive girl”. Une eau-forte. Signée et numérotée 18/40 hors planche.No longer availableDim. 10 x 15 cmEstimate: € 100 / 120 -
#531Een Chinese koro van brons, getooid met een tempelleeuw.
#681Daum, FranceEen sierstuk van meerkleurig glaspasta. Onderaan gemerkt.
#760Een metalen luchtertje met zes lichtarmen met bloemvormige kapjes.
#566Wollen Koerdisch tapijt. Handgeknoopt.
#215Drie peervormige in briolette geslepen amethisten.
#850Een rood- en geelkoperen doofpot.
Une paire de boucles d’oreilles 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,46 ct.No longer availableDim. 1,70 gEstimate: € 550 / 650