Similar lots by type
-
#623
Een koperen luchter met acht lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en cuivre à huit points lumineux décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 220 / 300 -
#227
Een karafje en acht gekleurde glaasjes van geslepen kristal.
Une carafe et huit verres de couleur en cristal taillé.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#629
Een grote industriële lamp.
Grande lampe industrielle.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 180 / 220 -
#786
Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
Candélabre d’église en bronze monté en lampe.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 100 / 120 -
#589
Een bronzen luchter met twaalf lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en bronze à douze bras lumineux, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h:80 cmEstimate: € 700 / 800 -
#153
Een paar lampenvoeten van bruin glas met een gesatineerd decor van rozen. Gesigneerd.
Deux pieds de lampes en verre brun et aux décors de roses. Signés.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 80 / 100 -
#369
Een karaf en zes glazen van geslepen kleurloos kristal. De karaf gemerkt van Val St. Lambert, de glazen van Waterford. Op een art nouveau dienblad van tin.
Une carafe et six verres en cristal incolore taillé. La carafe porte la marque Val St. Lambert, les verres portent la marque Waterford. Sur un plateau Art Nouveau en étain.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 180 / 220 -
#666
Een achthoekige koperen hallantaarn met melkglazen ruitjes en een geslepen en gesatineerde bloemvormige coupe. Versierd met vier musicerende putti. Eén ruitje gebroken.
Lanterne de vestibule octogonale aux vitres en opaline et avec une coupe en forme de fleur taillée et satinée. Ornée de quatre putti musiciens. Une vitre cassée.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#784
Een glazenservies van geslepen kristal, bestaande uit zestien wittewijnglazen, veertien rodewijnglazen en tien groene glazen.
Un service à verres en cristal taillé, comprenant seize verres à vin blanc, quatorze verres à vin rouge et dix verres vert.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#183
“Apollo”. Een bronzen beeld op rood marmeren sokkel.
”Apollon”. Une statue en bronze sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 300 / 500 -
#618
Een grote bronzen hallantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre en concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 460 / 500 -
#764
Een luchter met glazen coupe, versierd met romantische scènes.
Lustre avec coupe en verre décorée de scènes romantiques.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#782
Een lot van vier voorwerpen in geslepen kristal met vogel in rode cartouches . Bestaande uit een bonbonnière met deksel op voet, een bel, een asbak en een sierbekertje.
Un lot de quatre objets en cristal taillé et cartouches rouges. Comprenant une bonbonnière à couvercle sur pied, une sonnette, un cendrier et un gobelet décoratif.No longer availableDim. H 25 cm b 19 cmEstimate: € 30 / 40 -
#793Val St. Lambert
Een reeks van achttien glazen van geslepen kleurloos kristal op zeshoekige voet. Enkele glazen met kleine schilfer aan de voet.
Une série de dix huit verres en cristal incolore taillé sur pieds hexagonaux.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#171Bayel, France
Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit champagnefluiten, witte- en rodewijnglazen en waterglazen. Compleet voor twaalf personen.
Un service à verres en cristal taillé incolore, comprenant douze flûtes à champagne, verres à vin rouge, verres à vin blanc et verres à eau. Complet pour douze convives.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#664
Een balustervaas van rood en kleurloos glas.
Un vase balustre en verre incolore et rouge.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120 / 200 -
#783
Een lot van drie verschillende vazen va geslepen kristal, waarbij twee met groene en één met mauve motieven. Allen gemerkt onderaan.
Un lot de trois vases en cristal taillé, dont deux aux motifs vert et mauve. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 11, 13 & 16 cmEstimate: € 90 / 120 -
#609
Twee luchters van messing met telkens zes lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques. Licht afwijkende modellen.
Deux lustres en laiton à six points lumineux, décoration de pendeloques en cristal. Modèles légèrement différents.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 250 / 400 -
#364
Twee reeksen van drie glazen van geslepen blauw kristal. Op glazen spiegeldienblaadje.
Deux séries de trois verres en cristal bleu taillé. Sur un plateau verre-miroir.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#762Val St. Lambert
Een vaas op voet van geslepen kristal met mauve decor. Onderaan gemerkt en genummerd 136/150. Gaaf.
Un vase sur pied en cristal taillé et décor mauve. Marque sous la base et numéroté 136/150.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120 / 180 -
#619
Een bronzen hanglantaarn met gegraveerd glas.
Une lanterne à suspension en bronze.No longer availableDim. H. 120 cmEstimate: € 460 / 500 -
#644
Een paar drageoirs van geslepen kleurloos kristal. Eén met kleine randschilfer.
Deux drageoirs en cristal incolore taillé. Un comporte un petit éclat.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#803
Een paar vol messingen kerkkandelaars in barokke stijl.
Paire de candélabres d’église en laiton. Style baroque.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 120 / 200 -
#613
Een bronzen luchter met vijf vergulde lichtarmen, centraal getooid met een vogel op een bal. Tijdperk Empire.
Lustre en bronze à cinq bras de lumière dorés, surmonté vers le centre par un oiseau tenant une balle. Epoque Empire.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#627
Een recente vaas van Chinees porselein met een decor van personages. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine de Chine récent au décor de personnages. marque sous la base.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 40 / 50 -
#561
“Krijger met draak”. Een beeld van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor.
”Guerrier et dragon”. Une statue en ivoire sculptée et polychrome.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 200 / 220 -
#757
Een lot van drie borden van blauw en wit Chinees porselein met geribde vleugel en met een decor van een vogel en bloemen. We voegen er een bord met een decor van personages aan toe.
Un lot de trois assiettes en porcelaine de Chine bleue et blanche aux ailes côtelées et aux décors de fleurs et d’oiseau. Nous ajoutons une assiette au décor de personnages.No longer availableDim. Ø: 22 & 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#471
Een ceremoniële dolk met handvat en schede van hoorn, been en messing.
Une dague de cérémonie avec manche et fourreau en corne, os et laiton.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
#470
Een glazen lampenvoet met een geslepen bladerdecor.
Un pied de lampe en verre au décor de feuilles taillé.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 32 / 40 -
#435
Een lot van vier verschillende vaasjes van blauw en wit en meerkleurig porselein.
Un lot de quatre vases différents en porcelaine bleue et blanche.No longer availableDim. h: 9 - 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#456Beloutj
Een Oosters wollen bidkleed.
Un tapis de prière d’Orient en laine.No longer availableDim. 92 x 136 cmEstimate: € 40 / 60 -
#344Alice Van Meirvenne
“Winters landschap met knotwilg”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver au saule. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#412
“De Litanie van Onze Lieve Vrouw”. Illustraties Alfred Ost, tekst L. Uten S.J., Muziek Arthur Meulemans. Ed. Lannoo, Tielt 1944. In-folio, genummerd 442/1000. Goede staat, met huls en stofwikkel.
“De Litanie van Onze Lieve Vrouw”. Illustrations par Alfred Ost, texte de L. Uten S.J., Musique Arthur Meulemans. Ed. Lannoo, Tielt 1944. In-folio, numéroté 442/1000. En bon état, avec jaquette.No longer availableEstimate: € 40 / 26 -
#145
Een 18 karaats wit gouden ring bezet een centrale diamant van ± 0,25 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,25 ct et brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 11,23 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#282L. Plas
“Melken van de koeien in de wei.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”La traite des vaches au pré”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 22 x 28 cmEstimate: € 120 / 180 -
#277
Een lot van drie siervazen van meerkleurig porselein in de stijl van Sèvres, bestaande uit een grote en een kleine vaas met rode achtergrond en een grote met kobaltblauwe fond. Telkens met een decor van personages in een landschap in cartouches en met messingen monturen. De laatste met ontbrekend dekseltje.
Un lot de trois vases en porcelaine, style Sèvres, comprenant un grand vase et un petit vase aux fonds rouges et un grand vase au fond bleu cobalt. Décors de personnages dans un paysage en cartouches et montures en laiton. Ce dernier au couvercle manquant.No longer availableDim. h: 37 - 59 cmEstimate: € 100 / 120