Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Venetiaanse luchter met tien lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.

Een Venetiaanse luchter met tien lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.

Lustre vénitien à dix bras de lumière, décoré de pendeloques en cristal.
Dim. h: 70 cm
SKU: 2011180375.
Categories: Kristal, Verlichting.
Auction day: 20 November 2018 19:00
Catalogue #375
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #395

    Een tienarmige Venetiaanse luster van metaal en glas, versierd met kristallen pendeloques

    Un lustre vénitien à dix bras en métal et verre, décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #390

    Een Maria-Theresia luchter met vijf lichtpunten en versierd met kleurloze kristallen pendeloques.

    Un lustre Marie-Thérèse à cinq points lumineux, décoration de pendeloques en cristal incolore.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #788
    Swarovski

    Twee schelpen en een zeester van geslepen kleurloos kristal.

    Une étoile de mer et deux coquillages en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Dim. 4,5 - 5,5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #783
    Val St. Lambert

    Een art deco vaas van geslepen blauw en kleurloos kristal. Niet gemerkt. Kleine schilfer bovenaan.

    Un vase Art Déco en cristal bleu et incolore taillé . Pas de marque. Eclat au rebord.
    No longer available
    Dim. h: 25,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #380

    Een ronde hallantaarn van brons met vier lichtpunten, versierd met strikken.

    Une lanterne de vestibule ronde en bronze à quatre points lumineux, décoration de noeuds.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #631

    Een Art-Deco luchter met vier kapjes in glaspasta.

    Lustre art déco à quatre abat-jour en pâte de verre.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #330

    Een verguld koperen halllantaarn met gesatineerd glazen kap, versierd met guirlandes.

    Lanterne de vestibule en cuivre doré à abat-jour en verre satiné décoré” de guirlandes.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #764
    Val St. Lambert

    Zes onderleggers van kleurloos kristal met gesatineerde afbeeldingen van vogels. In origineel etui.

    Six sous-verres en cristal incolore avec des images satinées d’oiseaux. Dans étui d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #258
    Val Saint-Lambert

    Een paar zeshoekige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. In originele doos en gemerkt.

    Une paire de candélabres en cristal incolore taillé. Dans la boîte d’origine et avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #398

    Een lot van drie verschillende koperen scheepslantaarns.

    Un lot de trois lanternes marines en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 25, 45 en 38 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #769

    Een kleine sac à perles luchter.

    Petit sac à perles.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #360

    Een bronzen kandelaar in barokke stijl met zeven lichtpunten en versierd met bloemen en dolfijnen.

    Un chandelier en bronze, style baroque, à sept points lumineux et décoré de fleurs et de dauphins.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #619

    Een bronzen luchter met zes lichtpunten.

    Un lustre en bronze à six points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 600 / 650
  • #356

    Een Turkse lantaarn van messing en glas.

    Une lanterne turque en laiton et verre.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #768

    Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met randbeschadiging.

    Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.
    No longer available
    Dim. h: 25 Ø: 16 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #700
    Swarovski

    “De eenhoorn”. Een kristallen object uit de reeks “Fabelachtig dierenrijk” naar een ontwerp van Martin Zendron. Jaarlijks item 1996. In originele verpakking.

    ”La licorne”. Un objet en cristal de la collection “Animaux fabuleux” d'après une création par Martin Zendron. Objet annuel 1996. Dans emballage d’origine.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #396
    Val St. Lambert

    Een zeshoekige kleurloze asbak en een vaasje van geslepen kristal. Het tweede gemerkt.

    Un cendrier hexagonal incolore et un vase en cristal taillé. Celui-ci porte une marque.
    No longer available
    Dim. Ø: 16 en h: 12 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #781
    Val St. Lambert

    Twee kleurloze vaasjes en een groene vaas van kristal. Allen gemerkt.

    Deux petits vases incolore et un petit vase en cristal vert. Marqués.
    No longer available
    Dim. h: 8 & 20 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #399

    Een Maria-Theresia luchter met vijf lichtpunten en versierd met geslepen kristallen pendeloques.

    Un lustre Marie-Thérèse à cinq points lumineux, décoration de pendeloques en cristal taillé.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #607
    Muller frères, Lunneville

    Een smeedijzeren luchter met centrale coupe en met drie kappen van meerkleurig glas. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.

    Un lustre en fer forgé à coupe centrale et trois abat-jour en verre polychrome. Signé. Début XXième siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 400 / 420
  • #397

    Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een mauve geslepen vaas van Bohemen, twaalf kleurloze glazen schoteltjes van Val St. Lambert en een kommetje van Baccarat.

    Un lot de cristal et de verre, comprenant un vase Bohème mauve taillé, douze petits plats en verre incolore de Val St. Lambert et une coupelle en Baccarat.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #609

    Een bronzen hanglantaarn met gegraveerd glas.

    Une lanterne à suspension en bronze.
    No longer available
    Dim. H. 120 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #621

    Een vol messingen luster met zes lichtpunten, versierd met vogels.

    Un lustre en laiton plein à six points lumineux, décoration d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #705
    Swarovski

    “Anna”. Een kristallen object uit de reeks “Magie van de dans” naar een ontwerp van Anton Hirzinger. Jaarlijkse uitgave 2004. In originele doos.

    ”Anna”. Un objet en cristal de la collection “Magie de la danse” d’après une oeuvre par Anton Hirzinger. Edition annuelle 2004. Dans sa boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #57
    Capodimonte

    “Kwajongens met ezel.” Een polychroom beeld uit biscuit. Gemerkt.

    ”Garnements et âne”. Une statue en biscuit polychrome.
    No longer available
    Dim. 24 x 32 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #381

    Een vierdelig koffie- en theestel van tin met houten handvatten. Onderaan gemerkt.

    Un service à thé et café en étain aux manches en bois. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #16

    Een antieke stoel.

    Une chaise antique.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #222
    J. Decoster

    “Schepen aan de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Bateaux à la côte”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 35 x 62 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #190

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct.
    No longer available
    Dim. 6,12 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #59
    M Langaskens

    ‘Vioolspeelster’. Een ets op papier.

    ”La joueuse de violon”. Une eau-forte sur papier.
    No longer available
    Dim. 42 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #141

    Paar kobaltblauwe vazen met geometrisch verguld motief. Periode art deco. Onderaan genummerd.

    Une paire de vases bleu cobalt, motif géométrique doré. Période Art Déco. Numérotés en dessous.
    No longer available
    Dim. H. 45 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #329
    Degusserie

    “Napoleon te Sint-Helena.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine restauratie.

    ”Napoléon à St. Hélène”; Huile sur toile. Signée. Petite restauration.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #467

    Tamtam van gebeeldhouwd hout. Tchokwé, DRC.

    Un tam-tam en bois sculpté. Tchokwé, Congo.
    No longer available
    Dim. H. 36 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #434

    “Schepen aan de kust”. Olieverf op paneel in de geest van de XIXe eeuw.

    ”Bateaux à la côte”. Huile sur panneau dans l’esprit du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 20 x 24 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #357
    Fritz Schlag

    Een uitklapbare top-hat ofte chapeau claque.

    Un haut-de-forme dépliable dite chapeau claque.
    No longer available
    Dim. h 14 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #779

    Een paar cabrioletfauteuils van gesculpteerd hout in régencestijl.

    Une paire de fauteuils cabriolet en bois sculpté style Régence.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 november 2018

De veiling is volledig - 800 loten in de catalogus. Downloads in .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

20 November 2018 19:00
21 November 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 November 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More