Similar lots by type
-
#362Een lot glas en kristal, bestaande uit vijf karaffen (waarvan één zonder stop), een vaas en een schaal van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa (kleine letsels) en een paar kandelaars van ongekleurd geslepen kristal (Val Saint-Lambert gemerkt met gravure en etiket).
Lot de verres et de cristal comprenant cinq carafes (dont un bouchon manque), un vase et un plat en cristal taillé, coloré mauve dans la masse (petits dégâts) et une paire de candélabres en cristal taillé incolore (marque de Val Saint-Lambert gravée et avec étiquette).No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#742Een staande schemerlamp van koper.
Lampadaire en cuivre.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#406Een koperen luchter met zes lichtpunten met glazen kappen. Eén kap beschadigd.
Lustre en cuivre à six lumières aux abat-jour en verre. Un abat-jour abîmé.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#424Een paar messingen kandelaars in renaissancestijl, waarvan één gemonteerd als lamp.
Paire de candélabres en laiton de style Renaissance dont un monté en lampe.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#598Een bronzen luchter in Lodewijk XV-stijl met acht lichtpunten en kristallen pendeloques.
Lustre en bronze de style Louis XV aux pendeloques en cristal. Huit lumières.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#765Een luchter van gesculpteerd eikenhout.
Lustre en chêne sculpté.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#173Een paar lampen van zamak met twee lichtpunten in de vorm van bloemenranken, telkens gedragen door een vrouwenfiguur, de eerste met een bloemenmand en de andere met een kruik. Op marmeren voetstukken. Omstreeks 1900.
Paire de lampes en régule à deux branches de lumières en forme de branches fleuries, chaque fois portée par une jeune femme, la première tenant une corbeilles aux fleurs, l’autre tenant une cruche. Bases en marbre. Vers 1900.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 120 / 200 -
#701Een paar schemerlampen van porselein en verguld koper. Versierd met kleine bloempjes in reliëf.
Paire de lampadaires en porcelaine et cuivre doré. Décor de petites fleurs en relief.No longer availableEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#644“Compositie”. Gemengde techniek. Met inscriptie: “Jorn”.
“Composition”. Technique mixte. Porte une inscription “Jorn”.No longer availableDim. 50 x 39 cmEstimate: € 250 / 350 -
#411Een bronzen beeld met de voorstelling van een fluitspelende Krishna.
Statuette en bronze représentant Krishna jouant la flûte.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#129W. Ward“Outside of a country alehouse”. Een oude Engelse gravure. Eind XVIIIe eeuw.
“Outside of a Country Alehouse”. Ancienne gravure anglaise. Fin du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 62 x 50 cmEstimate: € 60 / 70 -
#478Masker van gepolychromeerd en gesculpteerd hout. Nieuw-Guinea.
Masque en bois polychrome et sculpté. Nouvelle Guinée.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#196Grote vitrine met twee beglaasde deuren bovenaan, onderaan drie gegalbeerde laden. Gebogen kap met centraal een gesculpteerde rocaille. Nederland, grotendeels XVIIIde eeuw.
Grande vitrine à deux corps, le dessus à deux portes vitrées, le dessous à trois tiroirs galbés. Corniche mouvementée à rocaille centrale. Pays-Bas, en grande partie XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 800 / 1200 -
#669Edgar Lumor (De Veylder)Twee oude spotprenten uit de Grote Oorlog. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en resp. gedateerd 1915 & 1917.
Deux anciennes caricatures de la Grande Guerre. Technique mixte sur papier. Signées et respectivement datées 1915-1917.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#452Karel Van Lerberghe“Plattelandszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘43.
“Paysage campagnard”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘43.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 150 / 200 -
#419MolteniTwee zwarte en twee witte porseleinen vazen. Onderaan gemerkt.
Deux vases noirs et deux vases blancs en porcelaine. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#64Roland De Winter“Uit de dans der uren”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
“De la ronde des heures”. Sérigraphie. Signée et numérotée hors planche.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 65 / 75 -
#376Een lot van vier Oosterse bidkleedjes.
Lot de quatre tapis de prières en laine. Noués main.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#776Een rechthoekig en een octogonaal eikenhouten bijzettafeltje.
Table d’appoint rectangulaire. Nous ajoutons un exemplaire octogonal.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#327Een rode en een blauwe karaf van geslepen kristal, waarvan de eerste gemerkt van Val St. Lambert en de andere met verzilverde montuur.
Une carafe bleue et une rouge en cristal taillé dont une à la marque de Val Saint-Lambert, l’autre à monture en métal argenté.No longer availableEstimate: € 60 / 80

