Other lots in this auction
-
#387“Guldenboek der Vuurkaart”. Uitgave 1933-1934.
”Guldenboek der Vuurkaart”. Edition 1933 -1934.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#194Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460 / 500 -
#191Griekse godin. Bronzen beeld naar het classicisme.
Déesse grecque. Une statue en bronze.No longer availableDim. H: 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#206Een Napoleon III tweedeursvitrine van zwart gefineerd hout, rijkelijk versierd met marquetterie van diverse houtsoorten en met verguld bronsbeslag.
Une vitrine à deux portes Napoléon II en bois de placage noir, richement décorée de marqueterie de divers sortes de bois et montures en bronze doré.No longer availableDim. 140 x 163 x 52 cmEstimate: € 2000 / 2500 -
#541“Mahavira”. Een oppergod van het jaïnisme op lotusbloem van verguld brons.
“Mahavira”. Le dieu principal du jaïnisme sur une lotus en bronze doré.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 220 / 260 -
#368Val St. LambertEen karaf van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
Une carafe en cristal incolore taillé. Marque à la base.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 25 / 35 -
#304J. Henrich“Stilleven met geranium”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, géraniums”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#506MahalEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 320 x 246 cmEstimate: € 80 / 120 -
#594Gaston TheunynckPeriod: 1900 - 1977“Gezin bij de maaltijd”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Famille à table”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 200 / 240 -
#585Zero Halliburton“Luxury”. Een grijze aktetas van aluminium.
“Luxury”. Malette en aluminium gris.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 200 / 300 -
#648Een theepot van Chinees porselein. Omstreeks 1750. Afkomstig van het schip “de Geldermalsen”, gezonken in 1752 en geborgen in 1985. Het lot destijds aangekocht in de ‘Nanking cargo”- veiling bij Christie’s te Amsterdam. Deksel niet origineel.
Théière en porcelaine de Chine. Vers 1750, provenant du bateau Geldermalsen, écoulé en 1752 et récupéré en 1985, le lot faisant partie de la vente “Nanking cargo” chez Christie’s à Amsterdam. Couvercle rapporté.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 200 / 300 -
#548Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.
Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80 / 120

