Other lots in this auction
-
#269C. Menzel, BruxellesEen oude boekenpers van gietijzer en messing.
Presse à livres ancienne en fonte et laiton.No longer availableDim. 65 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#785Een ketting met hanger en bijpassende ring bezet met obsidiaan en van 925 ‰ zilver. Een hanger en speld van 925 ‰ sterling zilver bezet met onyx. We voegen er twee verschillende Touareg kruisen van zilver bezet met halfedelstenen aan toe.
Une chaîne et son pendentif et une bague assortie sertis d’obsidienne à monture en argent 925‰. Pendentif et épingle en argent sterling 925‰ sertis d’onyx. Et deux croix Touareg en argent serties de pierres sémi-précieuses.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#377Val St. LambertEen vaas van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt en genummerd 18/150.
Un vase en cristal doublé taillé vert. Marque et numéroté 18/150.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#552Kinsen“Boerenkar in Indonesië”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Char dans un paysage en Indonésie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 300 / 500 -
#777Boch KeraluxFruitschaal met gedrukt bloemenmotief en twee oren. Onderaan gemerkt.
Coupe à fruits à décor de fleurs imprimé. Deux anses. Marque sous la base.No longer availableDim. L. 41 cmEstimate: € 25 / 35 -
#69Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969“Burchtgracht”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
”De Burchtgracht”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 60 x 51 cmEstimate: € 25 / 35 -
#362“Koninklijke scène bij het avondmaal”. Een lithografie naar een werk van Auguste Loustaunau door Legras.
”Scène Royale au souper”. Une lithographie d’après une oeuvre de Auguste Loustaunau par Legras.No longer availableDim. 48 x 72 cmEstimate: € 80 / 100 -
#431Een zeeschelp, gemonteerd als schemerlampje op een bronzen voet, versierd met een cameedecor met zichten op Pompeï.
Une coquille de mer montée en lampe sur pied en bronze, décor de camée et vues sur Pompéi.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50 / 70 -
#143R. TubachEen plaasteren herenbuste met bronskleurig patina. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
Buste d’homme en plâtre à patine bronze foncée. Signé. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#245Annyta LolytaEen handbeschilderde fluwelen wintersjaal van chialingo rood.
Châle d’hiver en velours peint à la main en rouge chialingo.No longer availableDim. 180 x 40 cmEstimate: € 70 / 130 -
#700CartierEen roestvrij stalen dameshorloge. Automatique.
Une montre pour dames en acier inoxydable. Automatique.No longer availableEstimate: € 800 / 1000 -
#793Een lampenvoet van deels zwartgepatineerd koper in Empirestijl.
Pied de lampe en cuivre partiellement noirci. Style Empire.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 80 / 120

