#497Een magere man van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
#584Gaston BogaertPeriod: 1918-2008“L’attente”. Litho. Genummerd 51/150.
“L’attente”. Litho. Numérotée 51/150.No longer availableDim. 50 x 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#140QuadriEen armband van zwart leder, staal en 18 karaats geel goud.
Bracelet en cuir noir, acier et or jaune 18 ct.No longer availableDim. 21,80 gEstimate: € 600 / 700 -
#730Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een pareltjes en een camee.
Une broche en or jaune 18 ct sertie de perles et d’un camée.No longer availableDim. 9,94 gEstimate: € 350 / 450 -
#768Een lot XIXe eeuwse manuele laboratoriumcentrifuge, een testbuis in houten beschermer en een set oude naalden en spuiten.
Lot comprenant une centrifugeuse de laboratoire manuelle, une tube à essai dans son conteneur en bois et une suite de seringues.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#626MeshedHandgeknoopt wollen tapijt. Decor islimi met een klein centraal medaillon met een brede herati boord. Perzisch werk, mooie staat.
#137Een sterling zilveren melkkannetje. Gemerkt.
#421“René Magritte”. Ed. Draeger, 1977.
”René Magritte”. Ed. Draeger, 1977.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#709Een lot messingen laboratoriuminstrumenten.
Lot d’instruments de laboratoire en laiton.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#158Een antieke houten winkelpop op ijzeren voet.
#539“Poesjes”. Olieverf op doek. Lichte schade.
”Petits chats”. Huile sur toile. Petit dégât.No longer availableDim. 35 x 43 cmEstimate: € 200 / 240 -
#382Jack GodderisPeriod: 1916-1971“Haven”. Litho. Genummerd 6/150.
”Le port”. Une lithographie. Numérotée 6/150.No longer availableDim. 35 x 54 cmEstimate: € 20 / 30