#626MeshedHandgeknoopt wollen tapijt. Decor islimi met een klein centraal medaillon met een brede herati boord. Perzisch werk, mooie staat.
#156Zes modulair op te bouwen kastjes als winkelinrichting.
Six meubles de magasin modulaires.No longer availableDim. 170 x 80 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#199“Boerenkar”. Olieverf op doek. Naar en met een handtekening “C. Van Leemputten.
“Char de fermier”. Huile sur toile. D’après et avec une signature “C. Van Leemputten”.No longer availableDim. 59 x 53 cmEstimate: € 100 / 150 -
#478“Masterhands”. Boek over Afrikaanse beeldhouwers. Ed. BBL Cultuurcentrum.
”Masterhands”. Un livre en relation avec des sculpteurs africains. Ed. BBL Centre Culturel.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#388Val Saint-LambertVier stuks kristal: twee kleurloze asbakken (1 zonder merk) en twee rode vazen.
Quatre pièces de cristal: deux cendriers incolores (1 sans marque) et deux vases rouges.No longer availableDim. H. 19 & 34 cmEstimate: € 25 / 40 -
#45LongchampTwee verschillende sjaals van zijde en katoen.
#396Twee verschillende luidsprekers in houten behuizing. Jaren ‘30.
#471“Museum Mayer van den Berg”. Catalogus 2, 1969.
”Musée Mayer van den Berg”. Catalogue 2, 1969.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#355Charles et Charlus FranceEen bruine geldbeugel van leder.
Porte-monnaie en cuir brun.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#685Mandarina DuckEen bruine en zwarte reistas van textiel.
#267Eadweard Muybridge. “Animals in motion. An Electro-Photographic Investigation of Consecutive Phases of Muscular Actions”. 5de druk. Ed. Chapman & Hall, 1925. In-4°, oblong, slijtage aan cover.
Eadweard Muybridge. “Animals in motion. An Electro-Photographic Investigation of Consecutive Phases of Muscular Actions”. 5e édition. Ed. Chapman & Hall, 1925. In-4°, oblong, usures à la couverture.No longer availableEstimate: € 50 / 80