#568Een art deco halluchtertje van koper met drie lichtarmen met glazen kappen.
#549Wanddecoratie in blauw aardewerk. Delfts werk. Achteraan toegeschreven aan C.Dam (De Porceleyne Fles). Kleine beschadiging.
Décoration en faïence bleue de Delft. Attribution à C.Dam (De Porceleyne Fles) au verso. Petit dégât.No longer availableDim. 45 x 71 cmEstimate: € 400 / 500 -
#682Een golftas met elf golfclubs. Diverse merken.
#303TelefunkenEen oude radio uit de jaren ‘50.
#56Rond barmeubeltje met rolluikdeurtjes. Engelse stijl.
Meuble bar rond à volets. Style anglais.No longer availableDim. H: 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#660Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en een gele saffier van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct et d’un saphir jaune de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,10 gEstimate: € 600 / 700 -
#706HamadanEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 315 x 164 cmEstimate: € 100 / 120 -
#534“Balinese wasvrouwen onder de flamboyant”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
”Femmes et lessive sous le flamboyant”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 47 x 67 cmEstimate: € 200 / 300 -
#133Een bronzen girandole met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques.
#701Een paar witmetalen jardinières met ringen.
#7Een lot van zes antieke glazen hangdecoraties, bestaande uit twee grote blauwe, en vier kleinere zilveren.
Un lot de six décorations à suspendre en verre, comprenant deux grandes pièces bleues et quatre plus petites argentées.No longer availableEstimate: € 60 / 80