#575NanniniEen grijze muts met bijpassend tasje van wol.
Bonnet gris et sac assorti en laine.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#664Een eikenhouten salontafel met tussenblad en de poten versierd met vier verschillende gestoken figuren.
Table de salon en chêne à entretoise et piétement sculpté décoré de quatre personnages divers.No longer availableDim. 60 x 130 x 58 cmEstimate: € 100 / 150 -
#747Een setje met zes glazen met verzilverde monturen, een ijsemmertje met grijper en een shaker.
Suite de six verres aux montures argentées, un seau à glaçons et sa pince et un shaker.No longer availableDim. h: 21 en 10 cmEstimate: € 25 / 35 -
#302“Madonna met kind”. Olieverf op paneel. XVIIIe eeuw. Te restaureren.
“Vierge à l’Enfant”. Huile sur panneau. XVIIIe siècle. A restaurer.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 200 / 300 -
#749Etienne Le ComptePeriod: °1931“Bali”. Een houtsnede. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.
”Bali”. Gravure sur bois. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 42 x 29 cmEstimate: € 20 / 30 -
#281“Edel koppel”. Een groep van deels verguld porselein. Onderaan gemerkt.
#194Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#472“Fin de siècle dames”. Gemengde techniek.
”Fin de siècle dames”. Techniques mixtes.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 120 / 200 -
#796Kebe, DanmarkEen paar designfauteuls van chroom en fluweel. Lichte slijtage.
Paire de fauteuils “design” en chrome et velours. Petites usures.No longer availableDim. 77 x 65 cmEstimate: € 400 / 600 -
#170Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een kruisje bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de crucifix serti de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct.No longer availableDim. 5,58 gEstimate: € 850 / 950 -
#73Twee fracties antiek behangpapier met motieven in reliëf.
#523“Milieu de table”. Chroom. In de geest van Alesi.
”Milieu de table”. Chrome. dans l’esprit d’Alesi.No longer availableDim. 39 x 73 cmEstimate: € 80 / 100