#132Albert CaulletPeriod: 1875-1950“Boerenkar met driespan”. Olieverf op doek op paneel. Gesigneerd.
”Char fermier à trois chevaux”. Huile sur toile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 78 x 68 cmEstimate: € 200 / 300 -
#336Een paar sobere eikenhouten armstoelen.
#650Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,38 ct. en twee gele saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,38 ct et de deux saphirs jaunes ayant un poids total de ± 1,10 ct.No longer availableDim. 3,37 gEstimate: € 900 / 1000 -
#225DelvauxEen handtas Delvaux, model ‘Souverain’ in tressé leder met originele stofzak.
#324Pieter Jan De ClercqPeriod: 1891-1964“Stilleven met schelp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#515EpiceTwee verschillende sjaals van linnen en katoen.
Deux châles différents en lin et coton.No longer availableDim. 100 x 200 en 180 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#171Een meisje met brief en vogel. Bronzen beeld naar Moreau.
#172Een verguld houten spiegel in Lodewijk XV-stijl, versierd met een bas-reliëf met een jonge vrouw in profiel. Glas gebarsten.
Miroir en bois doré de style Louis XV décoré d’un bas relief représentant une jeune femme en profil. Verre cassé.No longer availableDim. 178 x 55 cmEstimate: € 150 / 200 -
#169Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
#234Een gefineerde semainier in Hollandse stijl, versierd met bloemenmarquetterie. XIXe eeuw.
Semainier en placage de style hollandais décoré de marquetterie florale. XIXe siècle.No longer availableDim. 156 x 100 x 52 cmEstimate: € 300 / 500