#182“Moses en de slang”. Chinese inkt op papier. Draagt een handtekening De Freij d.d. 1786.
”Moïse et le serpent”. Encre de Chine sur papier. Porte une signature De Freij. 1786.No longer availableDim. 50 x 39 cmEstimate: € 400 / 500 -
#740Een zilveren armband met gouden bolletjes.
#78“Romulus en Remus”. Een gepatineerde messingen groep.
”Romulus et Rémus”. Un groupe en laiton à patine.No longer availableDim. 14 x 21 cmEstimate: € 100 / 150 -
#66Een klein bijzetkastje met twee paneeldeurtjes in Regencestijl.
Meuble d’appoint ouvrant à deux portes aux panneaux. Style Régence.No longer availableDim. b: 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#47Drie hanglampen en een kandelaar art deco.
#366Een houten schildersezel.
Chevalet en bois.No longer availableDim. H: 250 cmEstimate: € 80 / 100 -
#80Een 18 karaats geel gouden ring bezet met in markies geslepen robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en drie kleine diamantjes.
Bague en or jaune 18 ct sertie de rubis taillés en marquise ayant un poids total de ± 0,80 ct et de trois petits diamants.No longer availableDim. 3,37 gEstimate: € 300 / 400 -
#634Felix De Boeck“Madeliefje”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1978.
”Marguerite”. Huile sur toile. Signée au verso et datée 1978.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 850 / 850 -
#340Een 18 karaats geel gouden schakelarmband bezet met half edelstenen.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct serti de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 7,35 gEstimate: € 700 / 800 -
#165Georgina von EtzdorfTwee dezelfde sjaals in verschillende kleuren van rayon en polyester.
#200Een 18 karaats wit gouden halssnoer bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,66 ct. VS.
Collier en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 3,66 ct. VS.No longer availableDim. 21,18 gEstimate: € 3500 / 3800