#214“Landchap”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
#352R. Van Oppen“Galjoen voor anker”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#503Schap met Japans lakwerk.
#441Een lot oude kerstversiering (lampjes en ballen).
Un lot de décorations de Noël ancien, (lampes et boules).No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#418Lot: een koperen lijstje en een wijwatervat met bronzen penning van Lourdes.
Un lot comprenant un cadre en cuivre et un bénitier avec un denier de Lourdes en bronze.No longer availableDim. H: 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#34Ferdinand LeyPeriod: 1879-1938“Vijverzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1925.
”Vue sur l’étang”. Huile sur panneau. Signé et daté 1925.No longer availableDim. 38 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#188Een paar bronzen boekensteunen met leeuwinnen.
#590Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct. een centrale briljant van ± 0,15 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,12 ct, d’un brillant central de ± 0,15 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 3,69 gEstimate: € 400 / 500 -
#196Een gebeeldhouwde eikenhouten vierdeurskast in Renaissancestijl.
Armoire à quatre portes en chêne sculpté de style Renaissance.No longer availableDim. 170 x 165 x 60 cmEstimate: € 120 / 200