#597Een eikenhouten bureau met negen laden. Louis-Philippe-stijl.
Bureau en chêne de style Louis-Philippe ouvrant à neuf tiroirs.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#448Een drageoir van geslepen kleurloos kristal.
Un drageoir en cristal taillé incolore.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#117Een gestileerde houten scheepsmaquette.
#444Een lot van twaalf bruin glazen apothekerspotten. Originele doppen grotendeels manco.
Lot de douze pots de pharmacie en verre brun. La plupart des bouchons manquent.No longer availableDim. h: 10 - 25 cmEstimate: € 20 / 30 -
#57Een uitgebreid lot meerschuimen pijpen, o.a. in de vorm van historische figuren. Grotendeels XIXe eeuws
Un lot de pipes en écume e.a. sous forme de figures historiques. La plupart XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#336Een paar sobere eikenhouten armstoelen.
#408Lladro“Boliviaanse moeder en kind”. Porselein groepje. Onderaan gemerkt.
”Mère bolivienne et son enfant”. Un groupe en porcelaine. Marque à la base.No longer availableDim. H: 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#721Een hoofd van meerkleurig glaspasta.
Tête en pâte de verre polychrome.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 65 / 75 -
#552Kinsen“Boerenkar in Indonesië”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Char dans un paysage en Indonésie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 300 / 500 -
#615NanniniZwart, bruin en beige drie dezelfde regenpetten van katoen en nylon.
#695Twee verschillende paraplu’s met houten handvat.
Deux parapluies différents à manches en bois.No longer availableEstimate: € 40 / 60