#170Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een kruisje bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de crucifix serti de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct.No longer availableDim. 5,58 gEstimate: € 850 / 950 -
#397Val Saint-LambertEen moderne kristallen vaas. In de massa roze gekleurd. Onderaan gemerkt.
Un vase moderne en cristal, rose dans la masse. Marque à la base.No longer availableDim. H. 22,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#221Een jongen en een meisje met houtbussel. Bronzen beeld naar Moreau.
#565Zero Halliburton“Leopard”. Een aktetas van aluminium.
#749Etienne Le ComptePeriod: °1931“Bali”. Een houtsnede. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.
”Bali”. Gravure sur bois. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 42 x 29 cmEstimate: € 20 / 30 -
#654Een houten schildersezel.
Chevalet en bois.No longer availableDim. h: 280 cmEstimate: € 80 / 100 -
#241Een plaasteren reliëf met een voorstelling van een sater.
#260Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant oude slijp van ± 1,05 ct. VS en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,32 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de taille ancienne de ± 1,05 ct. VS. et de diamants ayant un poids total de ± 0,32 ct.No longer availableDim. 4,85 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#155Mandarina Duck“Knock business”. Een rode pochette van leder en textiel.
“Knock business”. Pochette rouge en cuir et textile.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#655“Leopard”. Een cosmetica case van aluminium.
“Leopard”. valise à cosmétique en aluminium.No longer availableDim. 21 x 40 x 22 cmEstimate: € 230 / 280 -
#144José Van GuchtPeriod: 1913-1980“Boten”. Gemengde techniek.
#234Een gefineerde semainier in Hollandse stijl, versierd met bloemenmarquetterie. XIXe eeuw.
Semainier en placage de style hollandais décoré de marquetterie florale. XIXe siècle.No longer availableDim. 156 x 100 x 52 cmEstimate: € 300 / 500