#528“Visser”. Een gesculpteerd houten beeld. Chinees werk.
#526HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#205Een 18 karaats wit gouden armband rivière bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 4,80 ct.
Bracelet rivière en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 4,80 ct.No longer availableDim. 14,86 gEstimate: € 3200 / 3400 -
#496KeshanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapîjt.
Un tapis de Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 282 x 180 cmEstimate: € 200 / 300 -
#2Een lot meerkleurig porselein, bestaande uit vier bordjes, drie doosjes en een schoteltje van Limogesporselein. We voegen er een Duits doosje aan toe.
Un lot de porcelaine polychrome, comprenant quatre assiettes, trois boîtes et un petit plat de Limoges. Nous ajoutons une petite boîte allemande.No longer availableEstimate: € 70 / 80 -
#64“Land van Luikstraatje te Brussel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1914.
”Pays de la rue de Liège à Bruxelles”. Huile sur toile. Signée au verso et datée 1914.No longer availableDim. 52 x 56 cmEstimate: € 100 / 120 -
#156Zes modulair op te bouwen kastjes als winkelinrichting.
Six meubles de magasin modulaires.No longer availableDim. 170 x 80 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#316Een oud houten kinderstoeltje.
#661Een smeedijzeren lampenvoet met oranje glazen kap, versierd met smeedijzeren blaadjes. Begin XXe eeuw.
Pied de lampe en fer forgé à abat-jour en verre orange décoré de feuillettes en fer forgé. Début XXe siècle.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 30 / 50