Other lots in this auction
-
#684
“De liefdesverklaring”. Een groep van meerkleurig biscuit.
La déclaration d'amour . Un groupe de biscuit multicolore.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#327
Twee oude kleine paspoppen.
Deux vieux petits mannequins.No longer availableDim. h: 54 & 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#122Geens
“Ontschepen van de vangst bij maanlicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Débarquement de la prise au clair de lune . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#183Delvaux, Bruxelles
Een zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableDim. 82 x 86 cmEstimate: € 130 / 150 -
#374Jaky Lefrançois
“Composities”. Twee olieverfschilderijtjes op paneel. Beide gesigneerd.
Compositions . Deux peintures à l'huile sur panneau. Toutes deux signées.No longer availableDim. 24 x 18 & 30 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#48
Een pendule van geel koper, versierd met cloisonné en porseleinen plaquettes.
Une pendule de cheminée en laiton décorée de plaques de cloisonné et de porcelaine.No longer availableDim. h. 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#339
Drie werken op papier:- ”Visser” Een ets. Gesigneerd buiten de plaat ‘E. Yoors’. (13,5 x 22 cm)- “Gezicht op het stadhuis, de Nieuwe Kerk en de Waag op den Dam. Een gravure. (27 x 37 cm)- “Wilgen bij een beek”. Een houtskooltekening. Gesigneerd door Gérard. Hermans en gedateerd 1928. (24 x 24 cm)
Trois oeuvres sur papier: - Visser Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la planche E. Yoors . (13,5 x 22 cm) - Vue de la mairie, la Nieuwe Kerk et le Waag op den Dam. Une gravure (27 x 37 cm).No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#626
Een gebeeldhouwde oorfauteuil in Régencestijl.
Un fauteuil sculpté à oeillières de style Régence.No longer availableDim. H. 108Estimate: € 80 / 120 -
#698
Een limonadekannetje en zes bijpassende glaasjes van blauw glas.
Un pichet de limonade et six verres en verre bleu qui l'accompagnent.No longer availableDim. h: 9 & 21 cmEstimate: € 25 / 40 -
#660
Een lot Hollands aardewerk, bestaande uit een dekselvaas van Regout, Maastricht (lichte schade aan de basis), een bordje van Regina, Gouda en een klein pauwstaartbordje van de Porceleyne fles, Delft.
Lot de poterie hollandaise, composé d'un vase avec couvercle de Regout, Maastricht (léger dégât à la base), d'une assiette de Regina, Gouda et d'une petite assietteà l’éventail de la Porceleyne Fles, Delft.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#43Guerin
Een tabakspot van steengoed met meerkleurig glazuur. Onderaan gemerkt.
Un pot à tabac en grès avec glaçure multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#607
Een antieke gepolychromeerde en vergulde houten Boeddha. China.
Ancien Bouddha en bois polychrome et doré. Chine.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80 / 120