Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vergrootglas met een ramshoornen handvat.

Een vergrootglas met een ramshoornen handvat.

Une loupe avec un manche en corne de bélier.
Dim. l: 30 cm
SKU: 2004210287.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #287
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #146

    Een mahoniehouten tweedeurskast met gesculpteerde versieringen.

    Une armoire à deux portes en acajou avec des décorations sculptées.
    No longer available
    Dim. 184 x 114 x 43 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #382
    Alexander Ketele

    “Compositie”. Een studie, gemengde techniek op papier. Gemonogrammeerd.

    Composition . Une étude, technique mixte sur papier. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. 28 x 37 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #220

    Een 18 K geelgouden zegelring met de letter F.

    Une bague cachet en or jaune 18 carats avec la lettre F.
    No longer available
    Dim. 14,09 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #321
    Wiskemann

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. Gemerkt.

    Un service à café et à thé de quatre pièces en métal argenté sur un plateau. Marqué.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #547

    Een bronzen duizendarmige Avalokiteshvara. Op los voetstuk.

    Un Avalokiteshvara en bronze à mille bras. Sur un piédestal détaché.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #700
    Val St. Lambert

    Een paar kristallen lampenvoeten, resp. in groen en blauw. Eén gemerkt.

    Une paire de pieds de lampe en cristal, respectivement en vert et bleu. Un marqué.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #77
    G. F. A. Forberger

    Een tafelklok van messing onder glazen stolp. Met sleuteltje en in werkende staat.

    Une horloge de table en laiton sous une cloche en verre. Avec clé et en état de fonctionnement.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #441

    “Lopende panter”. Een modern beeld met zwarte glasfragmenten op gips (?)

    Panthère courant. Une sculpture moderne avec des fragments de verre noir sur plâtre (?)
    No longer available
    Dim. l: 92 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #641
    Westland giftware

    “Art of America” & “A Moozart moment”. Een paar beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks ‘Cow Parade’ naar het gelijknamige kunstproject. Ontwerp van Cynthia S. Hudson, Kansas city 2001 & Carol Oldenburg, Harrisburg 2004. Beide gemerkt en in originele doos. 2005.

    Art of America & A Moozart Moment . Une paire de figurines en porcelaine multicolores de la série Cow Parade d'après le projet artistique du même nom. Conception par Cynthia S. Hudson, Kansas city 2001 et Carol Oldenburg, Harrisburg 2004. Les deux marqués et dans la boîte d'origine. 2005.
    No longer available
    Dim. 11,5 x 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #265

    Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 en twee gele saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties d'un diamant d'un poids combiné de + - 0,80 et de deux saphirs jaunes d'un poids combiné de + - 4 ct.
    No longer available
    Dim. 4,22 g
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #256

    Een eikenhouten klapsecretaire met drie laden en met uitgestoken versieringen.

    Un secrétaire pliant en chêne à trois tiroirs et décorations décorées.
    No longer available
    Dim. b: 85 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #266

    Een mahoniehouten Voltairestoel.

    Une chaise Voltaire en acajou.
    No longer available
    Dim. H. 125 cm
    Estimate: € 90 / 110
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More