#155Een lot van 3 vintage poppen mid 19e eeuws.
#8Een lot van vintage 2 poppen in hout en porcelein op metalen staander.
#182Een set van 3 donkerglazen kandelaars.
#192Een gietijzeren paparpluhouder in het zwart geschilderd .
No longer availableOnline onlyDim. 75 x 36 x 27 -
#7Een polychrome dekselvaas met enkele haarlijnscheurtjes in de rand .
A polychrome lidded vase with some hairline cracks in the rim.No longer availableOnline onlyDim. 44 cmEstimate: € 30 / 50 -
#121Een lot van uit glas gesculpteerd flesje en gietkan.
A lot of glass sculpted bottle and pouring jug.No longer availableOnline onlyDim. 28cmEstimate: € 40 / 45
#132Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, “Lets Sing”, 110/0, TMK2, 1950-1955.
A Hummel, “Lets Sing”, 110/0, TMK2, 1950-1955.No longer availableOnline onlyDim. h 8 cmEstimate: € 45 / 55 -
#195Capo di MonteEen Capo di Monte beeld van een dame met gekleurde kleding. Op een bamboe sokkel.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 200 -
#53Een set van 2 indonesische danseressen in hout .
#282Een replica Spaanse helm.
No longer availableOnline onlyDim. h 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#94Drie glazen asbakken waarvan één in de vorm van een hoge hoed.
#115Eduard CoolsBoeren erf met kippen.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1929.
Farm yard with chickens.” Oil on canvas. Signed. Dated 1929.No longer availableOnline onlyDim. 57 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#251Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.
Rumtopf of brown glazed earthenware. Barvaux.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 30 / 40 -
#284Een kom van Imariporselein met een gelobde rand. Glazuurbarstje.
No longer availableOnline onlyDim. h 17 & 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#61Een vintage asbak met 3D kattenhoofd ingeprint.
A vintage ashtray with a 3D printed cat head.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20