#73Kaiser w. Germany
#72
Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.
#34
Een recent penseelvaasje in porselein.
#223
Een armstoel in Lodewijk XVI-stijl met gecanneerde rug.
#173
#166
Een gesculpteerd stenen Boeddhahoofdje.
#26
#212
#119
Een glazen vaas met vergulde rand en geslepen details.
#90Van Gestel
“Koning Boudewijn”. Offsetdruk. Gesigneerd buiten de plaat.
#13
A middle class couple in polychrome German porcelain. A chip at the rim of the high hat.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 20/30 -
#258
Een reeks van vijf bordjes van Japans porselein met landschapsdecors. Enkele kleine schilfers. Onderaan gemerkt. We voegen er een kommetje aan toe met een kip en een kalkoen in het decor.
A set of five Japanese porcelain plates with landscape decors. Some small flakes. Marked at the bottom. We add a bowl with a chicken and a turkey in the decor.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 & 9 cmEstimate: € 35/45