Other lots in this auction
-
#230
Een kammenbakje en vuilblik uit messing.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#176
Een veelkleurige Chinese craquelé bonbonnière met het decor van een draak en een krijger op het deksel.
A multicolored Chinese crackleware bonbonnière with a dragon and warrior decoration on the lid.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. h 14 x Ø 14 cmEstimate: € 20/30 -
#7
Een set van 2 handbeschilderde fin de siécle vaasjes met vergulde handvatten.
A set of 2 hand-painted fin de siècle vases with gilded handles.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h 24.5 cmEstimate: € 10/20 -
#36
Een wit aardewerken vaas op voetstuk.
A white earthenware vase on a pedestal base.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 15/25 -
#589Jan Bevort
“De Visvangst”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en met label. Kleine herstelling aanwezig.
No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60cmEstimate: € 100/200 -
#137SECA
Een vintage medische weegschaal met lengtemeter. Gemerkt SECA.
A vintage medical scale with a height meter. Marked SECA.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 25/50 -
#39
Een lot van tien pijpaarden pijpen in de vorm van hoofden van bekende personen.
Lot de dix pipes en terre de pipe en forme de têtes de personnages célèbres.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. H: 4-6cmEstimate: € 40/50 -
#28
Een set van 2 19e eeuwse kandelaars in rood koper.
A set of 2 19th century candlesticks in red copper.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h 23 cmEstimate: € 20/30 -
#174
Een lotje van 2 oude boeken, editeur Emile Guerin, Paris.
A lot of 2 old books, publisher Emile Guerin, Paris.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 12 cmEstimate: € 10/20 -
#241
Een lot van 6 beeldjes in porselein en biscuit waaronder een koets, een rokende man op bot, een dame achter de piano, een jongen met een bootje, een bloemenmeisje en een Puti met manden en fluit.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h 18 cmEstimate: € 30/40 -
#108
Een grote retro vaas met onderaan een sticker ‘Maredsous’.
A large retro vase with a sticker on the bottom that says 'Maredsous'.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h 43 cmEstimate: € 20/30 -
#148
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met figuren en florale details in het decor.
A Chinese porcelain vase, famille rose, with figures and floral details in the decoration.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 30 x 20cmEstimate: € 40/60