Other lots in this auction
-
#61Een gekleurd Boheems kristallen karaf.
A colored Bohemian crystal decanter.No longer availableOnline onlyDim. 41cmEstimate: € 20 / 40 -
#140Een gevarieerd lot van verzilverde en inox serviesdelen bestaande uit: 6 schalen, 1 terrine, 1 sauskom, 2 koffiefilters/tassen, 1 kandelaar, 7 kleine schaaltjes en kommetjes, 1 theezeefje, 1 asbakje, 1 lepel, 1vaasje, 1 glazen vaas (beschadigd) en een setje van 10 glazen kaarsvetopvangers.
A varied lot of silver-plated and stainless steel tableware consisting of: 6 bowls, 1 tureen, 1 gravy boat, 2 coffee filters/cups, 1 candlestick, 7 small bowls and dishes, 1 tea strainer, 1 ashtray, 1 spoon, 1 vase, 1 glass vase (damaged), and a set of 10 glass candle wax catchers.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#238Drie kandelaars van verzilverd metaal van verschillende hoogtes.
Trois bougeoirs en métal argenté de différentes hauteurs.No longer availableOnline onlyDim. h: 40, 46 & 52 cmEstimate: € 60 / 80 -
#42Een barometer en thermometer in houten kader.
A barometer and thermometer in wooden frame.No longer availableOnline onlyDim. h 47 cmEstimate: € 10 / 15 -
#26Een paar Indonesisch gesculpteerde houten muurlepel en vork. Schade aan vork.
A pair of Indonesian wood carved wall spoon and fork. Damage to fork section.No longer availableOnline onlyDim. 53cmEstimate: € 30 / 35 -
#85Een lot blauw-wit porselein. Bestaande uit een sierklomp, een olie en azijnsetje, dipschaal en wandlamp.
A lot of blue and white porcelain. Consisting of a decorative clog, an oil and vinegar set, a dipping dish, and a wall lamp.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#6Een Chinees porseleinen cilindervaas, famille rose decor met vlinders in het decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain cylindrical vase, famille rose decoration with butterflies in the design. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 24,5 x Ø10cmEstimate: € 40 / 60 -
#190Een pijp met een pijpaarden “Jacob” kop van een man met tulband en lange baard. Gemerkt. Met berkenhouden steel.
A pipe with a pipe clay "Jacob" head of a man with a turban and a long beard. Marked. With birch wood handle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#2Een terracotta beeldje van een zittend meisje, getekend Geert Kunen.
A terracotta statue of a sitting girl, signed Geert Kunen.No longer availableOnline onlyDim. h 16 cmEstimate: € 5 / 10 -
#8Val Saint LambertEen kristallen vaas, Val Saint Lambert, kleurloos en roze in de massa, draagt een monogram en een kroon, meerdere kleine schilferschades.
A crystal vase, Val Saint Lambert, colorless and pink in the mass, bears a monogram and a crown, multiple small chips.No longer availableOnline onlyDim. h 16.5 x Ø 12 cmEstimate: € 20 / 30 -
#163Een aardewerken asbak en twee diverse aardewerken borden.
A terracotta ashtray and two assorted terracotta plates.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#251MoustierEen siercoupe van veelkleurig aardewerk met een vrouw in klederdracht op het plat. XIXde eeuw. We voegen er een dito jonger bord aan toe met het opschrift “Liberté, Egalité, Fraternité”, onderaan gesigneerd.
Une coupe décorative en faïence multicolore avec une femme en costume traditionnel sur l'étagère. XIXème siècle. On rajoute une assiette idem plus jeune avec l'inscription « Liberté, Egalité, Fraternité », signée en bas.No longer availableOnline onlyDim. H. 22,5 cmEstimate: € 50 / 80

