Other lots in this auction
-
#35Capo di MonteEen Capodimonte beeldje van een jongen en een meisje aan een hek met puppy’s.
A Capodimonte figurine of a boy and a girl at a fence with puppies.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 26 x 13 cmEstimate: € 10 / 15 -
#230Een kammenbakje en vuilblik uit messing.
A brass comb holder and dustpan.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#29Een bronzen plaquette van een bebaarde man, niet gesigneerd.
A bronze plaque of a bearded man, unsigned.No longer availableOnline onlyDim. Ø 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#251MoustierEen siercoupe van veelkleurig aardewerk met een vrouw in klederdracht op het plat. XIXde eeuw. We voegen er een dito jonger bord aan toe met het opschrift “Liberté, Egalité, Fraternité”, onderaan gesigneerd.
Une coupe décorative en faïence multicolore avec une femme en costume traditionnel sur l'étagère. XIXème siècle. On rajoute une assiette idem plus jeune avec l'inscription « Liberté, Egalité, Fraternité », signée en bas.No longer availableOnline onlyDim. H. 22,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#171Drie oude koffiemolens van hout, koper en smeedijzer.
Three antique coffee grinders made of wood, copper, and wrought iron.No longer availableOnline onlyDim. H. 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#75Een Chinees aardewerken gemberpot, met 19de eeuws montuur voor een lamp. Met blauw en wit landschapsdecor.
A Chinese earthenware ginger jar, with a 19th-century lamp mount. Featuring blue and white landscape decoration.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#6Een Chinees porseleinen cilindervaas, famille rose decor met vlinders in het decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain cylindrical vase, famille rose decoration with butterflies in the design. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 24,5 x Ø10cmEstimate: € 40 / 60 -
#203Les CordesEen fantasie halsketting ‘Code 2162’.
A fantasy necklace 'Code 2162'.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#7Een vintage aardewerken Gouda vaas met schaatster in het reliëf. Onderaan gemerkt en genummerd.
A vintage earthenware Gouda vase with skater in relief. Marked and numbered at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 24 x Ø9cmEstimate: € 40 / 60 -
#221Een verzilverd metalen koffie-en theeservies: koffie-, thee-, melk- en suikerpot. Made in Sheffield. We voegen er een dienblad aan toe met een ander motief.
A silver-plated metal coffee and tea service: coffee, tea, milk and sugar bowl. Made in Sheffield. We add a tray with a different motif.No longer availableOnline onlyDim. H: 7-20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#49Een gevarieerd lot van oude koperen snuisterijen bestaande uit: 2 tafellampjes, een klokje, 2 flessenhouders, een briefopener, een flesopener in de vorm van en tennisracket, een oosters slotje met sleutel, een kokertje met vingerhoed, naale en garen en een auto.
A varied lot of antique copper trinkets including: 2 table lamps, a clock, 2 bottle holders, a letter opener, a tennis racket-shaped bottle opener, an oriental lock with key, a tube with thimble, needle, and thread, and a car.No longer availableOnline onlyDim. h 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#118Een kristallen vaasje, Val Saint Lambert. Kleurloos en groen in de massa met 2 minieme stukjes schilferschade aan de rand.
A crystal vase, Val Saint Lambert. Colorless and green in the mass with 2 tiny chips on the edge.No longer availableOnline onlyDim. h 16.5 x Ø 12 cmEstimate: € 20 / 30

