#32Een Kukhuri mes, made in India.
#100Een houten beeld van een hurkend personage. Afrikaans werk.
#108“OLV Fatima”. Een lithosteen met hierop de tekening van OLV Fatima, bijgevoegd een blanco lithosteen.
"OLV Fatima" (Our Lady of Fatima). A lithograph stone with a drawing of OLV Fatima, accompanied by a blank lithograph stone.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 16cm & 27 x 22cmEstimate: € 40 / 60 -
#89Een lot antiek aardewerken tegels.
#38Een lot van 4 kruisbeelden.
#234Val Saint LambertTwee kristallen asbakken, een roze en een groene. Onderaan gemerkt.
#179Een Duits kristallen Freundschaftsglas met geëmailleerde bloemen en vergulde rand. Roze in de massa gekleurd.
#152Een lot divers archeologische bodemvondsten.
#45Een lot van 2 verzilverde dienbladen, waarvan 1 gemerkt Wiskeman en 2 schaaltjes.
#146Een coupe van Karlsbader porselein, drie polychroom gedecoreerde eierdopjes en een glazen pint met deksel van porselein en tin, versierd met paardenkop.
A Karlsbad porcelain coupe, three polychrome decorated egg cups, and a glass pint with a porcelain and tin lid, decorated with a horse's head.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#93Een biscuit beeldje met de melkboerin en haar hondenkar. Kleine letsels. Niet gemerkt.
#147Een Venetiaans glazen luchter met 5 armen.
Venetian glass chandelier with 5 arms.No longer availableOnline onlyDim. h 70 x Ø 55 cmEstimate: € 30 / 40