#45Een lot van 2 verzilverde dienbladen, waarvan 1 gemerkt Wiskeman en 2 schaaltjes.
Assiette décorative en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un oiseau et de papillons dans des buissons fleuris.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 26 cmEstimate: € 30 / 35 -
#229Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
#86Een verguld koperen tafellamp in de stijl van Louis XV uit de helft van de vorige eeuw.
#39Een oud handtasje met metalen beugel en zwarte stof.
#219Een vintage koperen, omgebouwde olielamp naar 2 lichtpunten met kap.
#66Een lot van 4 Afrikaanse houten beeldjes.
#71Een lot van 15 Chinese schaaltjes en kommetjes.
#152Een lot divers archeologische bodemvondsten.
#29Een bronzen plaquette van een bebaarde man, niet gesigneerd.
#115Een antieke koperen bedpan met Adam en Eva tafereel in het reliëf.
An antique copper bedpan with a relief depicting Adam and Eve.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40