Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vergrote fotoaffiche van Charles Trenet. Achteraan gedateerd 1971. Slijtage.

Een vergrote fotoaffiche van Charles Trenet. Achteraan gedateerd 1971. Slijtage.

An enlarged photo poster by Charles Trenet. Dated 1971 on the back. Wear.
197
49 x 39 cm
Estimate: 1520
Catalogue #197
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #61

    Een gekleurd Boheems kristallen karaf.

    A colored Bohemian crystal decanter.
    No longer available
    Online only
    Dim. 41cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #140

    Een gevarieerd lot van verzilverde en inox serviesdelen bestaande uit: 6 schalen, 1 terrine, 1 sauskom, 2 koffiefilters/tassen, 1 kandelaar, 7 kleine schaaltjes en kommetjes, 1 theezeefje, 1 asbakje, 1 lepel, 1vaasje, 1 glazen vaas (beschadigd) en een setje van 10 glazen kaarsvetopvangers.

    A varied lot of silver-plated and stainless steel tableware consisting of: 6 bowls, 1 tureen, 1 gravy boat, 2 coffee filters/cups, 1 candlestick, 7 small bowls and dishes, 1 tea strainer, 1 ashtray, 1 spoon, 1 vase, 1 glass vase (damaged), and a set of 10 glass candle wax catchers.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #238

    Drie kandelaars van verzilverd metaal van verschillende hoogtes.

    Trois bougeoirs en métal argenté de différentes hauteurs.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40, 46 & 52 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #42

    Een barometer en thermometer in houten kader.

    A barometer and thermometer in wooden frame.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #26

    Een paar Indonesisch gesculpteerde houten muurlepel en vork. Schade aan vork.

    A pair of Indonesian wood carved wall spoon and fork. Damage to fork section.
    No longer available
    Online only
    Dim. 53cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #85

    Een lot blauw-wit porselein. Bestaande uit een sierklomp, een olie en azijnsetje, dipschaal en wandlamp.

    A lot of blue and white porcelain. Consisting of a decorative clog, an oil and vinegar set, a dipping dish, and a wall lamp.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #6

    Een Chinees porseleinen cilindervaas, famille rose decor met vlinders in het decor. Onderaan gemerkt.

    A Chinese porcelain cylindrical vase, famille rose decoration with butterflies in the design. Marked at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24,5 x Ø10cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #190

    Een pijp met een pijpaarden “Jacob” kop van een man met tulband en lange baard. Gemerkt. Met berkenhouden steel.

    A pipe with a pipe clay "Jacob" head of a man with a turban and a long beard. Marked. With birch wood handle.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #2

    Een terracotta beeldje van een zittend meisje, getekend Geert Kunen.

    A terracotta statue of a sitting girl, signed Geert Kunen.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #8
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas, Val Saint Lambert, kleurloos en roze in de massa, draagt een monogram en een kroon, meerdere kleine schilferschades.

    A crystal vase, Val Saint Lambert, colorless and pink in the mass, bears a monogram and a crown, multiple small chips.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 16.5 x Ø 12 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #163

    Een aardewerken asbak en twee diverse aardewerken borden.

    A terracotta ashtray and two assorted terracotta plates.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 20
  • #251
    Moustier

    Een siercoupe van veelkleurig aardewerk met een vrouw in klederdracht op het plat. XIXde eeuw. We voegen er een dito jonger bord aan toe met het opschrift “Liberté, Egalité, Fraternité”, onderaan gesigneerd.

    Une coupe décorative en faïence multicolore avec une femme en costume traditionnel sur l'étagère. XIXème siècle. On rajoute une assiette idem plus jeune avec l'inscription « Liberté, Egalité, Fraternité », signée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 22,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Online-Only Varia van 29 Januari 2024

Op Maandag 29 januari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday January 29th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

29 January 2024 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2024 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More