Other lots in this auction
-
#95“De Vlaamse Wandtapijten van de Wawelburcht te Krakau”. O.l.v. Prof. Dr Jerzy Szablowski. Mercatorfonds 1972. In huls.
“De Vlaamse Wandtapijten van de Wawelburcht te Krakau”. Supervision Prof. Dr. Jerzy Szablowski. Mercatorfonds 1972. In slipcase.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#29Een bronzen plaquette van een bebaarde man, niet gesigneerd.
A bronze plaque of a bearded man, unsigned.No longer availableOnline onlyDim. Ø 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#241Houten klokje.
Wooden clock.No longer availableOnline onlyDim. h35cm b23cmEstimate: € 35 / 45 -
#184“De paardenmenner”. Een beeld van kunstbrons naar “Les chevaux de Marly” van Coustou.
"Le Cavalier". Une statue en bronze d'art d'après "Les chevaux de Marly“ par Coustou.No longer availableOnline onlyDim. h: 44 cmEstimate: € 50 / 80 -
#16Een lot van 2 zilveren servietringen 800‰ en 1 schaaltje gemerkt Christofle.
A lot of 2 silver napkin rings 800‰ and 1 Christofle marked dish.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#231Een eenvoudige cilindrische pijpenkop van pijpaarde.
A simple cylindrical pipe bowl made of pipe clay.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#8Val Saint LambertEen kristallen vaas, Val Saint Lambert, kleurloos en roze in de massa, draagt een monogram en een kroon, meerdere kleine schilferschades.
A crystal vase, Val Saint Lambert, colorless and pink in the mass, bears a monogram and a crown, multiple small chips.No longer availableOnline onlyDim. h 16.5 x Ø 12 cmEstimate: € 20 / 30 -
#258Een paar Duitse messingen obussen uit de Eerste Wereldoorlog.
Une paire d'obus allemands en laiton de la Première Guerre mondiale.No longer availableOnline onlyDim. h: 56 cmEstimate: € 80 / 100 -
#81Een lot van 6 Japans Imari porseleinen borden met divers decor.
A set of 6 Japanese Imari porcelain plates with various designs.No longer availableOnline onlyDim. Ø21,5cmEstimate: € 30 / 40 -
#198Een 131-delig verzilverd bestek gemerkt GERO 90 bestaande uit 14 messen, 16 dessertmessen, 19 vorken, 17 dessertvorken, 20 lepels, 18 dessertlepels en 27 stuks gevarieerd zoals pollepel, sauslepels, enz.
A 131-piece silver-plated cutlery set marked GERO 90, consisting of 14 knives, 16 dessert knives, 19 forks, 17 dessert forks, 20 spoons, 18 dessert spoons, and 27 assorted pieces such as ladles, sauce spoons, etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#200La Pipe WallonneEen pijp van pijpaarde met een versiering van een man in hoogreliëf.
A clay pipe with a decoration of a man in high relief.No longer availableOnline onlyDim. L. 24 cmEstimate: € 35 / 40 -
#157Drie beeldjes van Saksisch porselein. Eén gemerkt van Volkstedt. Omstreeks 1900.
Three figurines of Saxon porcelain. One marked Volkstedt. Circa 1900.No longer availableOnline onlyDim. H. 16 cmEstimate: € 50 / 60

