Similar lots by type
-
#601
“Rattanakosin Boeddha”. Een brons gegoten verguld beeldje. Thailand.
-
#25
Een bronzen luchter met glazen vlamblaker en bloemen.
-
#651
Een art-deco tafellamp met een bronzen beeld van een druivenmeisje gezeten op marmer. Achteraan een lamp tussen twee halfronde glazen platen.
-
#95
Een verguld bronzen luchter met 7 lichtpunten en glazen blakers in de vorm van roosjes. Cherubijn bovenaan.
-
#238
“Damesbuste”. Een massief houten gesculpteerde busten van een jongedame op houten sokkel. Draagt een plaatje met opschrift ‘Tète de Cire - Musée de Lille’.
-
#671
“2 Dalmatiërs”. Een paar porseleinen staffordshire craquellé beeldjes.
-
#417
Een celadon beeldje van een Thaise olifant op houten voet. Onderaan binnenzijde met signatuur.
-
#413Val Saint Lambert
Een lot van drie persglazen kandelaars met religieus thema, alledrie getekend Val Saint Lambert.
-
#468Salvatore Melani Arnova 194
Een vintage gipsen beeld van een Afrikaanse man in kano. Onderaan gesigneerd en gemerkt. Salvatore Melani voor Arnova 480.
-
#107Karl Tutter Hutchenreuter
“3 Putti”. Een wit porseleinen Art Deco beeldje, onderaan gemerkt en gesigneerd. Karl Tutter voor Hutschenreuter.
-
#603
“Rama”. Een bronzen beeldje met vergulde details. Thailand.
-
#428
“Krishna en Radha”. Een lot van 2 bronzen beeldjes. Zuid-Indië, 19e eeuw.
-
#108
Een paar casolette vazen, wit geaderd marmer en brons, gedecoreerd met gezichten aan de oren.
-
#621Koos Van Der KaayPeriod: 1900 - 1976
“Moeder met kind”. Een beeld in terracotta, gesigneerd Koos Van Der Kaay.
-
#271
Een set van 2 bronzen fazanten. Een mannetje en een vrouwtje.
-
#633
Een varia lot van 5 Zuid-Amerikaanse artefacten, beeldjes en instrumenten uit aardewerk, been en steen.
Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#281
Een set van 2 verguld bronzen kandelaars gedragen door een engel.
-
#433
“Sadasiva”. Een gepatineerd verguld bronzen beeldje. Vermoedelijk Thais/Cambodjaans. Op houten voet.
-
#683Unter Weiss Bach
Een lot van drie beeldjes in bircuit, gemerkt Unter Weiss Bach, made in GDR.
-
#628Maria Innocentia Hummel
Een lot van 4 Hummel porseleinen beeldjes. Diverse modellen; 195 2/0 - 1948, 306 - 1955, 124/0, 367 - 1963.
Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#138Jan AnteunisPeriod: 1896 - 1973
“Heilige maagd met kind”. Een bronzen buste op zwart houten sokkel. Gesigneerd Jan Anteunis en gedateerd 1930
-
#668
Een lot porselein in paasthema bestaande uit een bruids-pot in de vorm van een groot ei met in biscuit twee tortelduifjes, twee Putti die een ei dragen en een meisje met mandje naast een ei.
-
#103
“Meisje met schoen”. Een brons gegoten beeldje op marmeren voet. Inscriptie “Hands on hips”, vermoedelijk naar Auguste Moreau.
Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#143L. Noirot
“Poesie”. Vooraan getiteld. Bronzen buste van een jongedame, gesigneerd L. Noirot.
Other lots in this auction
-
#471Frederico CarassoPeriod: 1899-1969
“Naakt in de golven”. Een Art Deco houten gesculpteerd beeld. Onderaan gesigneerd.
-
#24
“Dorpszicht”. Aquarel op papier, gesigneerd. Japans werk.
-
#298H Cerf
Een vintage draagbaar, analoge seismograaf in houten vitrinekast. Boven gemerkt.
-
#681
Een lot van drie kandelaars, een paar met 4 lichtpunten, en een kleinere met 2.
-
#377
Een lot van twee souvenirs uit de 1ste wereldoorlog bestaande uit een groot kaliber kogel gemonteerd op een koperen voetstuk en een ‘trench-art’ obus met vermelding ‘OORLOG’ en ‘Eendracht Maakt Macht’, de obus is gedateerd 1917.
-
#133Delvaux
Een vintage lederen handtas. Model Brillant door Delvaux, 1971.
-
#648
Een lot van 5 houten batik-stempels met diverse patronen, Java Tjap, Indonesië, begin 20e eeuw.
-
#503
Een set Chinese famille rose vazen met tweezijdig decor, 19/20e eeuws.
-
#41Kaiser W. Germany
Een set van een grote schaal, een kom en vaas van Duits porselein. Decor ‘Fünnan’. In nieuwstaat. Onderaan gemerkt.
-
#98
“L'Ancetre”. Een brons gegoten beeldje op marmeren voet, naar Auguste Moreau.
-
#653
Een lot van 2 koperen batik stempels, waarvan 1 met vogels en 1 met floraal patroon. Java Tjap, Indonesië.
-
#273J.Moores & Sons London
Een vintage Bowler Hat in vilt en lederen binnenrand. Gemerkt “J Moores & Sons, London”. In originele doos.