Other lots in this auction
-
#305Een geslepen kleurloos kristallen schenkkan met glazen ijsblokjesrecipiënt.
Pichet en cristal incolore taillé avec récipient à glaçons en verre.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#239Jos. De Swerts“Biddend boerenkoppel op het veld”. Een grafiettekening op papier. Gesigneerd.
"Couple priant dans le champ". Un dessin au graphite sur papier. Signé.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#127“Moeder Gods met kind”. Een Russisch icoon. Omstreeks 1800. Beschadigingen.
"Mère de Dieu avec enfant". Une icône russe. Vers 1800. Dégâts.No longer availableDim. 33,5 x 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#249Joz. De Swerts“Stilleven met appels”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte aux pommes". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 51 x 61 cmEstimate: € 80 / 100 -
#433Abstracte aardewerken fallus. Draagt onleesbaar monogram.
Phallus de poterie abstraite. Porte un monogramme illisible.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 25 / 35 -
#686Een paar crapaudzeteltjes met beige bekleding.
Une paire de sièges crapaud avec couverture beige.No longer availableDim. H:87cmEstimate: € 80 / 120 -
#455Een zesentwintigdelig servies van Brussels porselein, versierd met verguld en meerkleurig decor. Tijdperk Empire.
Service de vingt-six pièces en porcelaine de Bruxelles, à décor doré et multicolore. Epoque Empire.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#108Le Printemps - ChantillyEen Franse stijlklok met een ronde geprofileerde messing rand. De wit emaillen wijzerplaat met zwarte Romeinse cijfers. De klok is voorzien van een harpslinger en twee gewichten en met achtdaags uurwerk met belslag.
Une horloge de style français avec un rebord en laiton profilé rond. Le cadran en émail blanc avec chiffres romains noirs. L'horloge est équipée d'un balancier harpe et de deux poids et d'un mouvement d'horlogerie huit jours avec sonnerie.No longer availableDim. H:130cmEstimate: € 50 / 70 -
#367Een oude verrekijker in etui.
Une vieille jumelle dans un étui.No longer availableDim. H:20cmEstimate: € 30 / 40 -
#388Twee designlampen, waarbij één van blauw glas en één van zwart en ornaje plexiglas.
Deux lampes design, une en verre bleu et une en Plexiglas noir et orange.No longer availableDim. h: 25 & 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#426Een antiek handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis de laine turc antique noué à la main.No longer availableDim. 410 x 170 cmEstimate: € 120 / 160 -
#133Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.
Une paire de bougeoirs en bronze en forme de sphinx. Sur des socles en marbre noir.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 260 / 300

