Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een verguld bronzen Boeddha.
Een verguld bronzen Boeddha.
Een verguld bronzen Boeddha.

Een verguld bronzen Boeddha.

Un Bouddha en bronze doré.
Dim. h: 23,5 cm
SKU: 1512200553.
Category: Brons.
Auction day: 16 December 2020 19:00
Catalogue #553
Estimate: € 150 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #193

    “Danseres”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel naar een werk van David Williams-Ellis.

    Danceuse . Une statue en bronze sur un piédestal en pierre bleue d'après une œuvre de David Williams-Ellis.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #621

    Een bronzen emmertje naar XVIe eeuws voorbeeld en een bronzen bel naar de XVIIe eeuw.

    Un seau en bronze d'après le XVIème siècle et une cloche en bronze d’après le XVIIème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 11 & 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #197

    “Dansende vrouwen”. Een bronzen groep naar een werk van Moreau. Op beige marmeren sokkel.

    Danseuses . Un groupe en bronze d'après une œuvre de Moreau. Sur un socle en marbre beige.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #238

    “Faun met geit”. Een Weens bronsje in twee delen. Gesigneerd ‘Mangreb’.

    Faune à la chèvre . Un bronze viennois en deux parties. Signé Mangreb.
    No longer available
    Dim. h: 7,5 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #237

    Een paar bronzen spelende meisjes op een stoel. Onderaan gemerkt.

    Une paire de filles en bronze jouant sur une chaise. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 1290 / 200
  • #147

    Theresia van Lisieux. Een bronzen heiligenbeeld op marmeren sokkel.

    Thérèse de Lisieux. Une statue en bronze sur un socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #191

    Een bronzen beeld van een dame in Egyptisch geïnspireerde klederdracht in art decostijl. Gemerkt.

    Une statue en bronze d'une dame en costume d'inspiration égyptienne de style Art Déco. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #520

    Een zittende Chinese boeddha van brons. Begin XXe eeuw.

    Un Bouddha chinoisb assis en bronze. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 97 cm
    Estimate: € 2400 / 2600
  • #258

    Een bronzen vide-poche met een allegorische voorstelling in art-nouveaustijl en een kleine bronzen buste.

    Une vide poche en bronze avec une scène allégorique de style Art Nouveau et un petit buste en bronze.
    No longer available
    Dim. l: 18 & 9,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #530

    Een Shiva Nataraja-beeld van brons.

    Une statue en bronze de Shiva Nataraja.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #558

    Een bronzen nijlpaard.

    Un hippopotame en bronze.
    No longer available
    Dim. l: 62 cm
    Estimate: € 300 / 320
  • #583

    Een bronzen baviaan in modernistische stijl.

    Un babouin en bronze de style moderniste.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #253

    “Golfspeelster”. Een bronzen beeld op groen marmeren sokkel.

    Golfeur . Une statue en bronze sur un socle en marbre vert.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #207

    “Viola”. Een bronzen beeld naar een werk van Flora. Op grijs marmeren sokkel

    Viola . Une statue en bronze d'après une œuvre de Flora. Sur un socle en marbre gris
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #192

    Een bronzen luchter met tien lichtpunten en albasten kappen.

    Un lustre en bronze avec dix points lumineux et abat-jour en albâtre.
    No longer available
    Dim. Ø: 102 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #231

    “Acrobate met hoepel”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Preiss.

    Acrobate avec cerceau . Une sculpture en bronze sur un socle en marbre noir. D'après une oeuvre de Preiss.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #223

    “Vrouwen met bloemenmanden”. Een paar bronzen beelden naar werk van Moreau. Op grijs marmeren sokkels.

    Femmes aux paniers de fleurs . Une paire de statues en bronze d'après l'oeuvre de Moreau. Sur socles en marbre gris.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #137

    Een paar bronzen plaquettes met art nouveau-voorstelling naar voorbeeld van Alphonse Mucha.

    Une paire de plaques en bronze avec des scènes Art Nouveau d'après l'exemple d'Alphonse Mucha.
    No longer available
    Dim. 23 x 9 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #187

    “Vrouw in klederdracht van de jaren ‘20, leunend tegen muurtje met sfinxen”. Een groep van brons en wit marmer. Marmer gerestaureerd.

    Femme en costume des années 1920. Appuyée contre un petit mur décoré de sphinx. Groupe en bronze et marbre blanc. Restauration au marbre.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #251

    “Auf Reisen”. Een bronzen beeldje op marmeren sokkel. Achteraan gesigneerd ‘Beck’.

    Auf Reisen . Une statue en bronze sur un socle en marbre. Signée au dos Beck .
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #247

    “Dansende faun”. Een bronzen beeld naar voorbeeld van Massimiliano Soldani Benzi.

    Faune dansante . Une statue en bronze d'après l'exemple de Massimiliano Soldani Benzi.
    No longer available
    Dim. h: 28,5 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #188

    “Danseres”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel naar een beeld van Chiparus.

    Danseuse . Une statue en bronze sur un socle en marbre d'après une statue de Chiparus.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #183

    Een bronzen wandcartel in barokke stijl.

    Un cartel mural en bronze de style baroque.
    No longer available
    Dim. l: 66 cm
    Estimate: € 600 / 650
  • #198

    “De Bronstijd”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar voorbeeld van Auguste Rodin.

    L'âge du bronze . Une image de bronze patiné foncé d'après l'exemple d'Auguste Rodin.
    No longer available
    Dim. h: 102 cm
    Estimate: € 2500 / 3000

Other lots in this auction

  • #84
    Ignace Kennis
    Period: 1888 - 1973

    “Monnik”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Moine . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #374
    Eugène Van Mieghem

    “Vissersboten op de Sint-Pietersvliet”. Houtskool op papier. Draagt een monogram: EVM.

    Bateaux de pêche sur le Sint-Pietersvliet . Fusain sur papier. Porte un monogramme: EVM.
    No longer available
    Dim. 13 x 20 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #208

    Een oude paraplu met 800‰ zilveren handvat. Belle epoque.

    Ancien parapluie avec manche en argent 800/1000. Belle époque.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #517

    Een paar antieke Aziatiasche houten voorouderbeelden met wenscompartiment in de rug. Sporen van polychromie.

    Une paire de statues d'ancêtres asiatiques antiques en bois avec compartiment à souhaits à l'arrière. Traces de polychromie.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #691

    Een collectie beeldjes van meerkleurig biscuit.

    Une collection de figurines de biscuits multicolores.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #360

    Een kleine notenhouten hangvitrine in Hollandse stijl.

    Une petite vitrine suspendue en noyer de style hollandais.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #212

    Modern tegeltableau gemerkt O.B.K.

    Panneau de carreaux modernes marqué O.B.K.
    No longer available
    Dim. 84 x 120 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #607

    Een siervaas van meerkleurig Italiaans glas.

    Un vase décoratif en verre italien multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #652
    Bruno Capacci
    Period: 1906 - 1996

    “Personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Personnages . Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 20 x 21,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #359
    Emilio Greco
    Period: 1913 - 1995

    “Omaggio a Michelangelo”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 126/200 buiten de plaat.

    Omaggio a Michelangelo . Une lithographie. Signée et numérotée 126/200 hors planche.
    No longer available
    Dim. 49 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #349
    Nicolas Guerard
    Period: 1680 - 1738

    “Hephaistos/ Vulcanus”. Een antieke gravure.

    Hephaistos / Vulcanus . Une gravure ancienne.
    No longer available
    Dim. 26 x 18 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #411
    Lladro

    “Drie eenden” & “Bloemenmeisje”. Twee beeldjes van meerkleurig Spaans porselein. Beide gemerkt onderaan. Gaaf.

    Trois canards & Fille aux fleurs . Deux figurines en porcelaine espagnole multicolores. Toutes deux marquées en bas. Intact.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More