#275Pazuki London
Een wintersjaal van 100 ‰ cashmere.
#460
Een 18 karaats wit gouden ring met bezet met een diamant van ± 0,25 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 3,46 gEstimate: € 300/400 -
#49Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Hessenhuis”. Ets. Gesigneerd en genummerd 130/150 buiten de plaat.
”Maison Hessen”. Une eau-forte. Signée et numérotée 130/150 hors planche.No longer availableDim. 20,5 x 27 cmEstimate: € 50/80 -
#301
Twee XIXe eeuwse houten hoeden/pruikenstaanders.
Deux porte-chapeaux ou porte-perruques antiques en bois. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#584Gaston BogaertPeriod: 1918-2008
“L’attente”. Litho. Genummerd 51/150.
“L’attente”. Litho. Numérotée 51/150.No longer availableDim. 50 x 45 cmEstimate: € 100/150 -
#383
Een lotje met betrekking tot toerisme in Belgisch Congo.
#51
Un lot de 23 magazines ‘Paris Match’ & ‘Semaine du Monde’. Nous ajoutons un album de cartes postales à thématiques divers.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#335Georgina von Etzdorf
Een met takken versierde zwart, grijs en bruin fluwelen stola.
Etole en velours noir, brun et gris décoré de branches.No longer availableDim. 240 x 55 cmEstimate: € 100/150 -
#617
Een grote partij verzilverd metalen bestekken met verschillende decors.
”La conquête du cosmos”. Une série de six assiettes, signées ‘S. Dali’. Certification au verso.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 320/360 -
#294Jules Grun
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 27 cmEstimate: € 80/100 -
#149Pieter Jan De ClercqPeriod: 1891-1964
“Winter in een Scheldedorp”. Olieverfschilderij. Gesigneerd.
”Hiver et village de l’Escaut”. Huile. Signée.No longer availableDim. 45 x 61 cmEstimate: € 150/200