Similar lots by type
-
#600
Een art-nouveau luchtertje met drie lichtpunten.
Lustre Art Nouveau à trois points lumineux.No longer availableDim. H: 65cmEstimate: € 40/60 -
#333
Een zamakken zeeleeuw tegen glazen ijsschots als schemerlampje. Glas beschadigd.
Une otarie en régule contre une banquise de verre en guise de lampe. Verre endommagé.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 35/45 -
#330
Een lot messing, bestaande uit een grote en een kleine kerkkandelaar en een tafeltje.
Lot de laiton, composé d'un grand et d'un petit chandelier d'église et d'une table.No longer availableDim. h: 60, 81 & 110 cmEstimate: € 60/100 -
#208
Een opmerkelijke en rijkelijk uitgevoerde porseleinen lampenvoet met een scène van een harpspeelster met musicerende engeltjes op een balkon onder een baldakijn. Groen en wit porselein met vergulde versieringen.
Un pied de lampe en porcelaine remarquable et richement exécuté avec une scène d'un joueur de harpe avec des anges musiciens sur un balcon sous un auvent. Porcelaine verte et blanche à décors dorés.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 150/200 -
#298
Een bronzen tafellampje met kapje van glas in lood.
Une lampe de table en bronze avec un abat-jour en vitrail.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40/50 -
#88
Een paar bronzen wandkandelaars in Lodewijk XV-stijl met vijf lichtarmen.
Paire d'appliques en bronze de style Louis XV à cinq bras de lumière.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 300/320 -
#495
Een metalen staanlamp met glazen coupe.
Un lampadaire en métal avec une coupe en verre.No longer availableDim. 176 cmEstimate: € 200/300 -
#485
Een smeedijzeren staanlamp met glazen coupe.
Lampadaire en fer forgé avec coupe en verre.No longer availableDim. h: 181 cmEstimate: € 200/300 -
#91
Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze à six points lumineux et ornées de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 200/220 -
#319Le Dauphin, France
Een lampenvoet van robijnrood en verguld aardewerk. Gemerkt.
Un pied de lampe en faïence rouge rubis et doré. Marqué.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 65/85
Other lots in this auction
-
#127M. LeducqPeriod: 1879 - 1955
“Vliegende meeuw”. Een gepatineerd zamakken beeld op marmeren voetstuk. Gesigneerd.
"Mouette volante". Sculpture en régule patiné sur socle en marbre. Signée.No longer availableDim. 87 x 30 x 22 cmEstimate: € 120/200 -
#171Val Saint-Lambert
Grote coupe op voetstuk en met gegolfde rand van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gegraveerd merk en met label.
Grande coupe sur piédouche et à bord ondulé de cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marque gravée en bas et avec étiquette.No longer availableDim. H. 28 cm, Ø 40 cmEstimate: € 700/800 -
#394Maria Innocentia Hummel
“Auf heimlicher Wegen & Exclusive Edition ‘92-93 ”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 386 & 463.
"Auf heimlicher Wegen & Exclusive Edition '92-93". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 386 & 463.No longer availableDim. H. 13,5 cmEstimate: € 65/85 -
#75Val Saint Lambert
Een veertienhoekige vaas van geslepen en deels blauw gekleurd kristal. Gemerkt met label en gegraveerd onderaan.
Un vase à quatorze faces en cristal taillé et en partie bleu. Marqué d'une étiquette et gravé sous la base.No longer availableDim. h: 16 cm Ø: 20 cmEstimate: € 80/120 -
#650Sirius
“De Blauwe Sperwer”. Hard cover. Compleet, scheur midden op de coverplaat, lijmsporen. Ed. Dupuis, 1944.
« L'épervier bleu ». Couverture rigide. Complet, déchirure au milieu du plat de couverture, traces de colle. Éd. Dupuis, 1944.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#148
Twee tuinbeelden, in de vorm van een rat met glas en een konijn met pijp in de stijl van de personages van Beatrix Potter.
Deux statues de jardin, l’une en forme d’un rat tenant un verre, l’autre d’un lapin tenant une pipe d’après les personages de Beatrix Potter.No longer availableDim. h: 45 & 44 cmEstimate: € 220/260 -
#199Anton MauvePeriod: 1838 - 1888
“Weide aan de bosrand met kar”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
"Prairie à l'orée de la forêt avec charrette". Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 70 x 110 cmEstimate: € 200/300 -
#234Eduard Van der MeerPeriod: 1846 - 1889
“Meisje bij oude man met rozenkrans”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
"Fille avec vieil homme avec chapelet". Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 65 x 47 cmEstimate: € 40/60 -
#554Maria Innocentia Hummel
“To market”. Een schemerlampje met twee kindjes bij een boom. Ed. Goebel. Gesigneerd en genummerd 223. Hoogte zonder montuur.
"Au marché". Une lampe crépusculaire avec deux enfants près d'un arbre. Éd. Goebel. Signée et numérotée 223. Hauteur sans monture.No longer availableDim. H.23 cmEstimate: € 40/60 -
#126
Een notenhouten tweedeursvitrinekast in Hollandse stijl met drie laden onderaan en op leeuwenpoten. XXe eeuw.
Vitrine hollandaise à deux portes en noyer avec trois tiroirs en partie basse et sur pattes de lion. XXe siècle.No longer availableDim. 230 x 195 x 45 cmEstimate: € 200/300 -
#25Leopold MullerPeriod: 1879-1961
“De Vier Jaargetijden”. Een quadriptiek met handgeschilderde voorstellingen van vrouwen. Gesigneerd ‘Muller, Anvers’. Eind XIXe eeuw.
“Les Quatre Saisons”. Un quadrilatère avec des représentations de femmes peintes à la main. Signé 'Muller, Anvers'. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. 17,5 x 7,5 cmEstimate: € 100/150 -
#107Val Saint Lambert
Een vaas van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Vase en cristal doublé bleu et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120/140