Similar lots by type
-
#319Le Dauphin, France
Een lampenvoet van robijnrood en verguld aardewerk. Gemerkt.
Un pied de lampe en faïence rouge rubis et doré. Marqué.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 65/85 -
#330
Een lot messing, bestaande uit een grote en een kleine kerkkandelaar en een tafeltje.
Lot de laiton, composé d'un grand et d'un petit chandelier d'église et d'une table.No longer availableDim. h: 60, 81 & 110 cmEstimate: € 60/100 -
#333
Een zamakken zeeleeuw tegen glazen ijsschots als schemerlampje. Glas beschadigd.
Une otarie en régule contre une banquise de verre en guise de lampe. Verre endommagé.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 35/45 -
#88
Een paar bronzen wandkandelaars in Lodewijk XV-stijl met vijf lichtarmen.
Paire d'appliques en bronze de style Louis XV à cinq bras de lumière.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 300/320 -
#208
Een opmerkelijke en rijkelijk uitgevoerde porseleinen lampenvoet met een scène van een harpspeelster met musicerende engeltjes op een balkon onder een baldakijn. Groen en wit porselein met vergulde versieringen.
Un pied de lampe en porcelaine remarquable et richement exécuté avec une scène d'un joueur de harpe avec des anges musiciens sur un balcon sous un auvent. Porcelaine verte et blanche à décors dorés.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 150/200 -
#298
Een bronzen tafellampje met kapje van glas in lood.
Une lampe de table en bronze avec un abat-jour en vitrail.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40/50 -
#495
Een metalen staanlamp met glazen coupe.
Un lampadaire en métal avec une coupe en verre.No longer availableDim. 176 cmEstimate: € 200/300 -
#485
Een smeedijzeren staanlamp met glazen coupe.
Lampadaire en fer forgé avec coupe en verre.No longer availableDim. h: 181 cmEstimate: € 200/300 -
#91
Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze à six points lumineux et ornées de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 200/220 -
#600
Een art-nouveau luchtertje met drie lichtpunten.
Lustre Art Nouveau à trois points lumineux.No longer availableDim. H: 65cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#687
Een lot van zeven metalen chocoladevormen, waarbij drie vissen, een kreeft, een kerstman, Sinterklaas en een jongetje. De laatste drie compleet (voor- en achterkant)
Lot de sept moules à chocolat en métal, dont trois poissons, un homard, un père noël, Saint-Nicolas et un garçon. Les trois derniers complets (recto et verso)No longer availableDim. h: 17 - 36 cmEstimate: € 60/100 -
#588
Een Chinees porseleinen balustervaas met meerkleurige decors met personages in cartouches.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décors polychromes de personnages dans des cartouches.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60/100 -
#430
Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0, 70 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants et de saphirs d'un poids combiné de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 5,55 gEstimate: € 600/700 -
#201Val Saint-Lambert
Een kratervaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.
Un vase cratère en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué et numéroté en bas.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 120/180 -
#27Val Saint-Lambert
Een getorste lampenvoet van geslepen kristal, in de massa deels lichtgroen gekleurd. Onderaan gemerkt. Hoogte zonder montuur.
Un pied de lampe torsadé en cristal taillé, en partie coloré vert clair dans la masse. Marqué en bas. Hauteur sans monture.No longer availableDim. H. 27,5 cmEstimate: € 35/45 -
#487
“Drie Chinese mannen bij een grote bloemenmand”. Een grote groep van monochroom wit porselein. Gesmede bloemetjes met meerkleurig porseleinen bloemetjes. Enkele bloemetjes licht beschadigd. Onderaan gemerkt ‘S C T’.
"Trois hommes chinois devant un grand panier de fleurs". Un grand groupe de porcelaine blanche monochrome. Fleurs forgées avec des fleurs en porcelaine multicolores. Quelques fleurs légèrement abîmées. Marqué 'SC T' en bas.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80/120 -
#276
Een eikenhouten ééndeurskastje met een lade in de gordel, geflankeerd door twee gebeeldhouwde engelenkopjes. Neo-barok, XIXde eeuw.
Un meuble à une porte en chêne avec un tiroir en ceinture, flanqué de deux têtes d'anges sculptées. Néo-Baroque, XIXème siècle.No longer availableDim. 91 x 66 x 43 cmEstimate: € 120/200 -
#281Val Saint-Lambert
Een fruitschaal met rond voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd. En met label.
Coupe à fruits à base ronde en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marquée et numérotée sous la base. Et avec étiquette.No longer availableDim. H. 16 cm, Ø 20 cmEstimate: € 80/120 -
#182
Een spotprent uit de Eerste Wereldoorlog. Olieverf op doek. Afgebeeld staat Paus Benedictus XV, gezeten op een gouden kalf op de Ark van het Heilige Verbond, gedragen door vooraan Keizer Wilhelm II naast de overleden Keizer Wilhem I die op zijn beurt Keizer Karel I van Oostenrijk aan de hand houdt. Achteraan Sultan Mehmet V met afgehakte Christenenhoofden in de hand en naast hem de duivel. In de achtergrond gesneuvelde en stervende soldaten op de flank van de berg Golgotha en met brand in de ver(..)
Un dessin animé de la Première Guerre Mondiale. Huile sur toile. Représenté est le pape Benoît XV, assis sur un veau d'or sur l'Arche de la Sainte Alliance, porté par l'empereur Guillaume II devant à côté de feu l'empereur Guillaume Ier qui à son tour tient l'empereur Charles Ier d'Autriche dans la main. À l'arrière, le sultan Mehmet V avec des têtes chrétiennes coupées à la main et à côté de lui le diable. En arrière-plan, des soldats tombés et mourants sur le flanc du mont Calvaire et avec du(..)No longer availableDim. 115 x 85 cmEstimate: € 300/500 -
#519
Een handgeschilderde Tibetaanse thangka op zijde.
Un thangka tibétain peint à la main sur soie.No longer availableDim. 65 x 47 cmEstimate: € 100/150 -
#455
Een Chinese gesculpteerd hardhouten eettafel. Verlengbaar met twee bladen. Bijgevoegd vier bijpassende stoelen en twee armstoelen.
Une table de salle à manger chinoise en bois dur sculpté. Extensible avec deux lames. Inclus quatre chaises et deux fauteuils assortis.No longer availableDim. 79 x 160 x 115 cmEstimate: € 100/140 -
#535
“De hofmakerij”. Een grote groep van meerkleurig Duits porselein. Gemerkt achteraan.
“Courtiser”. Grand groupe en porcelaine polychrome allemande. Marque à l’arrière.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200/240