#516Ron Arad Kartell
#108
A pair of cassolette vases, white veined marble and bronze, decorated with faces at the handles. -
#619A TakxPeriod: 1872-1953
#202René BosiersPeriod: 1875 - 1927
“Radijzengang, Antwerpen”. Een lot van 2 schilderijen, 1 op doek en 1 op paneel. Onderaan gesigneerd. Bijgevoegd documentatie.
"Radijsgang, Antwerp". A lot of 2 paintings, 1 on canvas and 1 on panel. Signed at the bottom. Documentation included. -
#578Val Saint Lambert
A cut crystal vase with red in the mass. Marked at the bottom. -
#17Nimy, Belgique
A ceramic Art Nouveau jardinière with floral motifs marked Nimy. -
#402Pierre Deuse
“Visité par la Lumière”. Een scjilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pierre Deuse en gedateerd 1989. Aantekeningen op de achterkant.
#217
“Dansende faun met cimbalen”. Een gepatineerd bronzen beeld.
"Dancing faun with cymbals." A patinated bronze sculpture. -
#682
3 handgeknoopte Bochara tapijtjes.
A lot of 3 hand-knotted Bokhara carpets. -
#685Wiskemann
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit vier ovale serveerschotels, een sauskom, een broodmandje en een opengewerkt kommetje. Allen gemerkt.
#92Gaston SchuermansPeriod: 1891-1967
“Hoge Venen”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd, getiteld en gedateerd 1947.
"Hoge Venen" - A painting, watercolor on paper. Signed, titled, and dated 1947 at the bottom. -
#185Alexandre Ouline
‘Athlète Marin’, een bronzen beeld met een groene patina. Getekend “Ouline” met inscriptie ‘Bronze’. Met een groen marmeren voetstuk.
"Athlete Marin", a bronze sculpture with a green patina. Signed Ouline with inscription 'Bronze'. With a green marble pedestal.