Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een verguld bronzen luchter met 8 lichtpunten en diverse ornamenten.

Een verguld bronzen luchter met 8 lichtpunten en diverse ornamenten.

A gilded bronze chandelier with 8 light points and various ornaments.
Dim. H: 85 cm
SKU: 2506240115.
Auction day: 25 June 2024 19:00
Catalogue #115
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #405

    Een geslepen spiegel in een vergulde houten kader. Met bijhorende wandconsole.

    A cut mirror in a gilded wooden frame. With matching wall bracket.
    No longer available
    Dim. h 80 x b 44 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #664

    Een grote vintage schotel in aardewerk, een bloemmotief in bruintinten. Onderaan gemerkt op sticker ‘CFK’ en draagt een initiaal.

    A large vintage earthenware platter, featuring a floral motif in shades of brown. Marked with a sticker 'CFK' and an initial at the bottom.
    No longer available
    Dim. Ø 45 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #525
    Katastroof, Wannes Van De Velde en De Kadullen

    Een lot van 10 L.P.’s, Nederlandstalige muziek, bestaande uit: Katastroof: Hete winters (860004), Stront aan de knikker (200338), Dan aanhouwer wint (860013), Stront aan de knikker II (860001), Wannes Van De Velde: M’n beste (846209VVY), Wannes Van De Velde (PL12832), Laat de mensen dansen (6320007), Wannes Van De Velde 2 (PL12839), De Kadullen: zonder titels: (KLE4000/101) en (SVAS1025).

    A lot of 10 LPs, Dutch-language music, including: Katastroof: Hete winters (860004), Stront aan de knikker (200338), Dan aanhouwer wint (860013), Stront aan de knikker II (860001), Wannes Van De Velde: M’n beste (846209VVY), Wannes Van De Velde (PL12832), Laat de mensen dansen (6320007), Wannes Van De Velde 2 (PL12839), De Kadullen: without titles: (KLE4000/101) and (SVAS1025).
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #658

    Een kleine pendule van marmer en zamak. Versierd met vogeltjes op een tak.

    A small marble and zamak clock. Decorated with birds on a branch.
    No longer available
    Dim. 22 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #289
    Alfred Van Neste
    Period: 1874-1969

    “Gezicht op Brugge”. Een kleurenets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 52/350.

    "View of Bruges". A color etching on paper. Signed and numbered 52/350 outside of the plate at the bottom.
    No longer available
    Dim. 59 x 74 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #118

    Een polychrome houten reliekschrijn van de heilige St. Germanus. Met etiket van ‘Beveren Korte Walle.’ onderaan. Vermoedelijk vroeg 19de eeuw. Met achteraan een (leeg) compartiment.

    A polychrome wooden reliquary of St. Germanus. With label 'Beveren Korte Walle' at the bottom. Presumably early 19th century. Featuring an (empty) compartment at the back.
    No longer available
    Dim. 24 x 29,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #614
    Edgard Tytgat
    Period: 1879-1957

    “Staand naakt”. Een linosnede op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd. Inprint “K.v.H.”

    "Standing nude". A linocut on paper. Signed outside the plate at the bottom. Impression "K.v.H."
    No longer available
    Dim. 37,5 x 29 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #142
    August Ters
    Period: 1870 - 1928

    “Jong koppel met geit aan de rivier”. Een schilderij, olieverf op doek in zwarte kader. Gesigneerd A. Ters.

    "Young couple with goat by the river". A painting, oil on canvas in black frame. Signed A. Ters.
    No longer available
    Dim. 109 x 128 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #39
    André Gailliaerde

    “Antwerpse skyline”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Antwerp skyline". A painting, oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 69 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #546
    Favaretto & Partners Estel

    “Model Podium”. Een paar lederen design arm fauteuils met halve maan vorm en gespleten rug. Ontwerp door Favaretto & Partners voor Estel.

    "Model Podium". A pair of leather design armchairs with half-moon shape and split back. Designed by Favaretto & Partners for Estel.
    No longer available
    Dim. 79 x 56 x 63 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #270

    Twee 18 kt geelgouden spelden waarvan één bezet met diamanten markies slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1ct. (puntje afgebroken). En één bezet met twee diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van+- 0,20 ct.

    Two 18 kt yellow gold pins, one set with marquise cut diamonds with a total weight of approximately 1ct (tip broken off). And one set with two old-cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 2,45 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #518
    P.J. Mène

    “Jager met jachthond”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.

    "Hunter with hunting dog". A bronze group on a black marble base. Signed.
    No longer available
    Dim. h 49 cm
    Estimate: € 1600 / 1800
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Juni 2024

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: vr. 21 & zat. 22 Juni van 10.00 tot 17.00.

25 June 2024 19:00
26 June 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 June 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More