#405Een geslepen spiegel in een vergulde houten kader. Met bijhorende wandconsole.
A cut mirror in a gilded wooden frame. With matching wall bracket.No longer availableDim. h 80 x b 44 cmEstimate: € 50 / 80 -
#664Een grote vintage schotel in aardewerk, een bloemmotief in bruintinten. Onderaan gemerkt op sticker ‘CFK’ en draagt een initiaal.
A large vintage earthenware platter, featuring a floral motif in shades of brown. Marked with a sticker 'CFK' and an initial at the bottom.No longer availableDim. Ø 45 cmEstimate: € 45 / 60 -
#525Katastroof, Wannes Van De Velde en De KadullenEen lot van 10 L.P.’s, Nederlandstalige muziek, bestaande uit: Katastroof: Hete winters (860004), Stront aan de knikker (200338), Dan aanhouwer wint (860013), Stront aan de knikker II (860001), Wannes Van De Velde: M’n beste (846209VVY), Wannes Van De Velde (PL12832), Laat de mensen dansen (6320007), Wannes Van De Velde 2 (PL12839), De Kadullen: zonder titels: (KLE4000/101) en (SVAS1025).
A lot of 10 LPs, Dutch-language music, including: Katastroof: Hete winters (860004), Stront aan de knikker (200338), Dan aanhouwer wint (860013), Stront aan de knikker II (860001), Wannes Van De Velde: M’n beste (846209VVY), Wannes Van De Velde (PL12832), Laat de mensen dansen (6320007), Wannes Van De Velde 2 (PL12839), De Kadullen: without titles: (KLE4000/101) and (SVAS1025).No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#658Een kleine pendule van marmer en zamak. Versierd met vogeltjes op een tak.
#118Een polychrome houten reliekschrijn van de heilige St. Germanus. Met etiket van ‘Beveren Korte Walle.’ onderaan. Vermoedelijk vroeg 19de eeuw. Met achteraan een (leeg) compartiment.
A polychrome wooden reliquary of St. Germanus. With label 'Beveren Korte Walle' at the bottom. Presumably early 19th century. Featuring an (empty) compartment at the back.No longer availableDim. 24 x 29,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#142August TersPeriod: 1870 - 1928“Jong koppel met geit aan de rivier”. Een schilderij, olieverf op doek in zwarte kader. Gesigneerd A. Ters.
"Young couple with goat by the river". A painting, oil on canvas in black frame. Signed A. Ters.No longer availableDim. 109 x 128 cmEstimate: € 250 / 350 -
#39André Gailliaerde“Antwerpse skyline”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
"Antwerp skyline". A painting, oil on canvas, signed.No longer availableDim. 50 x 69 cmEstimate: € 60 / 80 -
#546Favaretto & Partners Estel“Model Podium”. Een paar lederen design arm fauteuils met halve maan vorm en gespleten rug. Ontwerp door Favaretto & Partners voor Estel.
"Hunter with hunting dog". A bronze group on a black marble base. Signed.No longer availableDim. h 49 cmEstimate: € 1600 / 1800