Similar lots by type
-
#268
Een verguld koperen staande lamp met negen lichtpunten met bolle glazen kapjes.
Un lampadaire en cuivre doré à neuf points lumineux et abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 80/120 -
#213
Een balvormige hanglantaarn van brons en glas.
Lanterne de vestibule sphérique en bronze et verre.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 360/400 -
#608
Een paar jardinières van zwartgepatineerd brons, versierd met vrouwen- en mannenhoofden en met everzwijnenkoppen.
Paire de jardinières en bronze à patine noire décorées de têtes humaines et de têtes de sangliers.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 1700/2000 -
#197
“Mercurius”. Een bronzen beeld op een sokkel van roze marmer en brons, versierd met een reliëfdecor in een fries. Naar een werk van Jean de Bologne.
”Mercurius”. Une statue en bronze sur socle en marbre rose et bronze, décoration en relief dans une frise.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 440/480 -
#157
Een zittende tijger van gepolychromeerd brons.
Un tigre assis en bronze polychrome.No longer availableDim. l: 21 cmEstimate: € 220/280 -
#577
“Japanse krijger te paard”. Een bronzen groep. Wapen manco.
”Guerrier japonais à cheval”. Un groupe en bronze. L’arme est manquante.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 300/400 -
#804
Een bronzen luchter in barokke stijl met acht lichtpunten.
Lustre baroque en bronze à huit bras de lumière.No longer availableEstimate: € 200/400 -
#801
Een luchter van metaal en glas met twaalf lichtpunten en versierd met druppelvormige pendeloques.
Lustre en métal et verre à douze bras de lumière et orné de pendeloques en forme de goûtes.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#611
Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten, versierd met geslepen pegels.
Petit lustre en cristal à cinq lumières décoré de cônes taillées.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#567
“Eqyptische krijger”. Een groot bronzen beeld. Wapen manco.
”Guerrier égyptien”. Une grande statue en bronze. L’arme est manquante.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 200/300 -
#455
Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.
Un lampadaire en fer forgé et une plaquette en laiton de St George.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 30/50 -
#228
Een klein tafelklokje van brons en glas. Frankrijk.
Une petite pendule de table en bronze et verre.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 150/180 -
#820
Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#815
Een kleine sac-a-perles van geel koper en glas.
Petit sac-à-perles en cuivre jaune et verre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#188
Een paar twee-armige kandelaars van albast en verguld brons in Lodewijk XV-stijl.
Une paire de chandeliers à deux bras en albâtre et bronze doré, style Louis XV.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 360/400 -
#605
Een messingen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en laiton à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120/180 -
#432
Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
Double candélabre en fer forgé monté en lampe.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 40/60 -
#615
Een koperen luchter met acht lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques in vijf niveaus.
Lustre en cuivre à huit bras de lumière et orné de pendeloques en cristal sur cinq niveaux.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#812
Een zeshoekige Engelse halllantaarn van koper en glas.
Lanterne de vestibule hexagonale anglaise en cuivre et verre.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#810
Een Vlaamse kroon van koper met twaalf lichtpunten.
Couronne flamande en cuivre à douze bras de lumière.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#806
Een art deco halllantaarn met glazen versieringen.
Lanterne de vestibule art déco au décor en verre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#267Collection d’art
Een replica van een XVIIIe eeuwse pendule van verguld brons met een voorstelling van Cupido en Bacchus.
Une réplique d’une pendule du XVIIIième siècle en bronze, représentation de Cupidon et Bacchus.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 160/220 -
#595
Een hanglantaarn van brons en glas in Lodewijk XVI-stijl.
Lanterne de vestibule en bronze et verre de style Louis XVI.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 460/500 -
#187
“Naakt in jarretelles”. Een bronzen beeld.
”Nue en jarretelles”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 460/500
Other lots in this auction
-
#230
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,13 ct. en twee Tahiti parels.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc serties de brillants ayant un poids total de ± 0,13 ct et de deux perles de Tahiti.No longer availableDim. 8,5 gEstimate: € 500/600 -
#252
“Hollands winterlandschap met schaatser”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: B. De Heem (?).
”Paysage hivernal hollandais et patineur”. Huile sur panneau. Porte la signature: B. De Heem.No longer availableDim. 17 x 21 cmEstimate: € 100/180 -
#607
Een gefineerde kaptafel met twee laden in de gordel.
Coiffeuse en bois de placage ouvrant à deux tiroirs en ceinture.No longer availableDim. b: 101 cmEstimate: € 100/160 -
#114H. Caluwaerts
“Stadsrand”. Olieverf op doek. Gesigneerd en onduidelijk gedateerd. Omstreeks 1900.
”La banlieue”. Huile sur toile. Signée et datée mais la date est indistincte.No longer availableDim. 37 x 53 cmEstimate: € 80/100 -
#208
Een grote slagtand van een Afrikaanse olifant. Met CITES-certificaat. BE01402016. 25kg.
Une grande défense d’un éléphant africain. Avec certificat CITES. BE01402016. 25 kg.No longer availableDim. l: 174 cm Ø: 43 cmEstimate: € 4000/4500 -
#655
Een handgeknoopte Perzische loper van wol.
Un couloir persan se en laine nouée à la main.No longer availableDim. 470 x 98 cmEstimate: € 200/240 -
#798
Een messingen taartenstaander met een opengewerkt decor van vlinders.
Un présentoir à tartes avec un décor ajouré de papillons.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 50/80 -
#62
‘Winterlandschap’. Olieverf op doek. gesigneerd: Van Regenmorter(?).
”Paysage hivernal”. Huile sur toile. Porte la signature: Van Regenmorter.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 40/50 -
#542
“Constructie”. Achteraan toegeschreven : Egmond en de datum 1991.
”Construction”. Attribution au verso: Egmond, et la date 1991.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 200/240 -
#440
Vijf paar dezelfde 18 karaats geel gouden oorbellen van groot naar klein.
Cinq paires de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct, de forme identique, de petit à grand.No longer availableDim. 7,94 gEstimate: € 180/250 -
#152J. F. Hoevenaers
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Eind XIXe eeuw.
”Vue fermière”. Huile sur toile. Signée. Fin XIXième siècle.No longer availableDim. 41 x 57 cmEstimate: € 150/200 -
#568
Een vaas van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur. De handvatten in de vorm van leeuwenkopje met ringen.
Un vase en porcelaine de Chine, sang-de-boeuf sous couverte. Les poignées sont en forme de têtes de lions et anneaux.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 280/320