#130Pierre Cardin
Een verzilverde horloge. Gemerkt Jaeger.
#6
Een lot van vijf kleine XIXe eeuwse eikenhouten stoeltjes. Verschillende modellen.
Lot de cinq petites chaises en chêne du XIXe siècle. Différents modèles.No longer availableDim. h: 77 & 81 cmEstimate: € 120/200 -
#543Maria Innocentia Hummel
#677Bouillet Bourdelle
Een reeks van acht verzilverd metalen onderborden in originele doos.
#281Val Saint-Lambert
Coupe à fruits à base ronde en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marquée et numérotée sous la base. Et avec étiquette.No longer availableDim. H. 16 cm, Ø 20 cmEstimate: € 80/120 -
#495
Een metalen staanlamp met glazen coupe.
#83
“Madonna met kind”. Een gepolychromeerd houten beeld.
"Vierge à l'enfant". Une statue en bois polychrome.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 80/120 -
Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
#653Maria Innocentia Hummel
#70
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,30 ct et d'un saphir central de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,52 gEstimate: € 350/450 -
#661Daum, Nancy
#59Bernard CharoyPeriod: °1931
« Les deux filles ». Une lithographie. Signé et numéroté 20/25 hors planche, épreuve d'artiste.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 40/60