#463Een lot van vier Weense vide-poches van onyx, getooid met bronzen beeldjes.
#4ChristofleEen lot van twaalf verzilverd metalen bestekleggers.
#100Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een peervormige diamant van ± 0,36 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct. Met certificaat.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti d’un diamant taillé en poire de ± 0,36 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,12 ct. Avec certificat.No longer availableDim. 2,34 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#737Een lot gekleurd kristal, bestaande uit twee vaasjes (pique-fleurs zonder montuur), een vaas op voet en een asbak.
Lot de cristaux de couleur comprenant deux petits vases (pique-fleurs sans monture), un vase sur piédouche et un cendrier.No longer availableDim. h: 6 - 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#663Een grijsgepatineerde houten kandelaar in barokke stijl. Gemonteerd als staande lamp.
#417Schaal en vaas art deco van fumé glas.
#262Rechthoekige spiegel met vergulde lijst. Kleine letsels.
#567Een tweeledige eikenhouten boekenkast in renaissancestijl.
#127Een met bloemen gegraveerd zilveren vaasje. Gemerkt.
#423Stereokijker met een partij stereobeelden. Omstreeks 1900.
Une horloge de vestibule en chêne, décoration de motifs style Louis XVI. Signé et daté 1793.No longer availableDim. 246 x 45 x 26 cmEstimate: € 200 / 300