Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een verguld houten wandklok, versierd met bloemen en strikken.

Een verguld houten wandklok, versierd met bloemen en strikken.

Horloge murale en bois doré décorée de fleurs et de noeuds.
Dim. h: 54 cm
SKU: 2806220687.
Category: Klok.
Auction day: 29 June 2022 19:00
Catalogue #687
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #257

    Een pendule met open werk in glazen kastje op houten voetstuk.

    Une pendule de cheminée squelette dans une vitrine en verre sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #566

    Een Engelse staande klok in eikenhouten kast, versierd met ingelegde schelp.

    Une horloge grand-père anglaise dans un coffret en chêne, décorée d'une coquille incrustée.
    No longer available
    Dim. H:230cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #253

    Een schouwpendule van messing en blauw en wit porselein. Met slinger en sleutel.

    Pendule de cheminée en laiton et porcelaine bleue et blanche. Avec balancier et clé.
    No longer available
    Dim. h: 152 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #3

    Een messingen klokje onder glazen stolp.

    Une horloge en laiton sous un dôme de verre.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #23
    Kundo

    Een verguld messingen klokje onder glazen stolp.

    Une pendule en laiton doré sous un dôme de verre.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #43
    Kundo electronic

    Een verguld messingen klokje onder glazen stolp. enige roestaanslag onderaan.

    Une pendule en laiton doré sous un dôme de verre. un peu de rouille sur le fond.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #313
    Helvetia Electric

    Een verguld schouwklokje op elektriciteit.

    Une pendule de cheminée dorée à l'électricité.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #33

    Een schouwklokje van hout, metaal en kunststof. Het slingertje met twee porseleinen kindjes met jurk. Achter glas. Kleine restauratie aan een hoekje van het deksel en een sierelementje achteraan licht beschadigd.

    Une pendule de cheminée en bois, métal et plastique. Le balancier avec deux enfants en porcelaine avec robe. Derrière une vitre. Petite restauration à un coin du couvercle et un élément décoratif au dos légèrement abîmé.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #283

    Een opengewerkte messingen pendule versierd met blader- en bloemenmotieven. Begin XXe eeuw. Met slinger en sleutel.

    Pendule de cheminée en laiton ajouré à décor de feuilles et de motifs floraux. Début du XXe siècle. Avec balancier et clé.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #73

    Een zwartgelakt perenhouten kolompendule met getorste zuiltjes, versierd met inlegwerk.

    Pendule à colonne en poirier laqué noir à colonnes torsadées, décorée de marqueterie.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #303

    Een gepatineerd zamakken horlogehouder in de vorm van een zuiltje, versierd met vrouwenhoofden in de basis, met thermometer op de kolom en bovenaan getooid met een adelaar. We voegen er een Zwitsers zakhorloge in verzilverd metalen kast aan toe. Begin XXe eeuw.

    Un porte-montre en régule patiné en forme de colonne, à décor de têtes de femmes dans la base, avec thermomètre sur la colonne et surmonté d'un aigle. Nous ajoutons une montre de poche suisse dans un boîtier en métal argenté. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #293
    Junghans

    Een metalen klokje met opwindmechanisme in kastje met notenhoutfineer. Jaren ‘30. Secondewijzertje los.

    Une horloge en métal avec mécanisme de remontage dans un boîtier en placage de noyer. Années 30. Aiguille des secondes détachée.
    No longer available
    Dim. Ø: 7/11 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #693

    Een wandklok in zwartgelakt houten kast met gedreven messingen versiering rond de wijzerplaat achter glas.

    Horloge murale en bois laqué noir. Cadran orné de laiton repoussé et sous verre.
    No longer available
    Dim. 29 x 25 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #323

    Een reisklokje en een reiswekkertje in messingen kastjes. Het eerste gemerkt ‘Blessing’. Het tweede jaren ‘30.

    Une horloge de voyage et un réveil de voyage dans des armoires en laiton. Le premier marqué 'Bénédiction'. La deuxième des années 1930.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #349

    Een Duitse wandklok in houten kast met twee portretjes boven de wijzerplaat. Compleet met slinger en gewichten.

    Une horloge murale allemande dans un coffret en bois avec deux portraits au-dessus du cadran. Complet avec pendule et poids.
    No longer available
    Dim. 45 x 25 c;
    Estimate: € 40 / 50
  • #575

    Een zamakken schouwklok op drie poten en versierd met ijzeren ramskoppen aan de zijkant. In werkende staat, compleet met sleutel en slinger.

    Une pendule en régule sur trois pieds et décorée de têtes de bélier en fer sur le côté. En état de marche, complète avec clé et balancier.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #664
    Lepicier, Moulins-Engilbert

    Een oeil-de-boeufklok in houten kast met parelmoeren inlegwerk rond de wijzerplaat.

    Une horloge oeil-de-boeuf en bois avec incrustation de nacre autour du cadran.
    No longer available
    Dim. H:62cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #683
    Cassard à Rouillac

    Een comtoiseklok met gedreven en gepolychromeerde messingen slinger en versiering rond de wijzerplaat, decor van diverse vogels. Met slinger en gewichten.

    Comtoise à balancier en cuivre repoussé, ainsi que l’encadrement du cadran, à décor d’oiseaux. Avec balancier et poids.
    No longer available
    Dim. H:145cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #13
    Kundo

    Een verguld messingen klokje onder glazen stolp.

    Une pendule en laiton doré sous un dôme de verre.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 60 / 70

Other lots in this auction

  • #312

    Een coupe in Boheems blauw en ongekleurd kristal.

    Une coupe en cristal de Bohème bleu et incolore.
    No longer available
    Dim. 30 x 18 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #532

    “Huisje bij een meertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Maison au bord d'un lac". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #563
    Goebel, Germany

    “Wir Gratulieren”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 260 F. Gesigneerd door de decorateur.

    "Wir Gratulieren". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 260 F. Signé par le décorateur.
    No longer available
    Dim. h: 16,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #86

    Een eikenhouten linnenpers met twee deuren in de onderkast en een lade onder de pers. Mechanisme van gedraaid hout, messing en smeedijzer. XIXde eeuw.

    Presse à linge en chêne avec deux portes dans le meuble bas et un tiroir sous la presse. Mécanisme en bois tourné, laiton et fer forgé. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 200x95x55cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #630

    Een 14 K geelgouden hanger in de vorm van een baseball met jade bolletje.

    Un pendentif en or jaune 14 carats en forme de balle de baseball avec une balle en jade.
    No longer available
    Dim. 5,10 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #21

    “Muze”. Een meerkleurig Duits porseleinen beeldje. XIXe eeuw. Schade aan een teen en een hand.

    "Muse". Une figurine en porcelaine allemande multicolore. XIXème siècle. Dégât à un orteil et à une main.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #14
    Em. De Cooman

    “De Linde”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 2/200 buiten de plaat. Gedateerd 1962.

    "De Linde". Une gravure. Signée et numérotée 2/200 à l'extérieur de la planche. Daté 1962.
    No longer available
    Dim. 40 x 33 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #528
    Goebel, Germany

    “Heimkehr”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 89/II. Gesigneerd door de decorateur.

    "Heimkehr". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 89/II. Signé par le décorateur.
    No longer available
    Dim. h: 19,5 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #266

    Een houten bureau met twee laden en een houten stoel.

    Un bureau en bois avec deux tiroirs et une chaise en bois.
    No longer available
    Dim. 105 x 60 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #189
    Felix Eyskens
    Period: 1882 - 1986

    “Herfstzicht met boerenpaarden bij een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue d'automne avec des chevaux de ferme devant la ferme". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 102 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #162
    Edmond De Pratere
    Period: 1826-1888

    “Romantische heuvellandschap met herders en hun vee. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Oude barst onderaan.

    « Paysage vallonné romantique avec des bergers et leur bétail. Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Ancienne fissure en bas.
    No longer available
    Dim. 36 x 48 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #357
    Swarovski

    Zes diertjes van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een muisje, een zwaan, een groot en een klein beertje, een kleine pinguïn en een vlinder. Op vier presentatiespiegeltjes. Gemerkt.

    Six animaux en cristal incolore taillé, composés d'une souris, d'un cygne, d'un grand et d'un petit ours, d'un petit pingouin et d'un papillon. Sur quatre miroirs de présentation. Marqués.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 - 6,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Juni 2022

Afhaling van de goederen  kan nog in de week van 4 t.e.m. 8 juli van 10.00 tot 12.00 en 14.00 tot 17.00. Steeds op afspraak!

28 June 2022 19:00
29 June 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More