Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een verguld houten wandklok, versierd met bloemen en strikken.

Een verguld houten wandklok, versierd met bloemen en strikken.

Horloge murale en bois doré décorée de fleurs et de noeuds.
Dim. h: 54 cm
SKU: 2806220687.
Category: Klok.
Auction day: 29 June 2022 19:00
Catalogue #687
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #303

    Een gepatineerd zamakken horlogehouder in de vorm van een zuiltje, versierd met vrouwenhoofden in de basis, met thermometer op de kolom en bovenaan getooid met een adelaar. We voegen er een Zwitsers zakhorloge in verzilverd metalen kast aan toe. Begin XXe eeuw.

    Un porte-montre en régule patiné en forme de colonne, à décor de têtes de femmes dans la base, avec thermomètre sur la colonne et surmonté d'un aigle. Nous ajoutons une montre de poche suisse dans un boîtier en métal argenté. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #3

    Een messingen klokje onder glazen stolp.

    Une horloge en laiton sous un dôme de verre.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #257

    Een pendule met open werk in glazen kastje op houten voetstuk.

    Une pendule de cheminée squelette dans une vitrine en verre sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #13
    Kundo

    Een verguld messingen klokje onder glazen stolp.

    Une pendule en laiton doré sous un dôme de verre.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #664
    Lepicier, Moulins-Engilbert

    Een oeil-de-boeufklok in houten kast met parelmoeren inlegwerk rond de wijzerplaat.

    Une horloge oeil-de-boeuf en bois avec incrustation de nacre autour du cadran.
    No longer available
    Dim. H:62cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #683
    Cassard à Rouillac

    Een comtoiseklok met gedreven en gepolychromeerde messingen slinger en versiering rond de wijzerplaat, decor van diverse vogels. Met slinger en gewichten.

    Comtoise à balancier en cuivre repoussé, ainsi que l’encadrement du cadran, à décor d’oiseaux. Avec balancier et poids.
    No longer available
    Dim. H:145cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #575

    Een zamakken schouwklok op drie poten en versierd met ijzeren ramskoppen aan de zijkant. In werkende staat, compleet met sleutel en slinger.

    Une pendule en régule sur trois pieds et décorée de têtes de bélier en fer sur le côté. En état de marche, complète avec clé et balancier.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #293
    Junghans

    Een metalen klokje met opwindmechanisme in kastje met notenhoutfineer. Jaren ‘30. Secondewijzertje los.

    Une horloge en métal avec mécanisme de remontage dans un boîtier en placage de noyer. Années 30. Aiguille des secondes détachée.
    No longer available
    Dim. Ø: 7/11 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #73

    Een zwartgelakt perenhouten kolompendule met getorste zuiltjes, versierd met inlegwerk.

    Pendule à colonne en poirier laqué noir à colonnes torsadées, décorée de marqueterie.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #33

    Een schouwklokje van hout, metaal en kunststof. Het slingertje met twee porseleinen kindjes met jurk. Achter glas. Kleine restauratie aan een hoekje van het deksel en een sierelementje achteraan licht beschadigd.

    Une pendule de cheminée en bois, métal et plastique. Le balancier avec deux enfants en porcelaine avec robe. Derrière une vitre. Petite restauration à un coin du couvercle et un élément décoratif au dos légèrement abîmé.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #253

    Een schouwpendule van messing en blauw en wit porselein. Met slinger en sleutel.

    Pendule de cheminée en laiton et porcelaine bleue et blanche. Avec balancier et clé.
    No longer available
    Dim. h: 152 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #566

    Een Engelse staande klok in eikenhouten kast, versierd met ingelegde schelp.

    Une horloge grand-père anglaise dans un coffret en chêne, décorée d'une coquille incrustée.
    No longer available
    Dim. H:230cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #43
    Kundo electronic

    Een verguld messingen klokje onder glazen stolp. enige roestaanslag onderaan.

    Une pendule en laiton doré sous un dôme de verre. un peu de rouille sur le fond.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #23
    Kundo

    Een verguld messingen klokje onder glazen stolp.

    Une pendule en laiton doré sous un dôme de verre.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #693

    Een wandklok in zwartgelakt houten kast met gedreven messingen versiering rond de wijzerplaat achter glas.

    Horloge murale en bois laqué noir. Cadran orné de laiton repoussé et sous verre.
    No longer available
    Dim. 29 x 25 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #283

    Een opengewerkte messingen pendule versierd met blader- en bloemenmotieven. Begin XXe eeuw. Met slinger en sleutel.

    Pendule de cheminée en laiton ajouré à décor de feuilles et de motifs floraux. Début du XXe siècle. Avec balancier et clé.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #323

    Een reisklokje en een reiswekkertje in messingen kastjes. Het eerste gemerkt ‘Blessing’. Het tweede jaren ‘30.

    Une horloge de voyage et un réveil de voyage dans des armoires en laiton. Le premier marqué 'Bénédiction'. La deuxième des années 1930.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #349

    Een Duitse wandklok in houten kast met twee portretjes boven de wijzerplaat. Compleet met slinger en gewichten.

    Une horloge murale allemande dans un coffret en bois avec deux portraits au-dessus du cadran. Complet avec pendule et poids.
    No longer available
    Dim. 45 x 25 c;
    Estimate: € 40 / 50
  • #313
    Helvetia Electric

    Een verguld schouwklokje op elektriciteit.

    Une pendule de cheminée dorée à l'électricité.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 35 / 45

Other lots in this auction

  • #99

    “Baadster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    « Baigneuse ». Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 27 x 22,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #438
    Goebel, Germany

    “Schneiderlein”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 308. 1972.

    "Schneiderlein". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 308. 1972.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #669

    Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw (blad gebroken).

    Commode à trois tiroirs en bois plaqué de style transition. Tablette en marbre. Début du XXe siècle. (marbre cassé).
    No longer available
    Dim. 80 x 77 x 38 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #159
    Jan Van Puyenbroeck
    Period: 1887 - 1972

    “Portret van een vrouw met rode hoofddoek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Portrait d'une femme au foulard rouge". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 71 x 56 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #393
    Goebel, Germany

    “Zum 20. Geburtstag”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Speciale uitgave n.a.v. het 20-jarig bestaan van de M.I. Hummel club. 1996/97. Onderaan gemerkt. No. 790.

    "Zum 20. Geburtstag". Une figurine de biscuit multicolore de la série de MI Hummel. Édition spéciale à l'occasion des 20 ans du club MI Hummel. 1996/97. Marqué en bas. no. 790.
    No longer available
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #451

    Een diepe kom van Chinees aardewerk met meerkleurig decor van kostbaarheden. Barst in de vleugel.

    Un ancien bol profond en faïence chinoise à décor multicolore d'objets de valeur. Fêlure dans l'aile.
    No longer available
    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #414
    Rik Blomme

    “Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘74.

    "Nu féminin". Aquarelle sur papier. Signée et datée '74.
    No longer available
    Dim. 32 cm x 21 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #228

    Vier verschillende kleurloos kristallen karaffen, waarbij twee gemerkt van Saint Louis en één van Baccarat. Eén met lichte randschade aan de stop.

    Quatre carafes en cristal incolore différentes, deux marquées par Saint Louis et une par Baccarat. Un avec des dégâts mineurs au bord du bouchon.
    No longer available
    Dim. h: 26 - 34 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #319

    Een lot van zes kleurloze karaffen. Glas en kristal. Eén stop manco, één stop gebarsten.

    Lot de six carafes incolores. Verre et cristal. Un bouchon manquant, un bouchon fêlé.
    No longer available
    Dim. h: 20 & 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #665
    Becker’s Sons Rotterdam

    Een oude apothekersweegschaal met een lade. Met gewichten, 5 kleinste gewichten ontbreken.

    Une ancienne balance de pharmacien avec un tiroir. Avec les poids, il manque les 5 plus petits poids.
    No longer available
    Dim. 40 x36 x 20 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #689

    Een klein antiek niervormig tafeltje op drie poten.

    Petite table rognon ancien sur trois pieds.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #168
    Josué Dupon
    Period: 1864-1935

    “Johannes de Doper als kind”. Gepatineerd bronzen buste. Gesigneerd. Met losse aura.

    “Jean le Baptiste, enfant”. Buste en bronze à patine claire. Signé. Avec aura détachable.
    No longer available
    Dim. H. 38 cm
    Estimate: € 300 / 350
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Juni 2022

Afhaling van de goederen  kan nog in de week van 4 t.e.m. 8 juli van 10.00 tot 12.00 en 14.00 tot 17.00. Steeds op afspraak!

28 June 2022 19:00
29 June 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More