Similar lots by type
-
#751Een spiegel van verguld hout en plaaster in Lodewijk XIV-stijl.
Miroir en bois et plâtre doré de style Louis XIV.No longer availableDim. 102 x 66 cmEstimate: € 120 / 200 -
#390Een goud gepatineerde trumeau in Louis-Philippestijl met facet geslepen spiegelglas. XIXde eeuw.
Trumeau doré de style Louis-Philippe. Glace taillé en facettes. XIXe siècle.No longer availableDim. 170 x 100 cmEstimate: € 120 / 200 -
#395Een goudgepatineerde trumeau in classicistische stijl.
Trumeau doré de style classique.No longer availableDim. h: 172 cmEstimate: € 180 / 220
Other lots in this auction
-
#439Hamadan - DjoshaganEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 310 x 210 cmEstimate: € 100 / 120 -
#237“Ballerina”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkel. Naar een werk van Colbert. Met gieterijmerk.
“Ballerine”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre. D’après un oeuvre de Colbert. Avec cachet de la fonderie.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#377Val St. LambertTwee vaasjes van geslepen kristal waarvan één kleurloos en één groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Deux petits vases en cristal taillé dont un incolore et un coloré vert dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. H 23 en 20,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#6Een schoenenkastje van gefineerd hout met een lade en een klapdeurtje.
Petit meuble d’appoint en bois de placage ouvrant à un tiroir et une abattante.No longer availableDim. b: 65 cmEstimate: € 20 / 30 -
#518EichwaldEen majolica doos in de vorm van een koopman met zijn waar op een olifant. Onderaan gemerkt. Restauratie aan een slagtand.
Boîte en majolique en forme de marchand et ses marchandises sur un éléphant. Marque sous la base. Une défense réparée.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#728Een lot van drie stukken gepetrifieerd hout.
Lot de trois pièces de bois pétrifié.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#604Jozef MousPeriod: 1896-1968“Wandelaars”. Olieverf op doek”. Gesigneerd.
“Promeneurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 180 / 240 -
#213Een jongen en een meisje. Bronzen groep.
Un garçon et une fille. Groupe en bronze.No longer availableDim. H.74 cmEstimate: € 200 / 250 -
#657A. HölterhoffWit marmeren buste van een lachend meisje. Gesigneerd.
Buste en marbre blanc représentant une fille souriant. Signé.No longer availableDim. H 42 cmEstimate: € 600 / 800 -
#447BentleyTwee champagnekoelers, vier champagnefluiten en toebehoren. In lederen reiskoffer. Champagnefluiten niet origineel.
Deux seaux à champagne, quatre flûtes et accessoires. Dans un coffret de voyage en cuir. Les flûtes ont été rapportées.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#674M. HottotEen lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.
Paysage de printemps et paysage d’automne. Huile sur carton. Signés.No longer availableDim. 40 x 53 cmEstimate: € 30 / 50 -
#562Luc KaisinPeriod: 1901 - 1963“Vissershaven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Port de pêche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 350 / 400

