#390
Een goud gepatineerde trumeau in Louis-Philippestijl met facet geslepen spiegelglas. XIXde eeuw.
Trumeau doré de style Louis-Philippe. Glace taillé en facettes. XIXe siècle.No longer availableDim. 170 x 100 cmEstimate: € 120/200 -
#751
#395
Een goudgepatineerde trumeau in classicistische stijl.
Trumeau doré de style classique.No longer availableDim. h: 172 cmEstimate: € 180/220
#515Lancashire Watch
Een zakhorloge remontoir dubbele kast. Prescot England. 68 L 96.
Remontoir à double boîtier. Prescot England 68 L 96.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#470
Tien verschillende horlogekettingen, twee met hangers.
Dix différents gourmets dont deux aux pendentifs.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#213
Een jongen en een meisje. Bronzen groep.
#345
Een eikenhouten koffer met een ondergordel in accolades. XVIIIe eeuw.
Coffre en chêne, ceinture basse en accolade. XVIIIe siècle.No longer availableDim. b: 152 cmEstimate: € 200/300 -
#39A. Dubois
Een art deco vaas van aardewerk versierd met reigers.
Vase art déco en faïence à décor de hérons.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 60/80 -
#556
Crédence à quatre portes en chêne sculpté de style renaissance ouvrant à quatre tiroirs vers le bas, montants décorés de personnages en relief et de quatre têtes de caractère sur les panneaux des portes.No longer availableDim. h 190 x 270 x 60Estimate: € 400/600 -
#375
Een lange moderne wandconsole.
#459
Een handgeknoopte Oosterse loper van wol.
#42Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#84Julien De CosterPeriod: 1883 - 1972
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de Béguinage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 56 cmEstimate: € 80/120 -
#503
Bronzen beeld. Bali, eerste helft XXe eeuw.
Sculpture en bronze. Bali, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. H.59 cmEstimate: € 100/120 -
#113
Tinnen klepkan met getorste ribben. Onderaan gemerkt.
Pichet couvert en étain orné de côtes torses. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 32,5 cmEstimate: € 30/50