Other lots in this auction
-
#102E. Muller
“Portret van een rokende jongen” & “Meisjesportret”. Een paar olieverfschilderijen op doek. Beide gesigneerd.
"Portrait d'un garçon fumeur" & "Portrait de fille". Paire de peintures à l'huile sur toile. Tous deux signées.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 100/140 -
#131Prada Milano
Een cognac en malvakleurige documenthouder van leder met rits. In originele doos en met certificaat.
Porte-documents en cuir couleur cognac et malva avec fermeture éclair. Dans la boîte d'origine et avec certificat.No longer availableDim. 9 x 18 cmEstimate: € 200/300 -
#551
Een groot Afrikaans houten beeld.
Une grande statue africaine en bois.No longer availableDim. h: 135 cmEstimate: € 200/240 -
#539
“Personages in een romantiserend landschap bij een drinkplaats”. Olieverf op doek. Vlaamse school. 19e eeuw.
"Personnages dans un paysage romantique à l'abreuvoir". Huile sur toile. Ecole flamande. 19ème siècle.No longer availableDim. 71 cm x 90 cmEstimate: € 200/220 -
#399
“Fluitspelende clown”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘Morgan’.
"Clown jouant de la flûte". Huile sur toile. Signée " Morgan ".No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#4
Een zout-en een pepervaatje en een mosterdpotje met lepeltje. 800‰ zilver met glazen recipiënten. Gaaf.
Une salière et une poivrière et un pot à moutarde avec cuillère. Argent 800‰ avec récipients en verre. Intactes.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#64
“Vissers op het strand”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
"Pêcheurs sur la plage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé illisible.No longer availableDim. 20 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#121
Een indrukwekkende bronzen schouwpendule in eclectische stijl. Met sleuteltje.
Une impressionnante horloge de cheminée en bronze de style éclectique. Avec clé.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 80/100 -
#384Edward Fierens
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte florale". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 80/120 -
#540
Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,62 ct. en een oranje maansteen van ± 14,58 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,62 ct et d’une pierre de lune orange de ± 14,58 ct.No longer availableDim. 10,52 gEstimate: € 1500/1700 -
#607
Een vaasje van cloisonné op messing met een meerkleurig bloemendecor.
Vase cloisonné sur laiton à décor floral multicolore.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 75/100 -
#290
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 4,46 gEstimate: € 700/800