Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een verguld messingen luchter met vijftien lihtpunten in twee niveaus en rijkelijk versierd met geslepen kleurloos kristallen pendeloques. Fabricage met Swarovski kristal bij Lusterie Stella te Mortsel.

Een verguld messingen luchter met vijftien lichtpunten in twee niveaus en rijkelijk versierd met geslepen kleurloos kristallen pendeloques. Fabricage met Swarovski kristal bij Lusterie Stella te Mortsel.

Lustre en laiton doré à quinze points lumineux sur deux niveaux et richement décoré de pendeloques en cristal incolore taillé. Fabriqué au cristal Swarovski chez Lusterie Stella à Mortsel.
Dim. h: 65 cm
SKU: 1412210477.
Categories: Kristal, Verlichting.
Auction day: 15 December 2021 19:00
Catalogue #477
Estimate: € 200 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #380
    Val Saint Lambert

    Twee asbakken van geslepen kristal, waarbij één in groen en één rood. Beide gemerkt onderaan. Kleine schilfers aan de binnenranden.

    Deux cendriers en cristal taillé, un vert et un rouge. Les deux marqués en bas. Petits éclats sur les bords intérieurs.
    No longer available
    Dim. Ø: 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #573

    Een paar lampjes met vlamvormige kapjes van gesatineerd glas.

    Une paire de luminaires avec abat-jour en forme de flamme en verre satiné.
    No longer available
    Dim. H:25cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #457

    Een messingen luchter met kleurloos kristal van Val St. Lambert.

    Un lustre en laiton avec cristal incolore du Val St-Lambert.
    No longer available
    Dim. H:110cm
    Estimate: € 420 / 440
  • #591

    Een gedreven en verzilverd metalen tripode kandelaar, gemonteerd op elektriciteit.

    Un bougeoir tripode en métal martelé et argenté, monté à l'électricité.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #447

    Een verguld messingen sac-à-perlesluchter met drie lichtpunten met vlamvormige gesatineerde glazen kapjes en versierd rondom met bloemenguirlandes.

    Lustre sac-à-perles en laiton doré à trois lumières avec abat-jour en verre satiné en forme de flamme et décoré tout autour de guirlandes florales.
    No longer available
    Dim. h: 105 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #257

    Een lot van drie vazen, bestaande uit een geslepen Boheemse van groen en kleurloos kristal, een kleine kleurloze met messingen montuur en een langgerekte vaas van zalmroze glas.

    Un lot de trois vases, composé d'un vase en cristal de bohème taillé vert et incolore, d'un petit vase incolore avec monture en laiton et d'un vase allongé en verre rose saumon.
    No longer available
    Dim. h: 25, 26 & 81 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #36

    Messingen kerkkandelaar met sporen van verzilvering.

    Chandelier d'église en laiton avec traces d'argenture.
    No longer available
    Dim. h 107 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #8
    Studio Cristal

    Een vaasje van groen en kleurloos kristal. Gemerkt. Decor 1897/58.

    Un vase en cristal vert et incolore. Marqué. Décor 1897/58.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #267

    Een messingen lampenvoet met bamboedecor.

    Un pied de lampe en laiton à décor de bambou.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #531
    Val St. Lambert

    Een grote diepe schaal van geslepen kleurloos en rood gedubbeld kristal.

    Un grand bol profond de cristal doublé incolore et rouge taillé.
    No longer available
    Dim. Ø: 38,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #251

    Een lampenvoet van zwartgepatineerd en verguld brons, getooid met een adelaar.

    Un pied de lampe en bronze patiné noir et doré, orné d'un aigle.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #283

    Een lot kristal, bestaande uit een kleine kleurloze punchbowl met vergulde rand en dito lepel, een lange roze designvaas en een geslepen kleurloze art decovaas.

    Un lot de cristal, composé d'un petit bol à punch incolore avec bord et cuillère dorés, d'un long vase rose design et d'un vase art déco incolore taillé.
    No longer available
    Dim. H:5-40cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #308
    Val Saint Lambert

    Een coupe en schaal van geslepen kleurloos kristal met messingen monturen. Gemerkt.

    Une coupe et un bol en cristal incolore taillé avec des cadres en laiton. Marqué.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 & 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #261

    Een lampenvoet van meerkleurig glaspasta. Originele kap manco.

    Un pied de lampe en pâte de verre multicolore. Abat-jour d’origine manque.
    No longer available
    Dim. H:52cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #198

    Een porseleinen lampenvoet met verguld en meerkleurig bloemendecor in reliëf op verguld bronzen voet. Italiaans werk, gemerkt met apocrief Sèvresmerk.

    Un pied de lampe en porcelaine à décor floral en relief doré et multicolore sur socle en bronze doré. Travail italien, marqué du poinçon apocryphe de Sèvres.
    No longer available
    Dim. H:85cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #131

    Een paddestoellamp van meerkleurig glas met geëtst decor. (Tip Gallé?) Kap zwaar gerestaureerd.

    Une lampe champignon en verre multicolore à décor gravé. (Tip Gallé ?)
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #247

    Een lampenvoet van zwartgeglazuurd porselein.

    Un pied de lampe en porcelaine émaillée noire.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #327

    Een paar messingen kandelaartjes, gedragen door cobra’s.

    Une paire de bougeoirs en laiton, portés par des cobras.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #6

    Een gepolychromeerde houten lampenvoet.

    Un pied de lampe en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm (m.k.)
    Estimate: € 40 / 50
  • #127

    Een zilveren tabaksdoos, datumletter C. Makersmerk H. Bros. Met Engelse keuren.

    Une boîte à tabac en argent, date lettre C. Marque de fabricant H. Bros. Avec poinçons anglais.
    No longer available
    Dim. 11,5 x 8,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #370
    Val Saint Lambert

    Een bonbonnière en een asbak van geslepen en rood kristal. Beide gemerkt.

    Une bonbonnière et un cendrier en cristal taillé et rouge. Tous deux poinçonnés.
    No longer available
    Dim. Ø: 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #440

    Een bronzen lantaarn met bol glas en versierd met strikken en kwispels.

    Une lanterne en bronze à verre bombé et décorée de noeuds et de tresses.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #572
    Val Saint Lambert

    Een twaalfkantige vaas van geslepen kleurloos en rood gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt.

    Vase dodécaèdre en cristal taillé doublé incolore et rouge. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 20,5 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #352
    Marco Toro

    “Roll-out”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 12/12 buiten de plaat.

    “Roll-out”. Une lithographie. Signée et numérotée 12/12 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 15x80cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #161

    Een zeldzaam messingen kruisbeeld. Rusland, XVIe eeuw. Datumnotering op de verso.

    Un crucifix en laiton rare. Russie, XVIe siècle. Cachet dateur au dos.
    No longer available
    Dim. 19 x 10 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #58

    Een luchtbuks en luchtpistool.

    Une carabine et un pistolet à air comprimé.
    No longer available
    Dim. l: 28 & 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #598

    Een bijzetmeubeltje van gesculpteerd notenhout. Louis XV stijl.

    Table d’appoint en bois de noyer sculpté. Style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h 65 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #371

    Een zeshoekig paar theedozen van Chinees porselein, versierd met meerkleurig famille-rosedecors. Onderaan gemerkt. Zonder deksels.

    Paire de boîtes à thé hexagonales en porcelaine de Chine, à décor de décors multicolores de la famille rose. Marquée en bas. Sans couvercles.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #182
    Jos Dufour
    Period: 1896 - 1976

    “Winteravond aan de boskant”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Soirée d'hiver côté forêt. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #12
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “O.L.Vr. St. Andries, Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 139/150 buiten de plaat.

    “O.L.Vr. St. Andries, Anvers”. Une eau-forte. Signée et numérotée 139/150 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 34 x 9,5 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #118
    E. Jannes

    Een grote biscuit vaas, versierd met putti en een vrouwenfiguur (hoofdje gelijmd). Gesigneerd en met merk onderaan.

    Un grand vase en biscuit, décoré de putti et d'une figure féminine (tête collée). Signé et marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 48 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #554
    Karel Van Belle
    Period: 1884-1959

    “Moeder en kind”. Een studie op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1925.

    Mère et enfant. Une étude sur panneau. Signée et datée 1925.
    No longer available
    Dim. 77 x 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #323
    Rosenthal

    Een glazen designschaal met gekleurd dambordpatroon. Gemerkt. Zeer kleine schilfer aan twee hoekjes.

    Un bol en verre design avec un motif en damier coloré. Marqué. Très petit éclat aux deux coins.
    No longer available
    Dim. 35 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #526
    Hamadan

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 338 x 244 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #18

    Een lot Bretoens aardewerk, bestaande uit twee schotels, een vierdelig theesetje, een kandelaar en een theepotje. Merken van Rouen, Dieppe & Desvres.

    Lot de poterie bretonne, composé de deux soucoupes, d'un service à thé quatre pièces, d'un bougeoir et d'une théière. Marques de Rouen, Dieppe & Desvres.
    No longer available
    Dim. H:5-18cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 14 & 15 December 2021

Veiling volledig - 600 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 10 & Zaterdag 11 december van 10.00 to 17.00

14 December 2021 19:00
15 December 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More