Similar lots by type
-
#380Val Saint LambertTwee asbakken van geslepen kristal, waarbij één in groen en één rood. Beide gemerkt onderaan. Kleine schilfers aan de binnenranden.
Deux cendriers en cristal taillé, un vert et un rouge. Les deux marqués en bas. Petits éclats sur les bords intérieurs.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#573Een paar lampjes met vlamvormige kapjes van gesatineerd glas.
Une paire de luminaires avec abat-jour en forme de flamme en verre satiné.No longer availableDim. H:25cmEstimate: € 30 / 50 -
#457Een messingen luchter met kleurloos kristal van Val St. Lambert.
Un lustre en laiton avec cristal incolore du Val St-Lambert.No longer availableDim. H:110cmEstimate: € 420 / 440 -
#591Een gedreven en verzilverd metalen tripode kandelaar, gemonteerd op elektriciteit.
Un bougeoir tripode en métal martelé et argenté, monté à l'électricité.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 75 / 100 -
#447Een verguld messingen sac-à-perlesluchter met drie lichtpunten met vlamvormige gesatineerde glazen kapjes en versierd rondom met bloemenguirlandes.
Lustre sac-à-perles en laiton doré à trois lumières avec abat-jour en verre satiné en forme de flamme et décoré tout autour de guirlandes florales.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 150 / 200 -
#257Een lot van drie vazen, bestaande uit een geslepen Boheemse van groen en kleurloos kristal, een kleine kleurloze met messingen montuur en een langgerekte vaas van zalmroze glas.
Un lot de trois vases, composé d'un vase en cristal de bohème taillé vert et incolore, d'un petit vase incolore avec monture en laiton et d'un vase allongé en verre rose saumon.No longer availableDim. h: 25, 26 & 81 cmEstimate: € 75 / 100 -
#36Messingen kerkkandelaar met sporen van verzilvering.
Chandelier d'église en laiton avec traces d'argenture.No longer availableDim. h 107 cmEstimate: € 50 / 60 -
#8Studio CristalEen vaasje van groen en kleurloos kristal. Gemerkt. Decor 1897/58.
Un vase en cristal vert et incolore. Marqué. Décor 1897/58.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#267Een messingen lampenvoet met bamboedecor.
Un pied de lampe en laiton à décor de bambou.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#531Val St. LambertEen grote diepe schaal van geslepen kleurloos en rood gedubbeld kristal.
Un grand bol profond de cristal doublé incolore et rouge taillé.No longer availableDim. Ø: 38,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#251Een lampenvoet van zwartgepatineerd en verguld brons, getooid met een adelaar.
Un pied de lampe en bronze patiné noir et doré, orné d'un aigle.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 60 / 100 -
#283Een lot kristal, bestaande uit een kleine kleurloze punchbowl met vergulde rand en dito lepel, een lange roze designvaas en een geslepen kleurloze art decovaas.
Un lot de cristal, composé d'un petit bol à punch incolore avec bord et cuillère dorés, d'un long vase rose design et d'un vase art déco incolore taillé.No longer availableDim. H:5-40cmEstimate: € 60 / 80 -
#308Val Saint LambertEen coupe en schaal van geslepen kleurloos kristal met messingen monturen. Gemerkt.
Une coupe et un bol en cristal incolore taillé avec des cadres en laiton. Marqué.No longer availableDim. Ø: 23 & 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#261Een lampenvoet van meerkleurig glaspasta. Originele kap manco.
Un pied de lampe en pâte de verre multicolore. Abat-jour d’origine manque.No longer availableDim. H:52cmEstimate: € 40 / 60 -
#198Een porseleinen lampenvoet met verguld en meerkleurig bloemendecor in reliëf op verguld bronzen voet. Italiaans werk, gemerkt met apocrief Sèvresmerk.
Un pied de lampe en porcelaine à décor floral en relief doré et multicolore sur socle en bronze doré. Travail italien, marqué du poinçon apocryphe de Sèvres.No longer availableDim. H:85cmEstimate: € 75 / 100 -
#131Een paddestoellamp van meerkleurig glas met geëtst decor. (Tip Gallé?) Kap zwaar gerestaureerd.
Une lampe champignon en verre multicolore à décor gravé. (Tip Gallé ?)No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50 / 75 -
#247Een lampenvoet van zwartgeglazuurd porselein.
Un pied de lampe en porcelaine émaillée noire.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#327Een paar messingen kandelaartjes, gedragen door cobra’s.
Une paire de bougeoirs en laiton, portés par des cobras.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120 / 200 -
#6Een gepolychromeerde houten lampenvoet.
Un pied de lampe en bois polychrome.No longer availableDim. h: 120 cm (m.k.)Estimate: € 40 / 50 -
#127Een zilveren tabaksdoos, datumletter C. Makersmerk H. Bros. Met Engelse keuren.
Une boîte à tabac en argent, date lettre C. Marque de fabricant H. Bros. Avec poinçons anglais.No longer availableDim. 11,5 x 8,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#370Val Saint LambertEen bonbonnière en een asbak van geslepen en rood kristal. Beide gemerkt.
Une bonbonnière et un cendrier en cristal taillé et rouge. Tous deux poinçonnés.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#440Een bronzen lantaarn met bol glas en versierd met strikken en kwispels.
Une lanterne en bronze à verre bombé et décorée de noeuds et de tresses.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 320 / 360 -
#572Val Saint LambertEen twaalfkantige vaas van geslepen kleurloos en rood gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt.
Vase dodécaèdre en cristal taillé doublé incolore et rouge. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#352Marco Toro“Roll-out”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 12/12 buiten de plaat.
“Roll-out”. Une lithographie. Signée et numérotée 12/12 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 15x80cmEstimate: € 60 / 100 -
#161Een zeldzaam messingen kruisbeeld. Rusland, XVIe eeuw. Datumnotering op de verso.
Un crucifix en laiton rare. Russie, XVIe siècle. Cachet dateur au dos.No longer availableDim. 19 x 10 cmEstimate: € 200 / 250 -
#58Een luchtbuks en luchtpistool.
Une carabine et un pistolet à air comprimé.No longer availableDim. l: 28 & 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#598Een bijzetmeubeltje van gesculpteerd notenhout. Louis XV stijl.
Table d’appoint en bois de noyer sculpté. Style Louis XV.No longer availableDim. h 65 cmEstimate: € 25 / 35 -
#371Een zeshoekig paar theedozen van Chinees porselein, versierd met meerkleurig famille-rosedecors. Onderaan gemerkt. Zonder deksels.
Paire de boîtes à thé hexagonales en porcelaine de Chine, à décor de décors multicolores de la famille rose. Marquée en bas. Sans couvercles.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#182Jos DufourPeriod: 1896 - 1976“Winteravond aan de boskant”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Soirée d'hiver côté forêt. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 120 / 160 -
#12Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“O.L.Vr. St. Andries, Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 139/150 buiten de plaat.
“O.L.Vr. St. Andries, Anvers”. Une eau-forte. Signée et numérotée 139/150 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 34 x 9,5 cmEstimate: € 45 / 55 -
#118E. JannesEen grote biscuit vaas, versierd met putti en een vrouwenfiguur (hoofdje gelijmd). Gesigneerd en met merk onderaan.
Un grand vase en biscuit, décoré de putti et d'une figure féminine (tête collée). Signé et marqué en bas.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 120 / 200 -
#554Karel Van BellePeriod: 1884-1959“Moeder en kind”. Een studie op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1925.
Mère et enfant. Une étude sur panneau. Signée et datée 1925.No longer availableDim. 77 x 66 cmEstimate: € 80 / 120 -
#323RosenthalEen glazen designschaal met gekleurd dambordpatroon. Gemerkt. Zeer kleine schilfer aan twee hoekjes.
Un bol en verre design avec un motif en damier coloré. Marqué. Très petit éclat aux deux coins.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 40 / 45 -
#526HamadanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 338 x 244 cmEstimate: € 120 / 200 -
#18Een lot Bretoens aardewerk, bestaande uit twee schotels, een vierdelig theesetje, een kandelaar en een theepotje. Merken van Rouen, Dieppe & Desvres.
Lot de poterie bretonne, composé de deux soucoupes, d'un service à thé quatre pièces, d'un bougeoir et d'une théière. Marques de Rouen, Dieppe & Desvres.No longer availableDim. H:5-18cmEstimate: € 50 / 80

