Similar lots by type
-
#591Een gedreven en verzilverd metalen tripode kandelaar, gemonteerd op elektriciteit.
Un bougeoir tripode en métal martelé et argenté, monté à l'électricité.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 75 / 100 -
#261Een lampenvoet van meerkleurig glaspasta. Originele kap manco.
Un pied de lampe en pâte de verre multicolore. Abat-jour d’origine manque.No longer availableDim. H:52cmEstimate: € 40 / 60 -
#251Een lampenvoet van zwartgepatineerd en verguld brons, getooid met een adelaar.
Un pied de lampe en bronze patiné noir et doré, orné d'un aigle.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 60 / 100 -
#127Een zilveren tabaksdoos, datumletter C. Makersmerk H. Bros. Met Engelse keuren.
Une boîte à tabac en argent, date lettre C. Marque de fabricant H. Bros. Avec poinçons anglais.No longer availableDim. 11,5 x 8,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#477Een verguld messingen luchter met vijftien lichtpunten in twee niveaus en rijkelijk versierd met geslepen kleurloos kristallen pendeloques. Fabricage met Swarovski kristal bij Lusterie Stella te Mortsel.
Lustre en laiton doré à quinze points lumineux sur deux niveaux et richement décoré de pendeloques en cristal incolore taillé. Fabriqué au cristal Swarovski chez Lusterie Stella à Mortsel.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 200 / 250 -
#36Messingen kerkkandelaar met sporen van verzilvering.
Chandelier d'église en laiton avec traces d'argenture.No longer availableDim. h 107 cmEstimate: € 50 / 60 -
#327Een paar messingen kandelaartjes, gedragen door cobra’s.
Une paire de bougeoirs en laiton, portés par des cobras.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120 / 200 -
#267Een messingen lampenvoet met bamboedecor.
Un pied de lampe en laiton à décor de bambou.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#573Een paar lampjes met vlamvormige kapjes van gesatineerd glas.
Une paire de luminaires avec abat-jour en forme de flamme en verre satiné.No longer availableDim. H:25cmEstimate: € 30 / 50 -
#457Een messingen luchter met kleurloos kristal van Val St. Lambert.
Un lustre en laiton avec cristal incolore du Val St-Lambert.No longer availableDim. H:110cmEstimate: € 420 / 440 -
#440Een bronzen lantaarn met bol glas en versierd met strikken en kwispels.
Une lanterne en bronze à verre bombé et décorée de noeuds et de tresses.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 320 / 360 -
#247Een lampenvoet van zwartgeglazuurd porselein.
Un pied de lampe en porcelaine émaillée noire.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#198Een porseleinen lampenvoet met verguld en meerkleurig bloemendecor in reliëf op verguld bronzen voet. Italiaans werk, gemerkt met apocrief Sèvresmerk.
Un pied de lampe en porcelaine à décor floral en relief doré et multicolore sur socle en bronze doré. Travail italien, marqué du poinçon apocryphe de Sèvres.No longer availableDim. H:85cmEstimate: € 75 / 100 -
#6Een gepolychromeerde houten lampenvoet.
Un pied de lampe en bois polychrome.No longer availableDim. h: 120 cm (m.k.)Estimate: € 40 / 50 -
#131Een paddestoellamp van meerkleurig glas met geëtst decor. (Tip Gallé?) Kap zwaar gerestaureerd.
Une lampe champignon en verre multicolore à décor gravé. (Tip Gallé ?)No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50 / 75
Other lots in this auction
-
#89R. Toussaint“Herfst te Sauvenière”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de achterkant gedateerd 1960. Scheurtje links bovenaan.
Automne à Sauvenière. Huile sur toile. Signée et datée 1960 au dos. Petite déchirure en haut à gauche.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#513Drie gemberpotten van Chinees porselein met blauw op witte bloemendecors.
Trois pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 21 - 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#480Een ronde tafel met vier laden en met lederen blad.
Une table ronde avec quatre tiroirs et un plateau en cuir.No longer availableDim. Ø: 108 cmEstimate: € 50 / 75 -
#137Een vaas van meerkleurig glaspasta met een met zuur geëtst decor. (Tip?) Gallé.
Un vase en pâte de verre multicolore à décor gravé à l'acide. (Tip) Gallé.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#29Karel de PossonPeriod: 1889 - 1960“Landschap met hoeves”. Een gravure. Gesigneerd en genummerd 6/25 buiten de plaat.
Paysage avec fermes. Une gravure. Signée et numérotée 6/25 à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 73x53cmEstimate: € 30 / 40 -
#374Theo TobiassePeriod: 1927 - 2012“Dame met fruitmand”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd H.C. 3/30.
Dame à la corbeille de fruits. Une lithographie. Signée et numérotée H.C. 3/30.No longer availableDim. 54x70cmEstimate: € 50 / 80 -
#422“Compositie”. Aquarel op papier. In de geest van André Lanskoy.
Composition. Aquarelle sur papier. Dans l'esprit d'André Lanskoy.No longer availableDim. 19 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#234Gust VerelstPeriod: 1901 -1978“Winters zicht aan de Boomse fabrieken”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘65.
Vue d'hiver des usines à Boom. Huile sur panneau. Signé et daté '65.No longer availableDim. 75 x 105 cmEstimate: € 80 / 120 -
#302Paul Claes“Zandvliet”. Potloodtekening. Gesigneerd en gedateerd.
Zandvliet. Dessin au crayon. Signé et daté.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 35 / 45 -
#383Een paar Chinese siervazen van meerkleurig geglazuurd aardewerk, versierd met hondenkopjes.
Une paire de vases chinois décoratifs en faïence émaillée multicolore, à décor de têtes de chien.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#443Een Kylinbeeld van gesculpteerd nefriet. Chinees werk.
Une statue Kylin de néphrite sculptée. Travail chinois.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 120 / 160 -
#412“Hertenjacht met twee dienaars”. Gouache op papier. Met Arabische teksten.
Chasse au cerf avec deux serviteurs. Gouache sur papier. Avec textes arabes.No longer availableDim. 26,5 x 13 cmEstimate: € 150 / 200

