#100Een 18 kt geelgouden schakelketting.
#233Val Saint-LambertEen vaas op voet “Gary” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Gemerkt.
#525Een grote design eet-vergadertafel.
#91Een vintage design Venetiaans glazen tafellamp met drakenfiguur.
A vintage design Venetian glass table lamp with a dragon figure.No longer availableDim. 73,5cmEstimate: € 120 / 180 -
#206Een massief houten hallkast met gesculpteerde delen. Schade aan één zijde.
#347LimogesEen set van twee bustes in biscuit op een kobaltblauw sokkeltje, gemerkt Tharaud Limoges.
A set of two biscuit busts on cobalt blue bases, marked Tharaud Limoges.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#374Roger HebbelinckEen set van twee etsen van naakten, buiten de plaat gesigneerd en genummerd.
#533Een lot van vier Chinees porseleinen borden, waarvan 2 polychroom, de andere blauw-wit. Vermoedelijk 19de eeuws.
A set of four Chinese porcelain plates, two polychrome and the others blue and white. Probably from the 19th century.No longer availableDim. Ø 17 - 16,5 - 18 - 19 cmEstimate: € 120 / 200 -
#74M. V.D. Borght‘Stilleven met boeken en bloemen’, olieverf op doek in een rijkelijk vergulde kader. Gesigneerd M. V.D.Borght.
'Still life with books and flowers', oil on canvas in a richly gilded frame. Signed M. V.D.Borght.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#575Claudio Dondoli and Marco Pocci Pedrali“Grace 411”. Een lot van 6 stapelbare zwarte conferentiestoelen uit kunststof en gechromeerd metalen frame met sledepoten. Ontwerp door Claudio Dondoli and Marco Pocci voor Pedrali.
"Grace 411". A lot of 6 stackable black conference chairs made of plastic and chromed metal frame with sled base. Designed by Claudio Dondoli and Marco Pocci for Pedrali.No longer availableDim. 77 x 55 x 53 cmEstimate: € 300 / 400 -
#476NaïnEen Iranees handgeknoopt Naïn tapijt met floraal motief.
An Iranian hand-knotted Naïn carpet with a floral motif.No longer availableDim. 240 x 347cmEstimate: € 375 / 425