#64Leo VingerhoetsPeriod: 1917 - 1983“Naakt portret”. Een tekening, pastel op papier. Onderaan gesigneerd.
“Nude portrait”. A drawing, pastel on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 48 x 34 cmEstimate: € 70 / 90 -
#2Hiëronymus HopferPeriod: 1500-1550“Het Parisoordeel, naar Lucas Cranach”. Gravure. Met monogram in de plaat en genummerd 36. Toegeschreven aan.
“The judgment of Paris after Lucas Cranach”. Engraving. With monogram in the plate and number 36. Attributed to.No longer availableDim. 29 x 22 cmEstimate: € 150 / 200 -
#114Theodorus Johannes BertelsPeriod: 1882 - 1967“Moeder en kind.” Olieverf op board. Toegeschreven via herkomst.
#321Val Saint LambertEen vintage schaal, Val Saint Lambert, donkerroze gekleurd in de massa en kleurloos.
A vintage bowl, Val Saint Lambert, dark pink in the mass and colorless.No longer availableDim. 7 x 55 x 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#221Een set van twee houtgesculpteerde Zuid-Amerikaanse buideldragers met viool.
#307Lot jeugdboeken : Leopold Vermeiren, “De Rode Ridder”, 15 exemplaren tussen 1960 en 1967. P. Nowee, “Arendsoog”, 7 exemplaren zonder stofwikkel. Diverse documentaire boeken, zoals Disney’s “De Wondere Wereld” (minstens 16 stuks, begin jaren zestig.)
Lot of children's books: Leopold Vermeiren, "De Rode Ridder", 15 copies between 1960 and 1967. P. Nowee, "Arendsoog", 7 copies without dust jackets. Various documentary books, such as Disney's "De Wondere Wereld" (at least 16 copies, early 1960s).No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#36Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.
#267Een Vlaams aardewerken beeldje van een figuur in lang gewaad.
#382Een Chinese schenkkan in de geest van het Kendi-porselein.
#285Albert PoelsPeriod: 1903-1984Een beeld in gips, Onze Lieve Vrouw met kind, getekend Poels.
A plaster sculpture, Virgin Mary with child, signed by Poels.No longer availableDim. h 49 cmEstimate: € 50 / 60