#72“Zicht op de watermolen”. Een schilderij, olieverf op paneel in ovalen gesculpteerd kader. Paneel verso gemerkt “Muller Fils a Paris”.
"View of the Watermill." A painting, oil on panel in an oval sculpted frame. Panel verso marked "Muller Fils a Paris."No longer availableDim. 20,5 x 25,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#570Een Vlaams Kruis van goud en zilver bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
A Flemish Cross of gold and silver set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 10,47 gEstimate: € 250 / 300 -
#458Porcelaine de ParisEen porseleinen tafellamp met een dekselvaas als voet met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
‘Porcelain de Paris’, a porcelain table lamp with a covered vase as base with a multicolored floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 85 cmEstimate: € 120 / 180 -
#223Val Saint-LambertEen huwelijksbeker van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Model van Hubert Fouargé (1905-1908). Niet gemerkt.
#114Theodorus Johannes BertelsPeriod: 1882 - 1967“Moeder en kind.” Olieverf op board. Toegeschreven via herkomst.
#395Een paar zuilen van gepolychromeerd hout in Egyptische stijl.
#5Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, Little Bookkeeper, No 306, getekend M. J. Hummel.
A Hummeltje, Little Bookkeeper, No 306, signed M. J. Hummel.No longer availableDim. h 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#651Een set van twee zuilvormige lampenvoeten in marmer en brons.
#163Val Saint-LambertEen eironde vaas “Cranberry Saurat” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Gemerkt onderaan en met label. Model van Hubert Lega, cfr catalogus 1972.
An oval-shaped vase "Cranberry Saurat" made of cut crystal, colored red throughout. Marked at the bottom and with label. Designed by Hubert Lega, see catalog 1972.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 60 / 80