Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een verguld ovalen spiegel met gesculpteerd ornament bovenaan het kader.

Een vergulde ovale spiegel met gesculpteerd ornament bovenaan de lijst.

A gilded oval mirror with sculpted ornament at the top of the frame.
Dim. 130 x 90 cm
SKU: 0503240245.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #245
Estimate: € 175 / 225
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #501
    Nicolas Cadaix
    Period: 1840 - 1895

    “Femme à La Cruche”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.

    "Woman with the Pitcher". A patinated bronze sculpture. Signed.
    No longer available
    Dim. h 66 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #158
    D.E.G. / Willson

    Een tuba, gemerkt D.E.G. Dynasty en Willson ‘Swiss made’. Serie nummer 27759. Met knoppen ingelegd met parelmoer. Recent onderhouden en in werkende staat. In originele draagtas met toebehoren.

    A tuba, marked D.E.G. Dynasty and Willson 'Swiss made'. Serial number 27759. Buttons inlaid with mother of pearl. Recently serviced and in working condition. In original carrying case with accessories.
    No longer available
    Dim. 66 cm
    Estimate: € 380 / 460
  • #527
    Royal porcelain by Pienong Benjarong

    Een koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor, bestaande uit een koffiepot, suikerpot, melkkannetje, een grote schotel en zes kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt. In ménagère.

    Service à café en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Comprenant cafetière, sucrier, pot à lait, grand plat et six tasses et soucoupes. Marque sous la base. Dans une ménagère.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 260
  • #641

    Een lot van twee brandweerhelmen, een Nederlands model van een commandant uit Amsterdam, ca 1970 en een oude lederen helm.

    A lot of two fire helmets, a Dutch model from a commander in Amsterdam, ca 1970, and an old leather helmet.
    No longer available
    Dim. H: 18-28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #10

    Een 18 kt geelgouden ketting met 18 kt geelgouden kruisje.

    An 18 kt yellow gold chain with an 18 kt yellow gold cross pendant.
    No longer available
    Dim. 5,37 g
    Estimate: € 180 / 250
  • #433

    “Aardewerken masker met licht glazuur. Achteraan gesigneerd. Chinees werk.

    "Earthenware mask with light glaze. Signed on the back. Chinese work."
    No longer available
    Dim. H. 36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #256

    Een ronde houten klaptafel in whitewash.

    A round wooden foldable table in whitewash.
    No longer available
    Dim. 75 x Ø 110 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #84
    Armand Apol

    ‘Boomgaard onder sneeuw’, een kleurenets van Valerius De Saedeleer door Armand Apol. Getekend buiten de plaat en genummerd 127/250.

    'Orchard under Snow', a color etching after Valerius De Saedeleer by Armand Apol. Signed outside the plate and numbered 127/250.
    No longer available
    Dim. 55x60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #280
    Jacob Zech

    Een roestvrij stalen herenhorloge, model Le Mans. In originele doos.

    A stainless steel men's watch, Le Mans model. In original box.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #276

    Een piëdestal van wit marmer in de vorm van een Korintische zuil met verguld bronzen bassement en kapiteel.

    A pedestal of white marble in the shape of a Corinthian column with gilded bronze base and capital.
    No longer available
    Dim. 103 x 32 x 32 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #599

    Een vroeg 20e eeuwse luchter, verre de France stijl, met metalen frame en florale details, een meerkleurig glaspasta centrale coupe en blakers met 4 lichtpunten.

    An early 20th-century chandelier, in the style of Verre de France, with a metal frame and floral details, a multi-colored glass paste central bowl, and sconces with 4 light points.
    No longer available
    Dim. 91 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #77
    Val Saint Lambert

    Een vintage kristallen vaas. Met label en onderaan gemerkt.

    A vintage crystal vase. With label and marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 25 x 18,5 cm
    Estimate: € 70 / 90
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More