#520Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een centrale briljant van 0,15 ct. GVS1.
An 18 kt white gold necklace with a pendant set with a central brilliant cut diamond of 0.15 ct. GVS1.No longer availableDim. 4,25 gEstimate: € 400 / 500 -
#423Een blauw-wit Chinees porseleinen bord met Shou symbool en symmetrisch patroon versierd. Vermoedelijk Qing Dynastie.
A blue and white Chinese porcelain plate decorated with the Shou symbol and a symmetrical pattern. Probably Qing Dynasty.No longer availableDim. 28,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#339Albert SaverysPeriod: 1886-1964‘Winterzicht’, een offset-litho door Albert Saverys.
'Winter View', an offset lithograph by Albert Saverys.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 30 / 50 -
#60Een 18 kt geelgouden herdenkingsmunt voor het Rubensjaar 1977.
#686Een handgeknoopte Bidjar loper.
#137Een paar bronzen liggende leeuwen.
#458Porcelaine de ParisEen porseleinen tafellamp met een dekselvaas als voet met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
‘Porcelain de Paris’, a porcelain table lamp with a covered vase as base with a multicolored floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 85 cmEstimate: € 120 / 180 -
#429Alphonse MoraPeriod: 1891-1977“Tuin der lusten”. Een linosnede op papier, onderaan gesigneerd.
"Garden of Earthly Delights." A linocut on paper, signed at the bottom.No longer availableDim. 46 x 57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#229Charles Trumper“Rivierzicht met koppel in boot.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#265Een houten beeld van een Madonna met Kind naar Romaans voorbeeld.
A wooden sculpture of Madonna and Child based on a Romanesque model.No longer availableDim. H.63 cmEstimate: € 60 / 80 -
#111Een paar aardewerken siervazen met sang-de-boeufglazuur met zilvergepatineerde messingen voet en deksel, getooid met een vlam.
#494Rigobert Haeck“Abstracte personages.” Gemengde techniek met pastel en potlood.
"Abstract figures." Mixed media with pastel and pencil.No longer availableDim. 34 x 44 cmEstimate: € 100 / 160