#617Een Afrikaans terracotta vaasje en een ritueel flesje, Mumbila.
#434Een lot van 10 offsetprints van werk van Victor Vasarely.
#308Een lot oude houten schoenvormen voor kindervoeten. XIXde en XXste eeuw. Drie paar.
A lot of old wooden shoe lasts for children's feet. 19th and 20th century. Three pairs.No longer availableDim. Ø 15 x 6,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#351Een set van twee vergulde kemphanen, ca 1970.
#91Een vintage design Venetiaans glazen tafellamp met drakenfiguur.
A vintage design Venetian glass table lamp with a dragon figure.No longer availableDim. 73,5cmEstimate: € 120 / 180 -
#627Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van een hert en bloemen. Op een houten sokkel en met uitvoercertificaat. XIXe eeuw.
#122‘Straatzicht in de lentezon’, olieverf op doek, draagt handtekening (onleesbaar).
'Street view in the spring sun', oil on canvas, signed (illegible).No longer availableDim. 65 x 46 cmEstimate: € 150 / 250