#253Val Saint-LambertEen bolle vaas “Aberdeen” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt. Kleine beschadiging onderaan.
#476NaïnEen Iranees handgeknoopt Naïn tapijt met floraal motief.
#487Een Japans bronzen kaststel bestaande uit twee vazen en een wierookbrander.
#592Een spiegel in een eikenhouten gesculpteerde lijst.
#684Théo VerschaerenPeriod: 1888-1946‘Boot onder de brug’, ets op papier, getekend Theo J. Verschaeren.
'Boat under the bridge', etching on paper, signed by Theo J. Verschaeren.No longer availableDim. 39 x 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#22Elysé Schuermans‘Voorname heer met bril’, een portret, olieverf op doek gesigneerd E. Schuermans en gedateerd 1941.
'Prominent gentleman with glasses', a portrait, oil on canvas signed E. Schuermans and dated 1941.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#390Een 9 kt geelgouden ketting met hanger met weegschaal horoscoop.
#137Een paar bronzen liggende leeuwen.
#593Een lot van zeven cloisonné items, vestaande uit zes vazen en een wierookbrander.
A lot of seven cloisonné items, consisting of six vases and an incense burner.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 80 / 20 -
#564Philippe Starck Driade“Costes”. Een lot van 4 vintage design stoelen uit multiplex en gefineerd eikenhout. Metalen frame op drie poten, leder en kunststoffen zitting. Ontwerp door Philippe Starck voor Driade. Gebruiksporen aanwezig.
"Costes". A lot of 4 vintage design chairs made of plywood and veneered oak. Metal frame with three legs, leather and plastic seat. Designed by Philippe Starck for Driade.No longer availableDim. 80 x 47 x 58 cmEstimate: € 600 / 900 -
#570Een Vlaams Kruis van goud en zilver bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
A Flemish Cross of gold and silver set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 10,47 gEstimate: € 250 / 300 -
#497Een Precolumbiaans terracotta beeldje. Mexico, medio 400 nC.
A precolumbian terracotta figurine. Mexico, around 400 AD.No longer availableDim. 21 x 18 cmEstimate: € 300 / 400