Other lots in this auction
-
#495Pierre Guariche Meurop
Een vintage Mid-Century design kleedkast uit Meranti veneer op zwart gelakt metalen onderstel. 2-deurs met 4 laden. “Storage” reeks, model 1215B, ontwerp door Pierre Guariche voor Meurop.
A vintage Mid-Century modern wardrobe in Meranti veneer on a black lacquered metal base. 2-door with 4 drawers. "Storage" series, model 1215B, designed by Pierre Guariche for Meurop.No longer availableDim. 177x120x48 cmEstimate: € 300 / 400 -
#411
Een Chinees blauw-wit porseleinen tulpenvaas.
A Chinese blue and white porcelain tulip vase.No longer availableDim. 23 cmEstimate: € 175 / 225 -
#51
Een lampje in koper en brons met een bloemvormig glazen kapje. Ca. 1900.
A lamp in copper and bronze with a flower-shaped glass shade. Circa 1900.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#233Val Saint-Lambert
Een vaas op voet “Gary” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Gemerkt.
A crystal vase on a foot "Gary", colored red in the mass. Marked.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#187
“Geneigter Frauenkopf”. Een bronzen buste, naar Wilhelm Lehmbruck.
"Inclined Female Head". A bronze bust, after Wilhelm Lehmbruck.No longer availableDim. 41 cmEstimate: € 650 / 750 -
#312N. Scheepvaartmuseum
“Hoogaars”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd.
"Hoogaars." An etching on paper, signed outside the plate at the bottom.No longer availableDim. 31 x 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#133Val Saint Lambert
Een Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Pompadour, Leon Hallet. Staat in de catalogus van 1972. Gesigneerd en sticker aanwezig. Kleine schilferschade aan de onderkant.
A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, Pompadour model, by Leon Hallet. Featured in the 1972 catalog. Signed and sticker present. Small chip damage on the bottom.No longer availableDim. h 50 x Ø 26 cm 10 kgEstimate: € 1500 / 2500 -
#43Val Saint Lambert
Een Val Saint Lambert vaas, blauw en kleurloos kristal, genummerd 141/300.
A Val Saint Lambert vase, blue and colorless crystal, numbered 141/300.No longer availableDim. h 18.5 x Ø 9 cmEstimate: € 120 / 200 -
#121
Staatsiedegen met mooi gedamasseerd lemmet en bronzen heft met leeuwenkopje. Van een officier gediend in Congo onder Leopold II.
Ceremonial sword with beautifully damascened blade and bronze hilt with lion head. Owned by an officer who served in Congo under Leopold II.No longer availableDim. L: 107 cmEstimate: € 220 / 300 -
#692Albert GeudensPeriod: 1869-1949
‘Interieur’, een ets in kleur, 250/300, getekend A. Geudens.
‘Interior’, a color etching, 250/300, signed by A. Geudens.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 30 / 50 -
#527Royal porcelain by Pienong Benjarong
Een koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor, bestaande uit een koffiepot, suikerpot, melkkannetje, een grote schotel en zes kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt. In ménagère.
Service à café en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Comprenant cafetière, sucrier, pot à lait, grand plat et six tasses et soucoupes. Marque sous la base. Dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 200 / 260 -
#202H. Joosten
“Boer met schapen in heidelandschap.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Farmer with sheep in heathland.” Oil on canvas. Illegibly signed.No longer availableDim. 39 x 79 cmEstimate: € 200 / 300