Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vergulde aansteker in originele doos.
Les must de Cartier

Een vergulde aansteker in originele doos.

Allumeur doré dans sa boîte d’origine.
SKU: 1904160060.
Category: Uncategorized.
Auction day: 19 April 2016 19:00
Catalogue #60
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #784

    Een ovale bijzettafel van eikenhout, versierd met sober inlegwerk.

    Table d’appoint ovale en chêne, sobrement incrustée.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #135

    Een 18 karaats wit gouden hanger in de vorm van een dubbele adelaar.

    Pendentif en or blanc 18 ct en forme d’un aigle double.
    No longer available
    Dim. 26,77 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #20

    Vier van verschillende merken dameshorloges met lederen polsband. Gedragen.

    Quatre montres de dames de différentes marques et aux bracelets en cuir. Portées.
    No longer available
    Dim. 10,85 g
    Estimate: € 40 / 80
  • #756

    Een Victoriaanse secretaire van mahoniehoutfineer met drie laden achter een klapblad en bovenaan drie laden, binnenin te ontgrendelen.

    Secrétaire en placage d’acajou ouvrant à un abattant cachant trois tiroirs et à trois tiroirs vers le haut, avec fermoir à l’intérieur.
    No longer available
    Dim. b: 99 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #145

    Een 18 karaats wit gouden ketting met twee ijsschaatsen als hangers.

    Chaîne en or blanc 18 ct avec deux pendentifs en forme de patins.
    No longer available
    Dim. 10,85 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #375

    Een lange moderne wandconsole.

    Longue console moderne en bois noirci.
    No longer available
    Dim. b: 250 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #550

    Een zilveren horlogeschakelketting met hanger bezet met een citrine.

    Gourmet en argent au pendentif serti d’une citrine.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #45

    Een lot 14 karaats geel goud waaronder ringen en hangers.

    Lot d’or jaune 14 ct dont bagues et pendentifs.
    No longer available
    Dim. 15,63 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #208
    Frans Van Immerseel

    “Advocaten en wielen dienen goed gesmeerd”. Een glas-in-loodraam. Gesigneerd en gedateerd 1972.

    “Advocaten en wielen dienen goed gesmeerd”. Vitrail. Signé et daté 1972.
    No longer available
    Dim. 165 x 194 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #25

    Een 18 karaats geel gouden hanger, ring en één oorbel bezet met saffier.

    Pendentif, bague et une boucle d’oreille sertie de saphir en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 2,74 g
    Estimate: € 80 / 150
  • #480

    Een lot van verschillende zakhorloge sleutels van zilver en koper.

    Lot de différentes clés à montres en argent et en cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #768

    Een mahoniehouten bijzettafeltje met klapblad. Tijdperk Victoria.

    Guéridon en acajou à abattant. Epoque Victoria.
    No longer available
    Dim. B 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #440

    Twee verschillende landkaartmeters, pennemessen, een klokje. Enz.

    Deux différents curvimètres, des couteaux de poche, une pendulette etc.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #402

    Een opgezette jachttroffee van een reebok.

    Tête de cerf. Trophée de chasse empaillé.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #14

    Een wandkapstok van gesculpteerd eikenhout in barokke stijl.

    Porte-manteau en chêne sculpté de style baroque.
    No longer available
    Dim. b: 120 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #10

    Een 18 karaats geel gouden armband en een driekleurige ring van 18 karaat.

    Bracelet en or jaune 18 ct et bague tricolore 18 ct.
    No longer available
    Dim. 5,02 g
    Estimate: € 120 / 150
  • #5

    Twee schakelkettingen en vier slavenarmbanden van zilver.

    Deux chaînes à maillons et quatre bracelets d’esclave en argent.
    No longer available
    Dim. 65,50 g
    Estimate: € 50 / 100
  • #600

    Vijf verschillende zilveren horlogekettingen, twee met hangers in de vorm van een hoefijzer.

    Cinq différents gourmets en argent, deux avec pendentifs en forme de fer à cheval.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #90
    S.T. Dupont Paris

    Een vergulde aansteker in originele doos.

    Allumeur doré dans sa boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #525

    Vijf verschillende horloge schakelkettingen met hangers in de vorm van een kompas, fotohouder en half edelstenen.

    Cinq gourmets différentes aux pendentifs en forme d’une boussole, d’une porte-photo et des pierres semi-précieuses.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 150
  • #490

    Vier korte verschillende horlogekettingen, twee met hangers.

    Quatre gourmets courts différents, dont deux avec pendentifs.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #455

    Twee gegraveerde zakhorloge remontoirs dubbele kast, genummerd.

    Deux remontoirs gravés à double boîtier. Numérotés.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #15

    Twee verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.

    Deux alliances en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 5,64 g
    Estimate: € 120 / 150
  • #30

    Een lot van negen gebruikte sigarettenaanstekers waarvan één Dupont en twee Saromes.

    Lot de neuf allumeurs dont un par Dupont et deux par Sarome.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #284
    Jules Vuylsteke

    “Konijn op een kerkstoel”. Houtskool op papier. Gesigneerd. We voegen er een litho met een boerenpaard aan toe, gesigneerd en genummerd 20/50 buiten de plaat (30 x 37 cm).

    “Lapin sur une chaise d’église”. Fusain sur papier. Signé. Nous ajoutons une litho représentant un cheval de trait, signée et numérotée 20/50 hors planche (30 x 37 cm).
    No longer available
    Dim. 72 x 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #195

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 2,20 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 2,20 ct.
    No longer available
    Dim. 12,40 g
    Estimate: € 2000 / 2500
  • #335

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct en robijntjes ± 0,12 ct.

    Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,20 ct et de ± 0,12 ct de rubis.
    No longer available
    Dim. 6,12 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #693
    Versace

    Zes kussens met diverse decors.

    Six coussins aux décors divers.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 150
  • #301

    “Moeder Gods Kazanskaja”. Een Russisch icoon met riza van verzilverd koper met geëmailleerde details. XIXe eeuw.

    “Mère de Dieu de Kazan”. Icône russe au riza en cuivre argenté aux détails émaillés. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 25 x 21 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #188
    J.E. Colombier (?)

    Een plaquette van pijpaarde met een afbeelding van de geboorte van Christus in een gesculpteerd lindenhouten lijstje in Régence-stijl. XIXde eeuw. Schade.

    Plaquette en terre de pipe représentant la naissance du Christ dans un cadre en tilleul sculpté de style Régence. XIXe siècle. Dégâts.
    No longer available
    Dim. H 41cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #341

    Een lot porselein, bestaande uit drie beeldjes, waarvan twee onderaan gemerkt en een whiskyfles van Limoges. We voegen er een groep van meerkleurig biscuit in de vorm van een meisje met een ei aan toe.

    Lot de porcelaines comprenant trois statuettes dont deux marquées sous la base et une bouteille à whisky de Limoges. Nous ajoutons un groupe en biscuit polychrome représentant une fille avec un oeuf.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #719
    Baron

    “Vissersboten aan de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Bateaux de pêche devant la côte”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 49 x 69 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #168

    Een lot van drie Russische iconen met afbeeldingen van “Moeder Gods van Kazan omringd door zes heiligen”, “Aartsengel Michaël en Maria” in koperen riza en “Christus aan het kruis omringd door vier heiligen”. We voegen er een reproductie aan toe.

    Lot de trois icônes russes représentant la Mère de Dieu de Kazan entourée de six saints, l’Archange Michel et Marie dans un riza en cuivre et le Christ crucifié entouré de quatre saints. Nous ajoutons une reproduction.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #304

    “Mme Vigée-Lebrun en haar dochter”. Olieverf op doek. Naar Elisabeth Vigée Lebrun.

    “Mme Vigée-Lebrun et sa Fille”. Huile sur toile. D’après Elisabeth Vigée-Lebrun.
    No longer available
    Dim. 91 x 64 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #237

    “Ballerina”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkel. Naar een werk van Colbert. Met gieterijmerk.

    “Ballerine”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre. D’après un oeuvre de Colbert. Avec cachet de la fonderie.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #738

    Een zuil van groen marmer.

    Colonnes en marbre vert.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 April 2016

De veiling is volledig. 800 loten - .pdf en .xls download verkrijgbaar.

19 April 2016 19:00
20 April 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More