Other lots in this auction
-
#494Kris Van ‘t HofPeriod: °1960“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘94.
Composition . Huile sur panneau. Signé et daté ‘94.No longer availableDim. 115 x 75 cmEstimate: € 150 / 250 -
#522Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020“Abstracte composities”. Twee kunstwerken, olieverf op doek. Gesigneerd en één gedateerd 2004.
Compositions abstraites . Deux oeuvres, huile sur toile. Signée et une datée 2004.No longer availableDim. 80 x 80 & 90 x 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#294“Sterrenbeeld maagd”. Een ets. Gemonogrameerd en genummerd 24/53 buiten de plaat. Bijgevoegd een gesigneerd blaadje met penstudies.
Vierge du zodiaque . Une eau-forte. Monogrammée et numérotée 24/53 à l'extérieur de la plaque. Joint une feuille signée avec des études à l’encre.No longer availableDim. 10 x 10 & 20 x 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#559Luc VerbistPeriod: °1955“La méthode de bar”. Aquarel en inkt op papier. Gesigneerd.
La méthode de bar . Aquarelle et encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 112 x 88 cmEstimate: € 80 / 120 -
#606Een Engelse tafel met twee klapbladen.
Table anglaise à deux abattants.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#393NieuwpoortEen lot van twaalf verzilverd metalen kopjes met ondertasjes. Gemerkt.
Un lot de douze tasses en métal argenté avec soucoupes. Marquées.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 40 / 50 -
#690Een ovale tafel van mahoniehoutfineer met vier tapse poten. XIXe eeuw.
Table ovale en placage d’acajou sur quatre pieds fuseaux. XIXe siècle.No longer availableDim. 126 x 108 cmEstimate: € 40 / 60 -
#461Veertien diverse blauw en witte borden en bordjes, Imari bordjes en een melk-en bloed bordje. Chinees, Japans en Engels.
Quatorze assiettes et assiettes bleues et blanches assorties, assiettes Imari et une assiette sang de boeuf. Chinois, japonais et anglais.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 100 / 160 -
#107Swarovski“Ballerina”. Speciale editie 1999-2008. In oorspronkelijke doos. Design Zendron.
Ballerina . Edition spéciale 1999-2008. Dans la boîte d'origine. Design Zendron.No longer availableDim. 14 cmEstimate: € 80 / 120 -
#281Alfa, ItalyEen driedelig klokstek van porselein en goudgepatineerd metaal, bestaande uit een pendule en twee cassolettes, naar antiek Limoges-voorbeeld.
Cloche en trois parties en porcelaine et métal patiné or, composée d'une pendule et de deux cassolettes, d'après un ancien exemple de Limoges.No longer availableDim. h: 50 & 42 cmEstimate: € 100 / 150 -
#617Een paar cilindervazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van draken.
Une paire de vases cylindriques en porcelaine de Chine à décor de dragon bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 160 / 180 -
#557Een vaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van draken, vogels en leeuwenkoppen.
Un vase en porcelaine de Chine bleu et blanc décoré de dragons, d'oiseaux et de têtes de lion.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 320 / 360

