#263Een polychroom dekselvaasje gemerkt ‘De Porceleyne Fles’.
A polychrome covered vase marked 'De Porceleyne Fles'.No longer availableOnline onlyDim. h 26 cmEstimate: € 20 / 30 -
#254Een verzilverd metalen flessenkoeler voor twee flessen.
A silver-plated metal bottle cooler for two bottles.No longer availableOnline onlyDim. h 18 x l 35 x d 11 cmEstimate: € 20 / 30 -
#214Een groot Perzisch handgeknoopt tapijt.
#2Een whiskykaraf en een wijnkaraf van kleurloos kristal
A whisky decanter and a wine decanter made of colorless crystalNo longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#257Twee parfumflesjes van Gauthier.
#152Een Mori Yomud karpet van wol. Handgeknoopt.
#146Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
#151Twee verschillende mini speelgoed naaimachines. Rose kleur gemerkt Regina en zwart met bloemen gemerkt Casige.
Two different mini toy sewing machines. Pink color marked Regina and black with flowers marked Casige.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#124Unter Weiss BachEen porseleinen beeldje van een vogel.
A porcelain figurine of a bird.No longer availableOnline onlyDim. 14 cmEstimate: € 20 / 40 -
#165Een kunststoffen buste van een jonge dame met hoofddeksel.
#173Beatrix Potter“The old lady who lived in a shoe”. Een porseleinen spaarpot. Onderaan gemerkt.
"The old lady who lived in a shoe." A porcelain piggy bank. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 20 cmEstimate: € 20 / 40