#186Een gesculpteerd Thais verguld houten beeld van een Tepphanom.
A sculpted Thai gilt wooden figure of a Tepphanom.No longer availableOnline onlyDim. 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#211Een gesculpteerd houten Afrikaans masker.
#258Een bronzen beeldje van een edelman op een marmeren voet.
#191Een gepolijste pijpenkop in imitatie van gevlekt mahoniehout.
#102Een Italiaans porseleinen bloemenornamentjes.
An Italian porcelain flower ornament.No longer availableOnline onlyDim. 19 cmEstimate: € 20 / 40 -
#166Indo-HerizEen Oosterse loper van wol. Handgeknoopt.
#11Drie porseleinen beeldjes met vaasjes/vide-poches. Een jongen in een roeiboot (H. 17 cm), een meisje met een vogel (H.11 cm) en kinderen in een rondedans (H. 15 cm). Eerste helft XXste eeuw.
Three porcelain figurines with vases/vide-poches. A boy in a rowboat (H. 17 cm), a girl with a bird (H. 11 cm), and children in a round dance (H. 15 cm). First half of the 20th century.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 50 -
#17Een bloemvormig tafellampje in groen en oranje glas. Vermoedelijk Italiaans.
A flower-shaped table lamp in green and orange glass. Presumably Italian.No longer availableOnline onlyDim. h 17 cmEstimate: € 15 / 25 -
#96Een modern salontafeltje met 3 verdiepen en draaibaar topblad.
A modern coffee table with 3 levels and a swiveling top.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 75 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#132Scheibe-Alsbach“Romantisch tafereel”. Een biscuit groep met 2 figuren en een koppel zwanen. Onderaan gemerkt.
"Romantic scene". A biscuit group with 2 figures and a pair of swans. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#119Boch La LouvièreEen lot van 10 porseleinen sierborden met Napoleontisch tafereel. Verso gemerkt.
A lot of 10 porcelain decorative plates with Napoleonic scene. Marked on the back.No longer availableOnline onlyDim. 20,5 cmEstimate: € 40 / 60