#42Een boek over goud door Johann Willsberger.
#228Een vintage gipsen beeld van een Sint-Bernard puppy. Heeft meerdere kleine beschadigingen.
#187Mandarina DuckEen schrijfmap van leder en polyester. Met stofhoes.
#36Een wit aardewerken vaas op voetstuk.
#156OrussEen lot van 2 polshorloges, gemerkt Oruss.
#175“Happy Buddha with 5 children”. Een meerkleurig Chinees porseleinen beeldje.
"Happy Buddha with 5 children." A multicolored Chinese porcelain figurine.No longer availableOnline onlyDim. 24 cmEstimate: € 25 / 50 -
#17Een bloemvormig tafellampje in groen en oranje glas. Vermoedelijk Italiaans.
A flower-shaped table lamp in green and orange glass. Presumably Italian.No longer availableOnline onlyDim. h 17 cmEstimate: € 15 / 25 -
#45Een lot ongeopende parfumsamples van verschillende merken. 5 etuis.
A lot of unopened perfume samples from various brands. 5 cases.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#1222 woestijnrozen.
2 desert roses.No longer availableOnline onlyDim. 1000g - 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#258Een bronzen beeldje van een edelman op een marmeren voet.
#192Een misaal met verzilverde front, hierop afgebeeld het heilig hart van Jezus.
A missal with a silver-plated front, depicting the Sacred Heart of Jesus.No longer availableOnline onlyDim. 3 x 15 x 12 cmEstimate: € 20 / 30 -
"The Mystery of the Green Man". An expandable cube with The Green Man in the decor.No longer availableOnline onlyDim. 7 x 7 x 7cmEstimate: € 5 / 10