#56Een gipsen beeld van een jonge dame, ca 1950, in het midden hersteld.
#98Een grote design vaas in gekleurd Murano glas.
#51Een set van twee verchroomde kandelaars voor vijf kaarsen elk.
#20Een Fu Xing beeld in Chinees porselein, tweede helft 20ste eeuw. Mist een deel van de hoofdtooi.
A Fu Xing figure in Chinese porcelain, second half of the 20th century. Missing part of the headdress.No longer availableOnline onlyDim. h 43 cmEstimate: € 20 / 30 -
#76Genuine Staffordshire CeramicsEen lot van 2 porseleinen plaquettes met floraal decor. Gemerkt Genuine Staffordshire Ceramics by Harleigh China Co.
A lot of 2 porcelain plaques with floral decoration. Marked Genuine Staffordshire Ceramics by Harleigh China Co.No longer availableOnline onlyDim. 12,5 x 12,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#26VazoliniEen Italiaans majolica klokje, gemerkt.
An Italian majolica clock, marked.No longer availableOnline onlyDim. 35,5 cm -
#163Een aardewerken asbak en twee diverse aardewerken borden.
#178Een lot van 2 kunststoffen beeldjes. 1 van een jaren 50 duo met trenchcoat en 1 van een dame op fauteuil op ontbloot bovenlichaam.
A lot of 2 plastic figurines. One of a 1950s duo in trenchcoats and one of a lady on an armchair with bare upper body.No longer availableOnline onlyDim. 25 cm & 16 x 28 cm