Other lots in this auction
-
#412Jakob SmitsPeriod: 1855 - 1928“De gestorvene”. Een ets. Gesigneerd met stempel.
“Le défunt”. Eau-forte. Avec cachet.No longer availableDim. 11,5 x 15,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#127Hermès ParisEen zijden foulard in originele doos.
Foulard en soie dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 88 x 86 cmEstimate: € 150 / 200 -
#2Een paar messingen lampenvoeten.
Paire de pieds de lampes en laiton.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#488Twee houten kistjes, zowel binnen als buiten geparketteerd. Zonder sleuteltjes.
Deux coffrets en bois, parquetés à l’intérieur ainsi qu’à l’extérieur. Sans clés.No longer availableDim. 22 x 30 & 25 x 41 cmEstimate: € 60 / 100 -
#38Een bronzen skiër op een onyxen sokkel. Jaren ‘30.
Skieur en bronze sur socle en onyx. Années 30.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 45 -
#221Staffordshire“Flight to Egypt” en “Return from Egypt”. Twee groepjes van polychroom aardewerk. Achteraan gemerkt: Walton. Eerste helft XIXde eeuw. Kleine letseltjes.
“Flight to Egypt” et “Return from Egypt”. Deux groupes en faïence polychrome. Marque au verso: Walton. Première moitié du XIXe siècle. Petits dégâts.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 400 / 500 -
#177DelvauxEen zwart lederen handtas, model ‘Saddle bag’. In originele draagtas.
Sac à main en cuir noir, modèle “saddle bag”. Dans le sac protecteur d’origine.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#294Louis Comhaire“Spelende kat met bol wol”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.
“Chat jouant avec une boule de laine”. Huile sur toile. Signée et datée 1934.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#147Een art deco vrouwenbeeld van zamac en marmer.
Statue d’une femme art déco en régule et marbre.No longer availableDim. 33 x 55 x 16 cmEstimate: € 140 / 180 -
#383Lot van zes voorwerpen van geel of rood koper.
Lot de six objets en cuivre rouge et jaune.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#72Bernard De MaerePeriod: 1887 - 1954“Zicht op de Royerssluis te Antwerpen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1944. Met opdracht.
“Vue de l’Ecluse Royers à Anvers”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1944. Avec dédicace.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#237Een driedelig garnituur onder glazen stolpen bestaande uit een verguld kruisbeeld en twee vaasjes (één beschadigd) met vergulde bloemstukken (H. 50 cm). We voegen er twee vergelijkbare stolpen aan toe met verschillende afmetingen (H. 36 en 33 cm).
Garniture trois pièces sous globes en verre comprenant un crucifix doré et deux vases (un dégât) avec fleurs dorées (H. 50 cm). Nous ajouton deux globes semblables de tailles différentes (H. 36 et 33 cm).No longer availableEstimate: € 150 / 250



