Other lots in this auction
-
#596Ghoum
Twee kleine handgeknoopte karpetjes van zijde en wol.
Deux petits tapis de soie et de laine noués à la main.No longer availableDim. 97 x 60 & 75 x 126 cmEstimate: € 100 / 120 -
#96
Een commode met een grote en drie kleine lade en een openend blad.
Une commode avec un grand et trois petits tiroirs et un vantail ouvrant.No longer availableDim. 89 x 151 x 53 cmEstimate: € 60 / 100 -
#362
Een moderne geëmailleerde aardewerken tegel. Gesigneerd rechts onderaan.
Un carreau moderne en faïence émaillée. Signé en bas à droite.No longer availableDim. 11 x 16,5 cmEstimate: € 75 / 100 -
#255Letang & Remy
Een gevarieerd lot verzilverd tafelmetaal uit de reeks ‘Versailles’, bestaande uit vier ovale serveerschotels in oplopende groottes, 2 ronde serveerschotels, Twee groenteschalen in verschillende maten, twee flessenzetters en een sauskom.
Lot varié de vaisselle en métal argenté de la série 'Versailles', composé de quatre plats de service ovales de tailles croissantes, 2 plats de service ronds, deux légumiers de tailles différentes, deux sets de bouteilles et une saucière.No longer availableDim. H:6-9cmEstimate: € 120 / 200 -
#92F. Megens
“Fontein in mediterraans straatje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Fontaine dans une rue méditerranéenne". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 35 / 45 -
#18
Een jardinière van veelkleurig Vlaams aardewerk. Einde XIXe eeuw met decor van takken in hoogreliëf.
Une jardinière de poterie flamande. XIXe siècle à décor polychrome en haut-relief de branchages.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 35 / 45 -
#288
Een vaas van iriserend paars glas met een met zuur geëtst en verguld bloemendecor.
Vase en verre violet irisé à décor floral gravé à l'acide et doré.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#230
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met telkens één parel en twee fantasiestenen.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt, chacune sertie d'une perle et de deux pierres fantaisie.No longer availableDim. 3,65 gEstimate: € 150 / 200 -
#156
Een grote notenhouten tweedeurskast.
Une grande armoire à deux portes en noyer.No longer availableDim. 231x165x66cmEstimate: € 120 / 200 -
#358
Een handgemaakte coupe van blauw Muranoglas op piedouche met handgeschilderd verguld decor. Gemerkt onderaan.
Une coupe en verre de Murano bleu faite à la main sur piédouche avec un décor doré peint à la main. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#512
Een smeedijzeren staanlamp met glazen coupe.
Lampadaire en fer forgé avec coupe en verre.No longer availableDim. h: 181 cmEstimate: € 200 / 300 -
#251
Een oude Philips lichtstraler voor de fysiotherapie. Met beschermiingsbrilletje. Jaren ‘40.
Un ancien radiateur de lumière Philips pour la physiothérapie. Avec lunettes de protection. Années 1940.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 50 / 80