Similar lots by type
-
#211
Een ronde tafel met roze marmeren blad in Louis XV stijl.
Une table ronde à tablette en marbre rose, style Louis XV.No longer availableDim. Ø 88,5 cm h: 78 cmEstimate: € 420/480 -
#692
Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.
Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80/120 -
#894
Een gevarieerd lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit belletjes, vaasjes, asbakjes, enz.
Un lot de cristal et verre varié, comprenant des sonnettes, vases, cendriers, etc...No longer availableDim. h: 3-26 cmEstimate: € 40/50 -
#697
Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.
Un lustre vénitien en verre à douze bras.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200/240 -
#900
Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een vaas op voet, een lage drageoir, een boterpot en een schenkkan.
Un lot de cristal taillé incolore, comprenant un vase sur pied, un drageoir, un pot à beurre et une verseuse.No longer availableDim. h: 13 - 25 cmEstimate: € 30/40 -
#647
Een vol messingen luchter met zes armen, telkens met drie lichtpunten.
Un lustre en laiton plein à six bras. Chaque bras à trois points lumineux.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100/150 -
#289
Een lot van twaalf kristallen wijnglazen met gekleurde kelken. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Un lot de douze verres à vin en cristal à calices en couleurs. Probablement Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 30/40 -
#687
Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit 8 rodewijnglazen, 8 wittewijnglazen en 11 borrelglaasjes. Vermoedelijk Val St. Lambert. Enkele randschilfers. Bijgevoegd een gestileerde kristallen kikker van Val St. Lambert.
Une partie d’un service à verres en cristal incolore, comprenant 8 verres à vin rouge, 8 verres à vin blanc et 11 verres à schnaps. Nous ajoutons une grenouille en cristal par Val St. Lambert. Quelques éclats.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#707
Een hallantaarn van messing met een geslepen en gesatineerde glazen coupe.
Une lanterne de vestibule en laiton et une coupe en verre satiné.No longer availableDim. hoogte bol: 40 cmEstimate: € 80/120 -
#683
Een art-deco hallustertje met glazen kap.
Un petit lustre de vestibule Art Déco, abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 30/50 -
#899
Een reeks van zeven Elzas wijnglazen. Bijgevoegd een gegraveerd kirstallen glas naar aanleiding van de troonsbestijging van Koningin Elizabeth II
Une série de sept verres à vin d’Alsace. Nous ajoutons un verre en cristal en souvenir du couronnement de la reine Elizabeth II.No longer availableDim. h: 18 & 16 cmEstimate: € 30/50 -
#583
Een bronzen hanglamp, versierd met leeuwen- en saterkoppen en met roze stoffen kap.
Une lampe en bronze, décoration de têtes de lions et de têtes de satyres et cape en tissu rose.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 100/180 -
#673
Een geel koperen gasluchtertje met zes lichtpunten. Gemonteerd op elektriciteit.
Un petit lustre à gaz à six point lumineux. Monté à l'électricité.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 30/50 -
#717
Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een karaf, een mandje, een schaal en een grote vaas. De vaas met randschilfers.
Un lot de cristal taillé incolore, comprenant une carafe, un panier, un plat et un grand vase. Vase avec éclats.No longer availableDim. h: 16 - 36 cmEstimate: € 30/40 -
#693
Vier verschillende karaffen, waarvan drie van kleurloos kristal en één van glas.
Quatre carafes différentes, dont trois en cristal incolore et une en verre.No longer availableDim. h: 23 - 31 cmEstimate: € 50/80 -
#627
Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500/600 -
#678
Een barokke kerkkandelaar van koper, gemonteerd als staande lamp.
Candélabre d’église baroque en cuivre monté en lampe.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 60/100 -
#234
Een messingen luchter met vijf hangende lichtarmen, een gesatineerde en geslepen centrale coupe en bovenaan versierd met glazen pegels. XIXe eeuw.
Un lustre en laiton à cinq bras lumineux et une coupe centrale satinée. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 200/300 -
#282Villeroy & Boch
Een reeks van tien wijnglazen van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Une série de dix verres à vin en cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#750
Twee reeksen van zes kleurloos kristallen aperitiefglazen.
Deux séries de six verres à apéritif en cristal incolore.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#663
Een verguld smeedijzeren luchtertje met vijf lichtpunten, versierd met glazen belletjes.
Un petit lustre en fer forgé doré à cinq points lumineux, décoration de bulles en verre.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40/50 -
#657
Een bollantaarn met vier lichtpunten.
Une lanterne boule à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 420/460 -
#709
Een oude wereldbol in houten staander met ingewerkt kompas.
Un globe ancien dans un support en bois et compas intégré.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200/240 -
#893
Een adelaar en een kat van geslepen kleurloos kristal en een hond van roze en kleurloos Italiaans glas.
Un aigle et un chat en cristal incolore taillé et un chien en cristal rose et incolore italien.No longer availableDim. h: 7 - 11 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#260
Een 18 karaats wit en roze gouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,42 ct.
Une bague en or blanc et rose sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 0,42 ct.No longer availableDim. 9,77 gEstimate: € 550/650 -
#428
Een metalen reisklokje uit het Zwarte Woud. Gemerkt Kienzle Uhrenfabrik, Schwenningen.
Une petite pendule de voyage de la Forêt Noir. Porte la marque Kienzle Uhrenfabrik, Schwenningen.No longer availableDim. H. 5 cmEstimate: € 20/30 -
#264Longchamp
Een grote zwarte handtas van leder en stof.
Un grand sac à mains en cuir noir et tissu.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#451Capodimonte
Een valk. Porseleinen beeld, onderaan gemerkt.
Faucon. Sculpture en porcelaine. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 37 cmEstimate: € 40/60 -
#788
Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vogels op zwarte fond. Onderaan gemerkt.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine, décor polychrome d’oiseaux et de fleurs sur fond noir. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60/100 -
#774Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967
“Meisje met hoed”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Jeune fille et chapeau”. Fusain sur papier. Signature.No longer availableDim. 17 x 16 cmEstimate: € 120/140 -
#125Baume & Mercier Geneve
Een roestvrij stalen horloge in originele doos. Swiss Made.
Une montre en acier inoxydable dans sa boîte d’origine. Fabrication suisse.No longer availableEstimate: € 1000/1500 -
#842Keramis
Art nouveau vaas van aardewerk met polychroom decor van zwaluwen. Onderaan gemerkt en genummerd : decor 1322, model 806.
Un vase Art Nouveau en faïence, décor polychrome de hirondelles. Marque sous la base et numéroté: décor 1322, modèle 806.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 60/100 -
#215
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger en bijpassende oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,32 ct.
Un anneau de serviette en argent et une pelle à tarte 830 ‰. Danemark, 1879-1958.No longer availableDim. 5,60 gEstimate: € 700/800 -
#301
Een bronzen vrouwenbuste op losse sokkel van groen marmer.
Un buste féminin en bronze sur socle détaché en marbre vert.No longer availableDim. h: 23 + 3 cmEstimate: € 80/120 -
#772
Een reeks van zeven verschillende ex-librissen in zes kaders.
Une série de sept Ex-libris différents encadrés.No longer availableDim. 18 x 17 cmEstimate: € 70/100 -
#505
Een paar schoteltjes van Chinees porselein met decors van lange lijzen in een landschap. Gesigneerd. Onderaan gemerkt.
Une paire de petits plats en porcelaine de Chine à décor de longues élises dans un paysage. Signés. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 13 cmEstimate: € 40/50