Similar lots by type
-
#779
Een hanglamp van smeedijzer met een glazen kap.
Une lampe à suspendre en fer forgé et cape en verre.No longer availableDim. Ø 45 cmEstimate: € 80/100 -
#599
Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
Une lanterne en bronze à motifs grecs.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 360/400 -
#799
Een Marie-Thérèseluchter met vier dubbele lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre Marie-Thérèse à quatre double bras de lumière ornés de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 180/220 -
#733
Twee verschillende kleine oude hanglantaarns.
Deux différentes lanternes anciennes.No longer availableDim. h: 23 & 27 cmEstimate: € 42/50 -
#683
Een coupe van geslepen kleurloos Boheems kristal op voet.
Coupe en cristal taillé de Bohème incolore sur piédouche.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#630
Een bolle lantaarn van brons en glas.
Une lanterne sphérique en bronze et verre.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 400/440 -
#795
Een messingen luchtertje met drie lichtpunten en bloemvormige glazen kapjes.
Petit lustre en laiton à trois bras de lumière et aux abat-jour en verre en forme de fleurs.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 60/100 -
#465
Een bronzen wandkandelaar met twee lichtpunten, gedragen door meermannen.
Applique à deux lumières en bronze, portées par deux homme de la mer.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 100/120 -
#793
Een koperen luchtertje met vijf lichtarmen eindigend in leliebladeren en met meerkleurige glazen kappen.
Petit lustre en cuivre à cinq lumières se terminant en feuilles de lys et avec des abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 70/90 -
#635
Een bronzen luchter met zes lichtpunten.
Lustre en bronze à six bras de lumière.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#605
Een smeedijzeren luchter met bladermotief en met een meerkleurige centrale coupe van glaspasta. Tijdperk art nouveau.
Lustre en fer forgé orné de fleurs et avec une coupe centrale polychrome en pâte de verre. Epoque art nouveau.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 200/300 -
#804Val Saint-Lambert e.a.
Een lot diverse glazen: 10 grote champagneglazen met ribbelmotief, een gedeelte servies van Val Saint-Lambert zonder merk: 11 grote wijnglazen, 4 kleine wijnglazen, 10 likeurglazen en een borrelglas. We voegen er nog 6 champagne coupes, 7 grote wijnglazen, 6 witte wijnglazen, 8 gekleurde wijnglazen en een karaf met twee gekleurde borrelglaasjes aan toe.
Lot de verres divers: 10 verres à champagne ornés de côtes, une partie de service de Val Saint-Lambert sans marque: 11 grands verres à vin, 4 petits verres à vin, 10 verres à liqueur et une goutte. Nous ajoutons 6 coupes à champagne, 7 grand verres à vin, 6 verres à vin blanc, 8 verres en couleurs et une carafe avec 2 gouttes colorées.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#790
Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.
Plafonnier moderne en verre mat à quatre lumières.No longer availableDim. 42 x 42 cmEstimate: € 40/60 -
#761Val St. Lambert
Een asbak en een pique-fleurs van geslepen kristal, resp. roze en blauw gedubbeld. Kleine schilfers aan de asbak.
Cendrier et pique-fleurs en cristal taillé respectivement doublés en rose et en bleu. Petits éclats au cendrier.No longer availableDim. Ø: 15 & 18 cmEstimate: € 40/60 -
#645
Een bollantaarn met vier lichtpunten.
Une lanterne boule à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 420/460 -
#448
Een olielamp met oranje glazen recipiënt, gedragen door twee steigerende paarden van zamak.
Lampe à huile à récipient en verre orange portée par deux chevaux se cabrant en régule.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#785
Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.
Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80/120 -
#625
Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.
Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 200/240 -
#759
Een groot en gevarieerd lot kristal en glaswerk.
Grand lot varié de cristaux et de verres.No longer availableDim. 19 cmEstimate: € 50/80 -
#383
Een mijnwerkerslampje, gemonteerd op elektriciteit.
Petite lampe de mineur montée à l’électricité.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 25/35 -
#640
Een bronzen luchter met acht lichtpunten.
Lustre en bronze à huit bras de lumière.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#615
Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
Un lustre style Louis XV à pendeloques en cristal.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 400/450 -
#753
Twee geslepen kristallen geurflacons, waarbij de grootste tijdperk Empire.
Deux flacons à parfum en cristal taillé. Le plus grand d’époque Empire.No longer availableDim. h; 9 & 17 cmEstimate: € 60/80 -
#805
Een vintage hanglamp met drie gekleurde glazen kappen aan messingen frame.
Lampe à suspendre vintage à trois abat-jour en couleurs et à monture en laiton.No longer availableDim. l: 172 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#35
Een 18 karaats wit en geel gouden broche bezet met witte en gele diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Broche en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants blancs et jaunes ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 8,57 gEstimate: € 500/600 -
#363
Een oude spaarpot in de vorm van een man met een muts.
Tirelire ancien en forme d’un homme à béret.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 35/40 -
#476
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 287 x 90 cmEstimate: € 50/80 -
#773Val Saint-Lambert e.a.
Twee vazen en een schotel van kleurloos kristal met vergulde details.
Deux vase et un plat en cristal incolore aux détails dorés.No longer availableDim. H. 28,5 cmEstimate: € 100/120 -
#296
Een klein eikenhouten ladenkastje met vier laden.
Petit meuble en chêne ouvrant à quatre tiroirs.No longer availableDim. 83 x 63 x 28 cmEstimate: € 30/50 -
#274
“Het overspel.” Olieverf op paneel. XIXde eeuw. Vlaamse School.
“L’adultère”. Huile sur panneau. XIXe siècle. Ecole flamande.No longer availableDim. 34 x 27 cmEstimate: € 240/360 -
#568
Een antieke pop met papier mâché hoofd. Open mond. Bruine open ogen. Oude klederdracht. Zonder merk.
Poupée ancienne à la tête en papier mâché. Bouche ouvert. Yeux ouverts bruns. Vêtements anciens. Sans marque.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 60/100 -
#315
Een 18 karaats geel gouden halssnoer bezet met 10 parels.
Collier en or jaune 18 ct sertie de 10 perles .No longer availableDim. 12,04 gEstimate: € 450/550 -
#306
Een reeks van zes gebeeldhouwde notenhouten stoelen en twee fauteuils in Lodewijk XV-stijl. Bekleed met donkergroen leder.
Suite de six chaises et deux fauteuils en noyer sculpté de style Louis XV. Recouvertes de cuir vert foncé.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 300/500 -
#222Alexander ClarysPeriod: 1857 - 1920
“Koeien in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vaches dans l’étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 300/500 -
#157
Russische icoon met het leven van Christus met centraal de Verrijzenis. Einde XIXde eeuw.
Icône russe représentant la vie du Christ avec la Résurrection dans le centre. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 44,5 x 38 cmEstimate: € 250/350 -
#4Alphonse StengelinPeriod: 1852 - 1938
“Liggende koe”. Een steendruk. Gemonogrammeerd buiten de plaat.
“Vache couchée”. Lithographie. Monogrammée hors planche.No longer availableDim. 9 x 18 cmEstimate: € 30/50