Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vergulde pendule met een gezeten voorname jonkvrouw onder stolp. De stolp is achteraan gebarsten.
Een vergulde pendule met een gezeten voorname jonkvrouw onder stolp. De stolp is achteraan gebarsten.
Een vergulde pendule met een gezeten voorname jonkvrouw onder stolp. De stolp is achteraan gebarsten.
Een vergulde pendule met een gezeten voorname jonkvrouw onder stolp. De stolp is achteraan gebarsten.
Een vergulde pendule met een gezeten voorname jonkvrouw onder stolp. De stolp is achteraan gebarsten.

Een vergulde pendule met een gezeten voorname jonkvrouw onder stolp. De stolp is achteraan gebarsten.

A gilded clock with a seated noblewoman under glass dome. The dome is cracked at the back.
Dim. 43 x 38 x 15.5 cm(klok)
SKU: 2506240523.
Categories: curiosa, Klok, XIXe eeuw.
Auction day: 26 June 2024 19:00
Catalogue #523
Estimate: € 400 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #260

    Een 18 kt geelgouden ketting met hanger Heilige Anthonius van Padua en aan achteraan een oude Rolls-Royce.

    An 18 kt yellow gold necklace with pendant Saint Anthony of Padua and on the back an old Rolls-Royce.
    No longer available
    Dim. 14,33 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #236

    Een lot van 4 19e eeuwse zwart gelakte gesculpteerd houten barokke stoelen met wieltjes vooraan, bekleed met een roze bloemenstof.

    A lot of 4 19th century black lacquered sculpted wooden baroque chairs with front wheels, upholstered in pink floral fabric.
    No longer available
    Dim. 104 x 54 x 52 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #167

    Een set van 2 19e eeuwse gesculpteerde massief eikenhouten panelen, Hermes en Afrodité.

    A set of 2 19th century carved solid oak panels, Hermes and Aphrodite.
    No longer available
    Dim. 52 x 35 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #630

    Een parelhalssnoer met zilveren slot. 925‰.

    A pearl necklace with a silver clasp. 925‰.
    No longer available
    Dim. L: 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #620

    Een 14 kt geelgouden ring bezet met één klein briljantje.

    A 14 kt yellow gold ring set with one small brilliant-cut diamond.
    No longer available
    Dim. 1,90 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #246

    Een lot van 4 19e eeuwse stoelen in Louis XVI-stijl waarvan 2 gewone- en 2 armstoelen. Zwart gelakt gesculpteerd hout en bekleed met een roze velours stof.

    A set of 4 19th-century Louis XVI-style chairs, including 2 side chairs and 2 armchairs. Black lacquered carved wood upholstered in pink velvet fabric.
    No longer available
    Dim. 111 x 63 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #330

    Kate Moss van 14 tot 41 in 216 lijsten. Bestaande uit knipsels van magazines, reclames, parfum, en posters.

    Kate Moss from age 14 to 41 in 216 frames. Consists of clippings from magazines, advertisements, perfume, and posters.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #187

    Een groot vintage, gepatineerd emaille bord met opschrift “Bien etre”.

    A large vintage, aged enamel sign with the inscription "Bien etre" (Well-being).
    No longer available
    Dim. 57 x 298 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #496

    Een buffet met opzet van noten-en eikenhout en fijn gesculpteerde details. Omstreeks 1900.

    A walnut and oak buffet with finely carved details. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. 195 x 57 x 120 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #483

    Een lot van 4 antieke glaspanelen in geëtst glas met een decor van fauna en flora. Verschillende maten.

    A lot of 4 antique glass panels in etched glass with a decoration of fauna and flora. Various sizes.
    No longer available
    Dim. 140 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #275
    Period: 1955

    Een vintage luchter met 9 melkglazen bollen/lichtpunten. Medio jaren 50 van de vorige eeuw.

    A vintage chandelier with 9 milkglass globes/light points. From the mid-1950s.
    No longer available
    Dim. h 85 x Ø 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #610

    Een 18 kt geelgouden ketting met hangers in de vorm van hartjes en een engel.

    An 18 kt yellow gold necklace with pendants in the shape of hearts and an angel.
    No longer available
    Dim. 8,55 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #626

    Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.

    A buffet with a superstructure made of walnut and oak wood. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. 206 x 45 x 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #561

    Een lot van 6 etnische wapens, bestaande uit een Kukri Gurkha in lederen schede met koperen details, 2 Noord-Afrikaanse dolken, een Afrikaanse dolk in houten schede, een Yatagan Akkulak en een gesculpteerd Afrikaanse wapenstok. Diverse afmetingen, sporen van slijtage.

    A lot of 6 ethnic weapons, including a Kukri Gurkha in leather sheath with copper details, 2 North African daggers, an African dagger in wooden sheath, a Yatagan Akkulak, and a carved African weapon stick. Various sizes, signs of wear.
    No longer available
    Dim. L: 40-76 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #270

    Twee 18 kt geelgouden spelden waarvan één bezet met diamanten markies slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1ct. (puntje afgebroken). En één bezet met twee diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van+- 0,20 ct.

    Two 18 kt yellow gold pins, one set with marquise cut diamonds with a total weight of approximately 1ct (tip broken off). And one set with two old-cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 2,45 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #517
    J Schuybroek

    Een groot cilindervormig koffieblik, met Art Deco opschrift “KOFFIE”. Rood, zwart en goud kleuren. Vervaardigd door “Établ. J. Schuybroek s.a. Anvers”.

    A large cylindrical coffee tin with Art Deco inscription "COFFEE". Red, black, and gold colors. Manufactured by "Établ. J. Schuybroek s.a. Anvers".
    No longer available
    Dim. 45 x Ø31cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #197

    Een grote Zuid Afrikaanse taxidermie Kafferbuffel, Syncerus caffer, ook wel Kaapse buffel genoemd. Geprepareerd voor wandbevestiging.

    A large South African taxidermy Cape buffalo, Syncerus caffer, suitable for wall mounting.
    No longer available
    Dim. h 84 x b 84 x d 96 cm
    Estimate: € 1100 / 1300
  • #473

    Een lot van 6 blauw-wit Chinees porseleinen inktstelletjes, laat Qing dynastie.

    A lot of 6 blue and white Chinese porcelain inkwells, late Qing dynasty.
    No longer available
    Dim. 3 x 8 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #543
    Stübben Siegfried

    Een lederen dressuurzadel. Diverse plaatsen gemerkt, Stübben Siegfried extra, Made in Switzerland.

    A leather dressage saddle. Marked in various places, Stübben Siegfried extra, Made in Switzerland.
    No longer available
    Dim. 68 x 40 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #213
    Ange Faucq

    Een oude reiskoffer, gemerkt “Ange Faucq”. Met drie sloten en met binnenin uitneembare kledingladen.

    An old travel trunk, marked "Ange Faucq". With three locks and removable clothing drawers inside.
    No longer available
    Dim. 62 x 102 x 62 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #310

    Een Art-Deco staande klok met loodglas in een eikenhouten kast.

    An Art Deco floor clock with leaded glass in an oak cabinet.
    No longer available
    Dim. h 202 x b 70 x d 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #501

    Een lot van 3 Kakemono’s op papier in rol met Oosterse landschappen. Eind 19e eeuw.

    A lot of 3 Kakemonos on paper in scroll with Oriental landscapes. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 205x55 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #533
    Enrique Broglia

    Een deels verguld bronzen sculptuur op marmeren voet, gesigneerd onderaan de schijf, Enrique Broglia. Gesigneerd.

    A partially gilded bronze sculpture on a marble base, by Enrique Broglia. Signed.
    No longer available
    Dim. h 24 x 23 x 23 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #186

    Een buffet met opzet van noten-en eikenhout, fijn gesculpteerde details en figuratieve ornamenten. Omstreeks 1900.

    A buffet with superstructure in walnut and oak wood, finely sculpted details, and figurative ornaments. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. 280 x 65 x 140 cm
    Estimate: € 400 / 600

Other lots in this auction

  • #101
    Désiré Pierre Louis Marie
    Period: 1761-1863

    Een brons gegoten buste van een Romeinse Keizer. Gesigneerd, met certificaat.

    A bronze cast bust of a Roman Emperor. Signed, with certificate.
    No longer available
    Dim. 25,5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #123
    Delfts blauw

    Een lot van 4 grote en 2 kleine Delfts blauw-wit porseleinen sierborden met pauwstaart decor. 18-19e eeuws. Verso gemerkt met “De Porceleyne Klaeuw”, waarvan 4 grote genummerd 300. 1 met barst en 1 met herstelling.

    A lot of 4 large and 2 small Delft blue and white porcelain decorative plates with peacock tail design. 18-19th century. Marked on the back with "De Porceleyne Klaeuw", 4 large plates numbered 300. 1 plate with a crack and 1 with a repair.
    No longer available
    Dim. Ø 34,5 & Ø 23,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #130

    Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.
    No longer available
    Dim. 7 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #34

    “Hoevezicht bij avondrood”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd K. Verlinden.

    "How view at sunset". A painting, oil on canvas, signed K. Verlinden.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #267
    Koos Van der Kaaij
    Period: 1900-1976

    “Twee Kindjes”. Een aardewerken gesculpteerd dubbel borstbeeld. Onderaan gesigneerd, gedateerd 1952 en genummerd 2/10.

    "Two Children". A sculpted earthenware double bust. Signed, dated 1952, and numbered 2/10 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 48,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #647

    Een houten Afrikaanse Djembé met gesculpteerde details. In stoffen draagzak.

    A wooden African Djembe drum with sculpted details. In fabric carrying bag.
    No longer available
    Dim. H: 64 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #91

    Een driedelig schouwgarnituur van zwart marmer met gravures in het decor en zijdelings leeuwenkoppen gesteund op leeuwenklauwen. Bestaande uit een pendule en twee kandelaars met 3 lichtpunten. Eind 19e eeuw.

    A three-piece fireplace set of black marble with engravings in the décor and lion head motifs supported by lion paws. Consisting of a clock and two three-light candelabra. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 40,5 x 18 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #350

    Een gevarieerd lot van 5 stuks verzilverd metaal bestaande uit een dienblad en 4 verschillende koffie- en of theepotten.

    A varied lot of 5 pieces of silver-plated metal consisting of a tray and 4 different coffee and/or tea pots.
    No longer available
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #488

    Een polychroom houten gesculptuurd Balinees Garuda masker met vergulde details.

    A polychrome wooden sculpted Balinese Garuda mask with gilded details.
    No longer available
    Dim. 29 x 31 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #529

    Een handgeknoopt oosters tapijt.

    A hand-knotted oriental carpet.
    No longer available
    Dim. 290 x 200 cm
    Estimate: € 160 / 220
  • #137

    Een 19de eeuwse Siciliaanse koets decoratie. In hout en smeedijzer en polychromie. Met initialen V.C. Met flankende draken in het midden.

    A 19th-century Sicilian carriage decoration. Made of wood, wrought iron, and polychromy. Featuring the initials V.C. Flanked by dragons in the center.
    No longer available
    Dim. 95x33x35 cm
    Estimate: € 260 / 340
  • #164
    Staf Stientjes
    Period: 1883-1974

    “Winterlandschap bij avondval”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1931.

    "Winter landscape at dusk". A painting, oil on board. Signed and dated 1931 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 57,5 x 92 cm
    Estimate: € 150 / 250
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Juni 2024

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: vr. 21 & zat. 22 Juni van 10.00 tot 17.00.

25 June 2024 19:00
26 June 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 June 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More