Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vergulde pendule met gezeten edelman.
Een vergulde pendule met gezeten edelman.

Een vergulde pendule met gezeten edelman.

A gilt mantel clock with a seated nobleman.
Dim. h 37 cm
SKU: 1604240013.
Category: Klok.
Auction day: 16 April 2024 19:00
Catalogue #13
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #87

    Een extra grote koekoeksklok uit het zwarte woud. Rijkelijk versierd met snijwerk.

    An XXL cuckoo clock from the Black Forest. Richly decorated.
    No longer available
    Dim. h 167 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #321

    Een tafelklokje in houten kast met geslepen glas, merktekens binnenin.

    A small wooden table clock with cut glass, with marks on the inside.
    No longer available
    Dim. h 44 x 27 x 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #135
    Kieninger, Germany

    Een luxe staande klok van het merk Kieninger met een snaaruurwerk. De staande klok is voorzien van een messing skeletuurwerk en een achtdagenwerk. De klok heeft een prachtig slagwerk waar u kunt kiezen tussen drie melodieën: Westminster, Wittington en St. Michael. De melodieën worden gemaakt door het carillon met behulp van de gongpijpen.

    A luxurious floor clock by the brand Kieninger with a string movement. The clock features a brass skeleton movement and an 8-day movement. It includes a striking mechanism with a choice of three melodies: Westminster, Wittington, and St. Michael. The melodies are produced by the carillon using the gong pipes.
    No longer available
    Dim. 197 x 42 x 29 cm
    Estimate: € 1200 / 1800
  • #560

    Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,20 ct. en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    An 18 carat white and yellow gold ring set with a central brilliant diamond of approximately 0.20 ct. and baguette diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.
    No longer available
    Dim. 11,28 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #653
    JWA Wuba

    Een houten Zaanse klok met verguld bronzen sculpturen van leeuwen, Atlas met de wereld in de nek en opschrift; “Nu Elck Syn Sin”. Binnenin gemerkt, midden 20e eeuw.

    A wooden Zaanse clock with gilded bronze sculptures of lions, Atlas with the world on his back, and inscription; "Nu Elck Syn Sin." Marked inside, mid-20th century.
    No longer available
    Dim. 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #720

    Een Art-Deco staande klok met loodglas in een eikenhouten kast.

    An Art Deco floor clock with leaded glass in an oak cabinet.
    No longer available
    Dim. h 202 x b 70 x d 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #590

    Een 18 karaats wit en roze gouden art deco ring bezet met één centrale briljant van +- 0,72 ct. HP1 en vier diamanten in driehoek geslepen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct. en vier briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.

    An 18 carat white and rose gold Art Deco ring set with one central brilliant cut diamond of approximately 0.72 ct, HP1 quality, and four triangle-cut diamonds with a total weight of approximately 0.48 ct, as well as four brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.15 ct.
    No longer available
    Dim. 12,55 g
    Estimate: € 1300 / 1400
  • #378

    Een comtoise klok met Dinanderie en gepolychromeerde elementen, opschrift op de wijzerplaat Touzé à Carrouge.

    A Comtoise clock with Dinanderie and polychrome elements, inscription on the dial Touzé à Carrouge.
    No longer available
    Dim. h 42 x b 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #238

    Een polychroom houten Friese stoeltjesklok met nautisch tafereel en diverse ornamenten. Eind 19e eeuw.

    A polychrome wooden Frisian longcase clock with nautical scene and various ornaments. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 80 x 35 cm
    Estimate: € 180 / 220

Other lots in this auction

  • #197

    Een grote art deco pendule van gelakt metaal en verguld brons. Versiering met gelakt leliemotief. Aan weerskanten ramskoppen met ringen. Voetstuk oop vier voluutpootjes en versierd met een lauwerkrans. Bovenaan een baldakijn en een kegel. Wijzerplaat met een gelakt engeltje. Einde XIXde eeuw.

    A large art deco clock of lacquered metal and gilded bronze. Adorned with a lacquered lily motif. Flanked by ram's heads with rings. Base with four volute legs and adorned with a laurel wreath. At the top, a canopy and a cone. Dial featuring a lacquered cherub. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. H. 73 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #540

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,72 ct.

    A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds weighing approximately 0.72 ct in total.
    No longer available
    Dim. 5,32 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #224
    Henry Harris

    “Jongedame te paard”, olieverf op doek in vergulde lijst, gesigneerd H. Harris.

    "Young Lady on Horseback", oil on canvas in gilded frame, signed H. Harris.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #556

    Een oosters geweven wandtapijt met tekst en figuren in een jachtscène.

    An oriental woven tapestry with text and figures in a hunting scene.
    No longer available
    Dim. 180 x 121 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #677
    David Âudinet

    Een ei-lamp in gevlamd glas, gesigneerd Audinet David, Verrerie d’art Bourboule.

    An egg-shaped lamp in flamed glass, signed by Audinet David, Verrerie d’art Bourboule.
    No longer available
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #577

    Een gesculpteerde houten kariatidekruk, vermoedelijk Luba, DRC.

    A carved wooden caryatid stool, possibly Luba, DRC.
    No longer available
    Dim. 49,5 x 33 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #563

    Een gesculpteerde en vergulde houten staande Boeddha, Zuid-Oost Azië, op houten sokkel voorstellend een lotusbloem.

    A wooden carved gilded standing Buddha, South-East Asia, on wooden base depicting a lotus flower.
    No longer available
    Dim. h 125 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #531

    Een blauw en witte Chinese tulpenvaas in drie niveaus.

    A blue and white Chinese tulip vase in three tiers.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 320 / 380
  • #341

    Een bronzen beeldje van een haan, gesigneerd T. Hinod? Eén pootje is gebroken.

    A bronze statue of a rooster, signed T. Hinod? One leg is broken.
    No longer available
    Dim. h 14.5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #129
    Jacques Schaepherders
    Period: 1890-1964

    ‘Zeegezicht (Lombaardzijde) (Nieuwpoortbad), olieverf op doek, gesigneerd J. Schaepherders en gedateerd 1946.

    Seascape (Lombardsijde) (Nieuwpoortbad), oil on canvas, signed J. Schaepherders and dated 1946.
    No longer available
    Dim. 71 x 76 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #66

    Een zwaar geaderde marmeren piëdestal met bronzen decoratie op één kant.

    A heavily veined marble pedestal with bronze decoration on one side.
    No longer available
    Dim. 101 x 30 x 30 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #598
    Tiv

    Een terracotta ritueel, medicinaal schaaltje met dierfiguren gesculpteerd. Afkomst Tiv, Nigeria, gebruikt bij animisme. Bijgevoegd gesculpteerd aardewerken schaaltje, Dakarkari.

    A terracotta ritual, medicinal dish sculpted with animal figures. Origin Tiv, Nigeria, used in animism. Included sculpted earthenware dish, Dakarkari.
    No longer available
    Dim. 14 cm & Ø 15 cm
    Estimate: € 75 / 125
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More