#720Een Art-Deco staande klok met loodglas in een eikenhouten kast.
#321Een tafelklokje in houten kast met geslepen glas, merktekens binnenin.
A small wooden table clock with cut glass, with marks on the inside.No longer availableDim. h 44 x 27 x 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#653JWA WubaEen houten Zaanse klok met verguld bronzen sculpturen van leeuwen, Atlas met de wereld in de nek en opschrift; “Nu Elck Syn Sin”. Binnenin gemerkt, midden 20e eeuw.
#378Een comtoise klok met Dinanderie en gepolychromeerde elementen, opschrift op de wijzerplaat Touzé à Carrouge.
A Comtoise clock with Dinanderie and polychrome elements, inscription on the dial Touzé à Carrouge.No longer availableDim. h 42 x b 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#87Een extra grote koekoeksklok uit het zwarte woud. Rijkelijk versierd met snijwerk.
An XXL cuckoo clock from the Black Forest. Richly decorated.No longer availableDim. h 167 cmEstimate: € 150 / 250 -
#238Een polychroom houten Friese stoeltjesklok met nautisch tafereel en diverse ornamenten. Eind 19e eeuw.
A polychrome wooden Frisian longcase clock with nautical scene and various ornaments. Late 19th century.No longer availableDim. 80 x 35 cmEstimate: € 180 / 220
#301Capodimonte“De Harpspeelster”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Mist één vinger.
#607Twee Art Deco beelden, één crackleware gesigneerd ‘Lejan’ van een dame met windhond; linksonder gerestaureerd. De andere een polychrome dame met ‘Scotty dog’, schade aan de polsen en hond; achteraan onleesbaar gesigneerd.
Two Art Deco sculptures, one crackleware signed 'Lejan' of a lady with a greyhound; restored at bottom left. The other one depicting a polychrome lady with a 'Scotty dog', with damage to wrists and dog; signed illegibly at back.No longer availableDim. 30 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#90Een 18 karaats witgouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
An 18 karat white gold brooch set with diamonds with a total weight of approximately 1.50 ct.No longer availableDim. 10,27 gEstimate: € 800 / 1000 -
#68Een gefumeerde glazen mandje met handvat van smeedijzer. Met decoratie op de rand van zeemeerminnen.
A smoked glass basket with wrought iron handle. Decorated with mermaids on the rim.No longer availableDim. Ø 31 h 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#327Een kwalitatieve reproductie van een jaren dertig notarislamp, metaal en groen glas.
#42“Von Mechelen”, een 18e eeuwse ingekleurde gravure met opschrift Mechlinia Dominium.
"Von Mechelen", an 18th-century hand-colored engraving inscribed Mechlinia Dominium.No longer availableDim. 16 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#415Een notenhouten speeltafel met klapblad.
A walnut game table with drop leaf.No longer availableDim. 78 x 80 x 41,53 cmEstimate: € 100 / 150 -
#407Boch La LouvièreEen paar aardewerken vazen, geel en donker blauw. Gemerkt onderaan.
A pair of earthenware vases, yellow and dark blue. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 32,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#162‘Heuvellandschap met boerin en koeien’, olieverf op doek, onduidelijk getekend en gedateerd 1884. Herdoekt.
#365Een paar gepatineerde en gesculpteerde houten stoelen met gestoffeerde zitting.
A pair of patinated wooden carved chairs with upholstered seats.No longer availableDim. 89 x 42 x 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#641ErpeEen bureaulamp uit de jaren 30 van de vorige eeuw, gietijzer en een bakelieten kap, gemerkt Erpe.
A desk lamp from the 1930s, cast iron with a bakelite shade, marked Erpe.No longer availableDim. h 44 cmEstimate: € 80 / 120