#536BidjarEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#490Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.
#476TabrizEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#679AltimasaEen handgeknoopt Oosters karpet van wol met een geometrisch motief.
A hand-knotted Oriental rug made of wool with a geometric motif.No longer availableDim. 96 x 97 cmEstimate: € 35 / 45 -
#642“Vlaams impressionistisch landschap.” Olieverf op doek op board. Achteraan gemonogrammeerd.
"Flemish impressionist landscape." Oil on canvas on board. Monogrammed on the back.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#690Vijf verschillende Chinese jade beeldjes als hangers met geweven koorden.
#7Limoges FranceEen lijst met een op porselein geschilderd tafereel van een man in een bootje op het meer, gemerkt Faure Limoges 6/8.
A frame with a porcelain-painted scene of a man in a boat on the lake, marked Faure Limoges 6/8.No longer availableDim. h 12 x b 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#548Een paar girandoles met 6 lichtpunten en kristal glazen versieringen.
#608Een masker van gesculpteerd hout, Dogon, Mali.
A mask of carved wood, Dogon, Mali.No longer availableDim. h 47 x b 20 cmEstimate: € 80 / 120