#117Een groot lot Fleischmann bestaande uit een loc + tender en 22 wagons, allen in originele verpakking, 11 wagons zonder verpakking, 2 startpaketten, een groot lot sporen waarvan enkele in ovp en een deel losse, 2 transfo’s en nog een lot huizen en gebouwen. HO.
#386Een massief eikenhouten ronde klaptafel met 3 poten.
A solid oak round folding table with 3 legs.No longer availableDim. 74 x Ø90cmEstimate: € 50 / 75 -
#111ChristofleBestek van verzilverd metaal.
Silver-plated metal cutlery.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#613Een lot van 3 messing processielampen, waarvan 2 met houten voet.
#74‘Kadezicht met zeilbootjes’, gemengde techniek, no.161 en rechtsonder onleesbaar gesigneerd. Vertoont vochtschade.
"Quayside View with Sailboats", mixed media, no. 161, signed illegibly in the lower right corner. Shows signs of water damage.No longer availableDim. h 47 x b 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#121Een 19e eeuwse cartelklok in Lodewijk XV-stijl in zwart gelakt hout en verguld bronzen ornamenten, op de wijzerplaat staat Leroy Paris en op het binnenwerk staat Ch. Vcne made in France met nr 37746.
#248Een donker rode schotel in faience versierd met engeltje en kransen. Gemerkt 2A.
A dark red earthenware dish decorated with an angel and wreaths. Marked 2A.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 50 / 60 -
#176Een 19de eeuwse eikenhouten tweedeurs kast.
A small commode in Louis XV style. Double curved front with three drawers, marble top, marquetry decoration.No longer availableDim. 80 x 80 x 35 cmEstimate: € 200 / 300