#613Een lot van 3 messing processielampen, waarvan 2 met houten voet.
#250Een 19de eeuwse zilveren hanger, aan de achterkant 18 karaats geelgoud en met een Vlaams hart bezet met één diamant oude slijp.
A 19th century silver pendant with the back 18ct gold, with Flemish heart set with one old cut diamond.No longer availableDim. 10,70 gEstimate: € 500 / 600 -
#569Een ronde butler spiegel met houten verguld kader.
#343Zeiss Ikon“Zeiss-Ikon Contessa 35”. Een vintage camera in bijbehorend lederen tas. Made in Germany, genummerd W85691.
"Zeiss-Ikon Contessa 35". A vintage camera in its original leather case. Made in Germany, numbered W85691.No longer availableDim. 10 x 14cmEstimate: € 50 / 100 -
#665Een glazen vitrine op wieltjes met zwart frame. 4 schabben.
#651Karel BiddelooWilly Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo.De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979)Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986)De koraalb(..)
#366Een donkere eikenhouten bijzettafel met 1 lade.
#115Léon BruninPeriod: 1861-1949“Weidezicht met dorp in de achtergrond.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#669Een ovaal houten salontafel met onderschap.