#603Een marktkramer met konijnen en een vrouw met een gans. Een paar beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
#557Een porseleinen servies met vergulde randen. Limoges France.
#390Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.
#195Een eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde elementen.
#699Een oude viewmaster met 60 kaarten.
An old viewmaster with 60 cards.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#595Een grote Vlaamse eikenhouten opbergkoffer met briefpanelen. Vermoedelijk 17e-18e eeuw.
#681Een glaspasta vaas in twee kleuren blauw.
#343Zeiss Ikon“Zeiss-Ikon Contessa 35”. Een vintage camera in bijbehorend lederen tas. Made in Germany, genummerd W85691.
"Zeiss-Ikon Contessa 35". A vintage camera in its original leather case. Made in Germany, numbered W85691.No longer availableDim. 10 x 14cmEstimate: € 50 / 100 -
#628Een Chinese staanlamp.
A Chinese table lamp.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#535Een houten vitrinekast, 2 deurs boven en onderaan.
A wooden display cabinet, with 2 doors on the top and bottom.No longer availableDim. 220 x 54 x 124cmEstimate: € 100 / 120