#247Een vergulde houten spiegel, versierd met leeuwenkoppen, een fruitmand en twee engelen.
Un miroir, cadre en bois doré, décoration de têtes de lions, un panier à fruits et deux anges.No longer availableDim. 121 x 73 cmEstimate: € 200 / 240 -
#162Een spiegel van verguld hout in barokke stijl.
#342Een eikenhouten spiegel.
Un miroir en chêne.No longer availableDim. 65 x 41 cmEstimate: € 20 / 30 -
#262Een Venetiaanse spiegel met glazen versieringen en geslepen motieven.
Un miroir en verre de Venise à décor en verre taillé.No longer availableDim. 95 x 75 cmEstimate: € 100 / 140
#449“The Beatles solo”. Vier delen in stofhoes. Ed. Librero, 2013.
#235Een zilveren halssnoer en een hanger van zilver en met amber.
Un collier en argent et pendentif en argent et ambre.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#132“Toren en ruiters in een romantisch landschap”. Olieverf op doek. Restauratie.
#56Een sobere eikenhouten salontafel.
#438Drie Japanse voorwerpen van messing, bestaande uit een brievenopener, een helmmontuur en een pijp.
Trois objets japonais en laiton, comprenant un ouvre-lettres, une pipe et une monture de casque.No longer availableDim. l: 12, 26 & 36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#697Een paar Chinese porseleinen schotels met blauw wit decoraties.
Deux plats en porcelaine de Chine, décor bleu et blanc.No longer availableDim. Ø 18,50 cmEstimate: € 200 / 260 -
#332CA FranceEen lot van zes oesterborden van verguld Frans porselein.
Un lot de six assiettes à huîtres en porcelaine dorée de France.No longer availableDim. Ø 22,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#370Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une bague en or jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 550 / 650 -
#30Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met diamantjes oude slijp en met pareltjes.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune et blanc 18 ct. sertie de diamant ancienne taille et perles.No longer availableDim. 2,15 gEstimate: € 250 / 350