Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vergulde spiegel in barokke stijl.

Een vergulde spiegel in barokke stijl.

Un miroir avec dorures, style Baroque.
Dim. 121 x 73 cm
SKU: 1906180144.
Category: Spiegel.
Auction day: 19 June 2018 19:00
Catalogue #144
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #262

    Een Venetiaanse spiegel met glazen versieringen en geslepen motieven.

    Un miroir en verre de Venise à décor en verre taillé.
    No longer available
    Dim. 95 x 75 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #162

    Een spiegel van verguld hout in barokke stijl.

    Un miroir en bois doré, style Baroque.
    No longer available
    Dim. 119 x 77 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #129

    Een wandspiegel van gepolychromeerd hout in schildpadimitatie en met verguldsel.

    Miroir en bois polychrome à l’imitation d’écaille et dorures.
    No longer available
    Dim. 80 x 62 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #247

    Een vergulde houten spiegel, versierd met leeuwenkoppen, een fruitmand en twee engelen.

    Un miroir, cadre en bois doré, décoration de têtes de lions, un panier à fruits et deux anges.
    No longer available
    Dim. 121 x 73 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #342

    Een eikenhouten spiegel.

    Un miroir en chêne.
    No longer available
    Dim. 65 x 41 cm
    Estimate: € 20 / 30

Other lots in this auction

  • #602

    “Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: ‘Heerup’.

    ”Vase à fleurs”. Huile sur toile. Porte une signature: ‘Heerup’.
    No longer available
    Dim. 69 x 49 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #448

    Een olifant in wit porselein. Chinees werk.

    Un éléphant en porcelaine blanche. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h.25 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #621

    Een Guanyin van gebeeldhouwd jade. Chinees werk, begin XXste eeuw.

    Un Guanyin en jade sculpté. Travail chinois, début XXième siècle.
    No longer available
    Dim. H. 16 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #324
    Louis De Saeger

    “Bloemstilleven met schelpen.” Pastel op papier. Gesigneerd.

    ”Nature morte, coquillages”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 44 x 42 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #495

    Een dubbelzijdig houten voorouderbeeld. Afrikaans werk.

    Une statue représentant un ancêtre, double-face. Travail africain.
    No longer available
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #486

    Een kleine wandconsole met een roze marmeren blad. Poot gerestaureerd.

    Petite console à tablette en marbre rose. Restauration à un pied.
    No longer available
    Dim. b: 102 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #788

    Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit 7 champagnecoupes, een wijnglaasje, 5 aperitiefglaasjes en twee rodewijnglazen.

    Partie de services à verres comprenant 7 coupes à champagne, un verre à vin blanc, 5 gouttes et deux verres à vin rouge.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #138

    Een lamp van bruingepatineerd kunststof in de vorm van een Flamingo met vleugels van glas in lood als kap.

    Une lampe en plastique en forme de flamingo aux ailes en verre et plomb comme abat-jour.
    No longer available
    Dim. h: 88 m
    Estimate: € 240 / 320
  • #4

    Een theaterkijker van messing en parelmoer. In een houten kistje.

    Des lunettes de théâtre en laiton et nacre. dans un coffret en bois.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #305

    Een halssnoer met verschillende blauwe edelstenen en mineralen.

    Un collier de pierres précieuses bleues et minéraux.
    No longer available
    Estimate: € 65 / 75
  • #290

    Een halssnoer van malachiet met een zilveren hanger 925 ‰ en malachiet.

    Un collier en malachite et pendentif en argent 925 ‰ et malachite.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250
  • #730

    Een breakfast table in regencystijl. Met glazen blad.

    Une table de petit déjeuner, style Régency, avec une tablette en verre.
    No longer available
    Dim. 70 x 122 x 72 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 juni 2018

Deze veiling is volledig - 845 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

19 June 2018 19:00
20 June 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 June 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More