#530Een langgerekte trumeauspiegel van verguld hout met een acanthusblad en een schelp in de kuif.
#599Een grote trumeau van rijkelijk gesculpteerd hout, versierd met vruchten op de stijlen, bovenaan een schild, geflankeerd door draken en een saterkop eronder.
#334Een ovale spiegel in ijzeren kader, versierd met bloemen.
#793Een spiegel van verguld hout.
Miroir en bois doré.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 50 / 80 -
#644Een rechthoekige spiegel van goud- en roodgepatineerd hout.
#374Een houten wandspiegel in Louis-Philippestijl.
#783Een trumeauspiegel van gesculpteerd mahoniehout in Louis-Philippestijl met een rocaille in de kuif.
Trumeau à cadre en acajou sculpté de style Louis-Philippe coiffé d’une rocaille.No longer availableDim. 190 x 90 cmEstimate: € 100 / 120
#764Een sober eikenhouten bureau met twee laden en twee schuifbladen.
#248Roger DutermePeriod: 1919 - 1997Een lot van elf plaasteren ontwerpen voor munten en medailles. Signaturen en monogrammen.
Un lot de onze confections en plâtre pour médailles et pièces. Signatures et monogrammes présents.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#689“Mozart”. Een buste van groengepatineerd brons.
#107Een barometer in mahoniehouten kast.
Un baromètre en acajou.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#60SwarovskiEen roestvrij stalen polshorloge.
Montre à bracelet en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#461Een Chinese keizer en keizerin, opgebouwd uit plaatjes ivoor.
Deux statues en plaquettes d’ivoire représentant un empereur et une impératrice.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#722Jean-Pol“Kramiekske”. Tekening met opdracht, gesigneerd en gedateerd 1987.
“Kramiekske”. Dessin dédicacé, signé et daté 1987.No longer availableDim. 30 x 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#743Een netsuke van gesculpteerd en deels gepolychromeerd Japans ivoor in de vorm van een wijze.