#599Een grote trumeau van rijkelijk gesculpteerd hout, versierd met vruchten op de stijlen, bovenaan een schild, geflankeerd door draken en een saterkop eronder.
#783Een trumeauspiegel van gesculpteerd mahoniehout in Louis-Philippestijl met een rocaille in de kuif.
#334Een ovale spiegel in ijzeren kader, versierd met bloemen.
#793Een spiegel van verguld hout.
Miroir en bois doré.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 50 / 80 -
#530Een langgerekte trumeauspiegel van verguld hout met een acanthusblad en een schelp in de kuif.
#644Een rechthoekige spiegel van goud- en roodgepatineerd hout.
#374Een houten wandspiegel in Louis-Philippestijl.
Un miroir mural en bronze doré style Louis XV.No longer availableDim. 50 x 29 cmEstimate: € 30 / 40
#434Een reeks van twaalf glazen van geslepen kleurloos kristal op een olijfgroene voet.
Une série de douze verres sur pied en cristal taillé incolore , le pied étant de couleur vert olive.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#80Een halssnoer met bijpassende armband met parels van wit naar roze en tussenstukken van zwarte git en met zilveren sloten.
#135Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Pendentif en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 11,60 gEstimate: € 900 / 1000 -
#732Jean-Pol“Annie”. Tekening met opdracht, gesigneerd en gedateerd 1987.
“Annie”. Dessin dédicacé, signé et daté 1987.No longer availableDim. 30 x 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#651Een zeshoekige bronzen hallantaarn met facetgeslepen glas.
#60SwarovskiEen roestvrij stalen polshorloge.
Montre à bracelet en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#220Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Bracelet d’esclave en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 35,56 gEstimate: € 800 / 1000 -
#702Ron Van Riet“Robert”. Tekening met opdracht, gesigneerd.(Ron Van Riet nam in 1984 de reeks “Robert en Bertrand” over van Willy Vandersteen).
“Robert”. Dessin au crayon dédicacé, signé et daté 1987. En 1984 Ron van Riet avait repris la série “Robert et Bertrand” de Willy Vandersteen.No longer availableDim. 30 x 21 cmEstimate: € 40 / 60