Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vergulde spiegel in Lodewijk XV-stijl.

Een vergulde spiegel in Lodewijk XV-stijl.

Un miroir doré style Louis XV.
Dim. l: 74 cm
SKU: 2310180770.
Category: Spiegel.
Auction day: 24 October 2018 19:00
Catalogue #770
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #674

    Een spiegel van verguld hout in barokke stijl met een rocaille in de kuif.

    Miroir en bois doré de style baroque coiffé d’une rocaille.
    No longer available
    Dim. 84 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #28

    Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een mauve geslepen vaas van Bohemen, twaalf kleurloze glazen schoteltjes van Val St. Lambert en een kommetje van Baccarat.

    Un lot de cristal et de verre, comprenant un vase Bohème mauve taillé, douze petits plats en verre incolore de Val St. Lambert et une coupelle en Baccarat.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #319

    Een rechthoekige spiegel in verguld houten kader. XIXe eeuw.

    Un miroir rectangulaire encadré. cadre en bois doré. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 67 x 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #6

    Een psychespiegel met twee kleine laden in het voetstuk.

    Un miroir psyché à deux tiroirs dans la base.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #236

    Een spiegel van wit- en goudgepatineerd hout in empirestijl.

    Un miroir en bois à patine blanche et dorée. Style Empire.
    No longer available
    Dim. 103 x 68 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #586

    Een spiegel van verguld hout in barokke stijl.

    Un miroir en bois doré, style Baroque.
    No longer available
    Dim. h: 167 x 90 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #644

    Een spiegel van gesculpteerd eikenhout.

    Miroir au cadre en chêne sculpté de style Renaissance.
    No longer available
    Dim. 127 x 103 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #246

    Een ronde butlerspiegel van verguld hout.

    Un miroir majordome rond en bois doré.
    No longer available
    Dim. Ø: 81 cm
    Estimate: € 200 / 220

Other lots in this auction

  • #747

    Een lot van vijf ingekaderde Delftse tegels met verschillende decors, waarbij vier in blauw en één in mauve. XIXe eeuw.

    Un lot de cinq carreaux de Delft aux décors différents dont quatre en bleu et un en mauve. Encadrés. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 13 x 13 & 9 x 12 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #187

    “De jager”. Een bronzen beeld op arduinen voetstuk naar een werk van Moreau.

    ”Le chasseur”. Une statue en bronze sur pied en pierre de taille d’après une oeuvre de Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #290
    Ecuador Guayasamin

    Een halssnoer bezet met een schelp en een halssnoer van beige jade met bijpassende oorbellen. En twee halssnoeren bezet met verschillende half edelstenen, één ervan met bijpassende oorbellen en armband.

    Collier serti d’une coquille et un collier en jade beige aux boucles d’oreilles assorties. Et deux colliers sertis de pierres fines dont un aux boucles d’oreilles et bracelet assortis.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #706

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette d’Orient en laine nouée à la main.
    No longer available
    Dim. 212 x 117 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #736
    Hereke

    Een zijden karpet.

    Une carpette en soie.
    No longer available
    Dim. 69 x 45 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #62

    “Shakespeare à la cour d’Elisabeth” & Charles 1er et Van Dyck à Hampton Court”. Twee gravures door Pierre Cottin. Vochtschade.

    ”Shakespeare à la cour d’Elisabeth” & “ Charles 1er et Van Dyck à Hampton Court”. Deux gravures par Pierre Cottin. Dégâts d’humidité.
    No longer available
    Dim. 45 x 57 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #125

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,04 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,04 ct.
    No longer available
    Dim. 7,42 g
    Estimate: € 1200 / 1300
  • #195

    Een paar wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en agaat.

    Une paire de boucles d’oreilles en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct et une agate.
    No longer available
    Dim. 3,88 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #258
    Boch La Louvière

    Kobaltblauwe vaas van zachte pasta met verguld decor. Onderaan gemerkt. Schilfer onderaan.

    Un vase en pâte de verre bleu cobalt et décor doré. Marque sous la base. Eclat en dessous.
    No longer available
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #32
    Firmin Baes
    Period: 1874 - 1945

    “Vissersboot op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en met dedicatie.

    ”Bateau de pêche sur la plage”. Huile sur panneau. Signé et dédicacé.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #318

    “Le Portefeuille des Arts Décoratifs.” ‘Quatrième Série’. Ed. Labor et Artes, Paris. Bestaande uit 96 Phototypieën.

    ”Le Portefeuille des Art Décoratifs”. Edition ‘Quatrième année. 96 Phototypes.’
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #458

    “Herder met doedelzak” & “Vrouw met kruik”. Twee beeldjes van gepolychromeerd terracotta.

    “Berger et cornemuse” et “Femme avec une cruche”. Deux statuettes en terre cuite polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More