#486
Een Louis-Philippe violontafel met vijf bijpassende stoelen van notenhout.
#546
Een Engelse side table met drie laden in de gordel.
#516
#526
#476
Een eikenhouten violontafel op gebeeldhouwde voet.
#176
#586
Een Engels eikenhouten bureau met negen laden en een kalfslederen blad.
#166
#136
#466
Een violontafel op twee getorste poten in verbinding.
Een eikenhouten vitrinekast met vijf glazen leggers.
#616
Een eikenhouten koffer in régencestijl.
#256
#216
#156
Een reeks van tien stoelen in Lodewijk XV-stijl. In zeer goede staat.
#186
#246
#556
Een gefineerde vitrinekast met twee deurtjes op de flanken.
#146
#456
#236
Een klein buffet met twee paneeldeuren naast vijf laden.
#575
Een gefineerde mahoniehouten tafel op centrale driepoot.
Table en placage d’acajou sur tripode central.No longer availableDim. Ø: 104 cmEstimate: € 50/80
#473
“Moeder Gods”. Reisicoontje met email.
Mère de Dieu . Icône de voyage avec email.No longer availableDim. 12 x 8 cmEstimate: € 100/120 -
#260
Une bague en or jaune 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 0,25 ct. Et d'un rubis central de + - 0,50 ct.No longer availableDim. 3,54 gEstimate: € 600/700 -
#389André GoezuPeriod: °1939
Deux lithographies en couleurs, signées et numérotées 50/60 hors planche.No longer availableDim. 29,5 x 19,5 cmEstimate: € 40/60 -
#573
Een gepolychromeerd breed vogelmasker. West-Afrika.
#257
Een 18e eeuwse Duitse tinnen kraantjeskan.
Une cruche à robinet en étain allemand du XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 80/120 -
Een naaitafeltje van notenhoutfineer met twee laden en een klapblad.
Une table à coudre en placage de noyer avec deux tiroirs et un plateau rabattable.No longer availableDim. 80 x 50 x 40 cmEstimate: € 150/160 -
#120Cartier
Een 18 K geelgouden ring bezet met een in princess geslepen aquamarijn van +- 0,70 ct. In originele doos en met certificaat.
Une bague en or jaune 18 K sertie d'une aigue-marine taille princesse de + - 0,70 ct. Dans la boîte d'origine et avec certificat.No longer availableDim. 9,50 gEstimate: € 900/1000 -
#134
Een aluminium schaalmodel van een Junkers JU52/ 3M op staander. Wiel manco.
#133
Vaas van gedreven en geciseleerd zilver versierd met bloemenfriezen op hals en schouder en met een uitvoerige scene met personages en dieren bij een kampement, evenals met een vrouw met een schotel in een bladvormige uitsparing. Onderaan gemerkt 800/1000 en makersmerk. Iran, medio XXste eeuw.
Vase en argent martelé et ciselé décoré de frises florales sur le cou et l'épaule et avec une scène élaborée avec des personnages et des animaux dans un campement, ainsi qu'une femme avec un plat dans un cartouche en forme de feuille. Marqué 800 en bas / 1000 et poinçon de maître. Iran, milieu du XXe siècle.No longer availableDim. H. 16,5 cm - 328 gEstimate: € 300/320 -
#479
Een paar terracotta beelden van geisha’s met sporen van polychromie.
#690
4 zilveren munten van 5 Ecu. Ag 925/1000. België 1987.
#15
Vier 18 K geelgouden ringen en één oorbel.
Quatre bagues en or jaune 18 carats et une boucle d'oreille.No longer availableDim. 9,40 gEstimate: € 250/300