#183L. Bernier
Een studieviool met strijkstok en in koffer.
#88
“Aphrodite van Melos”. Een bronzen hoofd op zwart stenen sokkel.
#222
Twee fijn versierde koperen kandelaars met vijf lichtpunten.
#635
Twee vazen van Chinees porselein met meerkleurig decor.
Deux vases en porcelaine de Chine à décor polychrome.No longer availableDim. H: 33 cmEstimate: € 120 / 200 -
#438
Een zeldzaam bronzen beeldje met voorstelling van Shiva.
#469(Bruno Schnieders) BruneauPeriod: °1957
“Personages bij een straatlantaarn”. Een gewassen inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘86.
"Personnages à un réverbère". Un dessin en lavis sur papier. Signé et daté '86.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 150 / 200 -
#597Val Saint Lambert
Twee geslepen kelkvazen van resp. donker- en lichtgroen gedubbeld kristal op kleurloze voet. Beide gemerkt met label en onderaan.
#690
Twee hoekstoelen met gedraaide poten en rieten zit.
#85
Een opgezette steenmarter in wintervacht.
#521
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.
#465
Een paar ronde tafels in art deco stijl.
#60
Een 18 K geelgouden hanger bezet met hartvormige amethist van +- 1 ct.
Un pendentif en or jaune 18 kt serti d'une améthyste en forme de cœur de +- 1 ct.No longer availableDim. 1,33 gEstimate: € 50 / 80