Other lots in this auction
-
#556
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine noué à la main.No longer availableDim. 495x106cmEstimate: € 60/100 -
#186
Een commode met drie laden met inlegwerk. Lodewijk XV-stijl.
Une commode à trois tiroirs avec marqueterie. Style Louis XV.No longer availableDim. 82 x 85 x 42 cmEstimate: € 80/120 -
#263Eichwald, Oostenrijk
Een meerkleurig geglazuurd aardewerken sierjardinière in de vorm van een slee. Gemerkt onderaan.
Jardinière d'ornement en faïence émaillée multicolore en forme de traîneau. Marqué en bas.No longer availableDim. H:32cmEstimate: € 50/70 -
#472(Bruno Schnieders) Bruneau
“Dansend personage”. Plakkaatverf op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘87.
"Personnage dansant". Gouache sur papier. Signé et daté '87.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 80/120 -
#74Nauts
“Stilleven met kerzen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux cerises." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 150/250 -
#599R. De Coster
“Danseres”. Sanguinetekening (43 x 26 cm). “Zittende mannen”. Vier potloodschetsen in één lijst (12 x 40 cm tot.). “Vrouw in gezelschap”, sepiatekening op papier (64 x 50 cm). Alle gesigneerd.
"Danseur". Dessin sanguin (43 x 26 cm). "Hommes assis". Quatre croquis au crayon dans un cadre (12 x 40 cm à.). « Femme en compagnie », dessin sépia sur papier (64 x 50 cm). Tous signés.No longer availableDim. 20x50cm57x40cm84x68cmEstimate: € 80/120 -
#509Romain SteppePeriod: 1859 - 1927
“Zeegezicht bij avondzon met pakketboot in de verte”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Marine au soleil du soir avec un paquebot au loin". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 150/250 -
#221Boch Frères Keramis
Een aardewerken sierjardinière met verguld decor op kobaltblauwe fond. Onderaan gemerkt.
Jardinière d'ornement en faïence à décor doré sur fond bleu cobalt. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 35/45 -
#697
Een gevarieerd lot koperen voorwerpen bestaande uit: een hoofdje van een Boeddha, een olielampje, een uil, een zittende boeddha, een bel, een polsband, een potje, een massagespin, een geldbuidel en een hoorn in de vorm van een drakenkop.
Lot varié d'objets en cuivre composé de : une tête de Bouddha, une lampe à huile, une chouette, un Bouddha assis, une cloche, un bracelet, une jarre, une araignée de massage, une bourse et une corne en forme de tête de dragon.No longer availableDim. h: 16 - 5 cmEstimate: € 30/50 -
#180
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,45 ct.No longer availableDim. 3,67 gEstimate: € 500/600 -
#305
Een reeks van vijf Delfts aardewerken tegels, waarbij drie in blauw op wit en twee blauw-wit en mangaan. XVIIIe eeuw.
Un ensemble de cinq carreaux de faïence de Delft, trois en bleu sur blanc et deux en bleu-blanc et manganèse. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 50/60 -
#548
Vier handgemaakte traditionele Javaanse schaduwpoppen. Jogjakarta.
Quatre marionnettes d'ombres traditionnelles javanaises faites à la main. Yogyakarta.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 40/50