Similar lots by type
-
#248
Een sobere eikenhouten dekenkist.
Coffre sobre en chêne.No longer availableDim. 80 x 130 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#657
Een eikenhouten tafel met gedraaide poten.
Table en chêne aux pieds tournés.No longer availableDim. 70 x 115 x 85 cmEstimate: € 40/60 -
#659
Een antiek houten kinderstoeltje.
Une petite chaise pour enfant antique en bois.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40/50 -
#296
Een reeks van zes eikenhouten stoelen met lederen bekleding met klinknagels.
Suite de six chaises en chêne recouvertes de cuir aux clous en cuivre.No longer availableDim. H: 90 cmEstimate: € 100/120 -
#136
Een gefineerde ronde tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.
Table ronde en placage de style Empire avec tablette en marbre noir.No longer availableDim. Ø: 81 cmEstimate: € 250/280 -
#6
Een telefoonkastje van notenhoutfineer met drie laden.
Petit meuble de téléphone en placage de noyer ouvrant à trois tiroirs.No longer availableDim. b: 35 cmEstimate: € 40/50 -
#631
Een grote godslamp van brons en messing. XIXe eeuw.
Lampe de sanctuaire en bronze et laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 100/120 -
#679
Twee houten stoelen met gedraaide spijlen, waarbij een gepolychromeerd en de andere in de rug gedateerd 1851.
Deux chaises en bois sculpté et tourné dont une polychromée, l’autre portant la date 1851 dans le dossier.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#619
Een gebeeldhouwde cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil cabriolet sculpté, style Louis XV, revêtement de tapisserie.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 40/50 -
#416
Een bruingepatineerde plaasteren hangconsole in barokke stijl met twee engelenhoofdjes.
Console à suspendre en plâtre à patine brune. Style baroque avec deux têtes d’angelot.No longer availableDim. 38 x 48 x 20 cmEstimate: € 60/80 -
#641
Een sobere roodgepatineerde houten kist.
Un coffre en bois sobre à patine rouge.No longer availableDim. b: 96 cmEstimate: € 100/120 -
#219
Een violontafel van grijsgepatineerd hout.
Table violon en bois à patine grise.No longer availableDim. 75 x 130 x 83 cmEstimate: € 100/150 -
#161
Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
Candélabre d’église en bronze monté en lampe.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 100/120 -
#614
Een gebeeldhouwde cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl. We voegen er een voetbankje met dezelfde bekleding aan toe.
Un fauteuil cabriolet sculpté, style Louis XV. Nous ajoutons un repose-pieds avec le même revêtement.No longer availableDim. H. 88 cmEstimate: € 100/120 -
#316
Een oud houten kinderstoeltje.
Ancienne chaise d’enfant en bois.No longer availableDim. H: 100 cmEstimate: € 20/30 -
#654
Een houten schildersezel.
Chevalet en bois.No longer availableDim. h: 280 cmEstimate: € 80/100 -
#629
Een gebeeldhouwd coin-de-feu-stoeltje. Zuid Europa. XIXe eeuw.
Une chaise coin-de-feu en bois sculpté. Europe du Sud, XIXème siècle.No longer availableDim. H. 95 cmEstimate: € 30/50 -
#786
Een eikenhouten koffertje met een lade onderaan. XIXe eeuw.
Petit coffre en chêne avec un tiroir vers le bas. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 64 cmEstimate: € 30/40 -
#602
Een reeks van zeven cabrioletfauteuils in Lodewijk XV-stijl. Bekleding te reinigen.
Une série de sept fauteuils cabriolet style Louis XV. Revêtement à nettoyer.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 300/400 -
#238
Een paar gebeeldhouwde stoelen in Lodewijk XVI-stijl.
Une paire de fauteuils sculptés style Louis XVI.No longer availableDim. H: 95 cmEstimate: € 80/120 -
#644
Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.No longer availableDim. H. 97 cmEstimate: € 60/100 -
#664
Een eikenhouten salontafel met tussenblad en de poten versierd met vier verschillende gestoken figuren.
Table de salon en chêne à entretoise et piétement sculpté décoré de quatre personnages divers.No longer availableDim. 60 x 130 x 58 cmEstimate: € 100/150 -
#798
Een houten plantenstaander. Begin XXe eeuw.
Porte-plante en bois. Début XXe siècle.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 40/50 -
#406
Een paar draaikrukjes van koper en hout.
Paire de tabourets pivotants en cuivre et bois.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#596Kashan
Handgeknoopt wollen karpet met zijden details. Centraal medaillon, het geheel bezaaid met bloemen.
Carpette en laine aux détails en soie. Noué main. Médaillon central entouré de fleurs.No longer availableDim. 221 x 139 cmEstimate: € 200/300 -
#395Mandarina Duck
“Knock business”. Een beige pochette van leder en textiel.
“Knock business”. Pochette beige en cuir et textile.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 40/60 -
#23
Een lot varia, bestaande uit een glazen inktpot en een brievenopener met gemshoorn, een schaaltje van albast en geëmailleerd koper, een bronzen staandertje en een meerkleurig glazen vaasje.
Un lot varié, comprenant un encrier en verre, un coupe-papier en corne, un plat en albâtre et cuivre, un support en bronze et un vase en verre polychrome.No longer availableDim. l: 12 - 20 cmEstimate: € 40/50 -
#435Eric Laville France
Een zwarte pochette van leder.
Pochette en cuir noir.No longer availableDim. 12 x 20 cmEstimate: € 25/45 -
#543Waldemar Strauss, Berlin
Een oude messingen microscoop in houten kist. Bijgevoegd drie etuis met preparaten.
Microscope ancien en laiton. Dans la caisse de bois. On ajoute trois étuis aux préparations.No longer availableDim. h: 37,5 cmEstimate: € 200/300 -
#479
“Liggend naakt”. Kleurkrijt op papier. Draagt een monogram J.S.
”Nu couché”. Craie sur papier. Porte le monogramme J.S.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 100/120 -
#488
Vaasje van beschilderd en geslepen rood en wit glas.
Un vase en verre taillé rouge et blanc peint.No longer availableDim. Ø 12 cmEstimate: € 50/60 -
#754André GoezuPeriod: °1939
“Un regard dans la ville”. Litho. Gesigneerd en genummerd 89/100.
”Un regard dans la ville”. Litho. Signée et numérotée 89/100.No longer availableDim. 41 x 52 cmEstimate: € 40/60 -
#331
Een lynx van gebeeldhouwd hout. Gemonogrammeerd ‘M. L.’.
Un lynx en bois sculpté. Monogramme ‘M.L.’.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80/100 -
#363
Oude brandweerhelm en spuit.
Un ancien casque de sapeur-pompier et lance.No longer availableDim. H: 20 cm L: 50 cm (Spuit)Estimate: € 55/65 -
#357
Een alarmpistool.
Un pistolet d’alarme.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#20
Een acht rijen parelarmband van verschillende groottes met 18 karaats geel gouden slot bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en half edelstenen.
Bracelet à 8 rangées de perles de différentes tailles et à fermoir en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,15 ct et de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 59,15 gEstimate: € 900/1000