Other lots in this auction
-
#261Twee mosterdpotjes met glazen recipiënten en met gedreven zilveren voet, handvat en deksel. Eén beschadigd aan de bevestiging van het handvat. Zonder lepeltjes. XIXe eeuw.
Deux pots à moutarde avec récipients en verre et avec base, anse et couvercle en argent martelé. Un endommagé au niveau de la fixation de la poignée. Sans cuillères. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 80 / 100 -
#626Twee handgeknoopte Oosterse tapijten.
Deux tapis orientaux noués à la main.No longer availableDim. 160 cm x 73 cm & 168 cm x 92 cmEstimate: € 40 / 50 -
#132Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
Miroir de majordome dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø: 99 cmEstimate: € 200 / 220 -
#260Een zilveren herdenkingsmunt van het Rubensjaar 1977. 900/1000. 25 g.
Une pièce commémorative en argent de l'année Rubens 1977. 900/1000. 25 grammes.No longer availableDim. Ø 37 mmEstimate: € 20 / 30 -
#13Een lot Hollands aardewerk, bestaande uit een kannetje met meerkleurig decor, een klein eivormig kruikje van de Porceleyne Fles en een kalebasvaasje.
Lot de poterie hollandaise, composé d'une cruche à décor multicolore, d'une petite cruche ovoïde de la Porceleyne Fles et d'un vase calebasse.No longer availableDim. h 18 cm - 8 cmEstimate: € 40 / 50 -
#128Een plaasteren beeld naar XVe eeuws voorbeeld.
Une statue en plâtre d'après un exemple du XVe siècle.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 40 / 60 -
#515PolipolEen paar elektrisch bedienbare relaxfauteuils, bekleed met bordeauxrood suède. Eén met voedingskabel, de andere met oplaadbare batterij.
Une paire de fauteuils inclinables à commande électrique, recouverts de daim rouge bordeaux. L'un avec câble d'alimentation, l'autre avec batterie rechargeable.No longer availableDim. H: 105cmEstimate: € 200 / 300 -
#612“Aha oe feii?”. Een reproductie naar het werk van Paul Gauguin.
"Ah oh feii?". Une reproduction d'après l'oeuvre de Paul Gauguin.No longer availableDim. 56 x 74 cmEstimate: € 40 / 60 -
#664Sonia Grootjans“Abstract interieur”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Intérieur abstrait”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 46 x 46 cmEstimate: € 60 / 100 -
#25Karel De BauwPeriod: 1909-2002“De molen van O.L.V.-Lombeek”. Een inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1962.
"Le moulin d'O.LV.-Lombeek". Un dessin à l'encre sur papier. Signé et daté 1962.No longer availableDim. 30 cm x 26 cmEstimate: € 30 / 40 -
#54Jo Bossuyt“Schepen in de Antwerpse haven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
« Navires dans le port d'Anvers ». Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 cm x 24 cmEstimate: € 45 / 55 -
#537Drie borden van Chinees porselein met decor van vloemen en insecten. Tijdperk Qianlong. Eén met schilfer aan de onderrand.
Trois assiettes en porcelaine de Chine à décor de fleurs et d'insectes. Ère Qianlong. Une avec éclat sur le bord inférieur.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 160 / 200

