Similar lots by type
-
#598Een eikenhouten tweedeursgarderobe met gemoulureerde deuren. XIXe eeuw.
Une garde-robe en chêne à deux portes avec moulures. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 146 cmEstimate: € 100 / 160 -
#608Een verlengbare eikenhouten tafel op twee balustervormige poten.
Une table en chêne à allonges sur deux pieds balustres.No longer availableDim. 164 x 95 cmEstimate: € 100 / 120 -
#616Een eikenhouten commode met drie laden.
Une commode en chêne à trois tiroirs.No longer availableDim. 85 x 130 x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#221Een tweeledige buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in Henri II-stijl met onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Un buffet à deux corps en chêne sculpté, style Henri II. Le dessous comprends deux portes en deux tiroirs, le dessus à deux portes vitrées.No longer availableDim. h: 213 cmEstimate: € 200 / 240 -
#798Twee gesculpteerde stoelen en een armstoel in Louis-Philippestijl.
Deux chaises sculptées et un fauteuil style Louis Philippe.No longer availableDim. H. 110 cmEstimate: € 40 / 50 -
#803Een paar smeedijzeren wandbevestigingen voor uithangborden, versierd met bladermotieven. Omstreeks 1900.
Une paire d’attaches murales en fonte pour panneaux publicitaires, décoration de feuillage. +- 1900.No longer availableDim. 160 x 95 cmEstimate: € 200 / 240 -
#802Een witgelakt bureau in Lodewijk XV-stijl met drie laden en verchroomd bronzen monturen.
Bureau laqué blanc ouvrant à trois tiroirs en ceinture et aux montures chromées. Style Louis XV.No longer availableDim. 80 x 140 cmEstimate: € 650 / 750 -
#394Een pianobankje voor quatre-mains met getortste stijlen en met gecanneerde zit.
Un banc de piano quatre-mains aux montants torsadés et assise cannée.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#398Een reeks van zes mahoniehouten stoelen in Louis Philippestijl.
Une série de six chaises en acajou, style Louis Philippe.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#601Een eikenhouten buffetkast in renaissancestijl, onderaan met twee gesculpteerde paneeldeuren, versierd met een hond en een vos. Het opzet met twee glas-in-lood-deuren, versierd met heraldische leeuwen. Het opzet gedragen door twee liggende leeuwen.
Un buffet en chêne, style Renaissance. Le dessous à deux portes sculptées et décorées d’un chien et d’un renard. Le dessus à deux portes vitrines de verre et plomb, décoration de lions héraldiques. Le dessus porté par deux lions couchés.No longer availableDim. h: 230 x 140 x 57 cmEstimate: € 200 / 240 -
#606Een tweeledig meubel met twee paneeldeuren.
Un meuble à deux corps à deux portes panneaux.No longer availableDim. 222 x 104 x 60 cmEstimate: € 100 / 160 -
#799Een houten kuipstoeltje.
Une chaise baquet en bois.No longer availableDim. H. 85 cmEstimate: € 35 / 45 -
#792Een houten schildersezel in Lodewijk XV-stijl.
Un chevalet en bois, style Louis XV.No longer availableDim. h: 191 cmEstimate: € 200 / 240 -
#597Een eikenhouten eettafel met gecanneleerde poten en acht bijpassende stoelen.
Une table en chêne et pieds cannelés et huit chaises assorties.No longer availableDim. 134 x 96 cmEstimate: € 120 / 200 -
#404Een eikenhouten tafel in renaissancestijl met leeuwenpoten en met zes bijpassende stoelen.
Une table en chêne, style Renaissance, les pieds en griffes de lion et six chaises assorties.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#780Een sober bijzettafeltje met een lade in de gordel.
Une petite table à tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. 85 x 49 cmEstimate: € 30 / 35 -
#626Een commode van mahoniehoutfineer in Louis Philippestijl met vier laden en een zwart marmeren blad.
Une commode en bois de placage acajou, style Louis Philippe, à quatre tiroirs et une tablette en marbre noir.No longer availableDim. 94 x 125 x 62 cmEstimate: € 120 / 200 -
#794Een gefineerde Engelse tweedeursvitrine met twee laden onderaan. Enkele losse onderdelen. XIXe eeuw.
Une vitrine anglaise à deux portes en bois de placage à deux tiroirs en dessous. XIXième siècle. Quelques pièces détachées.No longer availableDim. 193 x 132 x 98 cmEstimate: € 120 / 200 -
#176Een eikenhouten kussenkast met vier deuren, versierd met ingelegde vlakken. Basis XVIIIe eeuw.
Armoire dite kussenkast en chêne ouvrant à quatre portes aux incrustations en bois noirci. Base d’’origine XVIIIe siècle.No longer availableDim. 169 x 154 x 63 cmEstimate: € 300 / 500 -
#797Een gietijzeren tafelpoot.
Un pied de table en fonte.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 30 / 40 -
#399Een verlengbare mahoniehouten tafel met zes bijpassende stoelen in Louis-Philippestijl. Met drie verlengbladen. Eén stoel te restaureren.
Une table à allonges en acajou avec six chaises assorties, style Louis Philippe. Trois allonges. Une chaise à besoin de réparations.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#596Een buffet met opzet in Louis-Philippestijl. Onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan een opzet in twee niveaus met gebeeldhouwde versieringen.
Un buffet à deux corps, style Louis Philippe. La partie du bas à deux portes et deux tiroirs, la partie du haut en deux niveaux et décorations sculptées.No longer availableDim. h: 215 cmEstimate: € 200 / 260 -
#402Een ovale tafel van mahoniehoutfineer met zes gecanneleerde poten. Verlengbaar met vijf bladen tot 350 cm. Met zes bijpassende stoelen en een armstoel.
Une table ovale en bois de placage acajou et six pieds cannelés. Allongeable à 350 cm avec cinq allonges.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#787Een paar fauteuils van gebeeldhouwd hout in Lodewijk-XV-stijl.
Une paire de fauteuils en bois sculpté, style Louis XV.No longer availableDim. H. 87 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#575Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bloemen en vogels.
Un tapis persan en laine fait main, décor de fleurs et oiseaux.No longer availableDim. 306 x 201 cmEstimate: € 200 / 300 -
#230Een 18 karaats geel gouden geweven ketting.
Une chaîne en or jaune 18 ct tissé.No longer availableDim. 14,88 gEstimate: € 350 / 450 -
#508Een paar buikvazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt en gedateerd 1982.
Paire de vases pansus en porcelaine de Chine à décor polychrome d’oiseaux et de fleurs. Marque sous la base et la date 1982.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#621Een Guanyin van gebeeldhouwd jade. Chinees werk, begin XXste eeuw.
Un Guanyin en jade sculpté. Travail chinois, début XXième siècle.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 250 / 350 -
#536J. Joseph Hancet, JodoigneEen staande klok met eikenhouten kast en het werk met wijzerplaat van tin en messing. Compleet met slinger en gewichten. Brabant, XVIIIe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en laiton et étain. Avec balancier et poids. Brabant, XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 247 cmEstimate: € 300 / 400 -
#540Een klapsecretaire van notenhoutfineer met onderaan twee kleine en twee grote laden.
Un secrétaire à abattant en bois de placage de ronce à deux petits et deux grands tiroirs en dessous.No longer availableDim. 98 x 91 x 41 cmEstimate: € 200 / 300 -
#306Een mahoniehouten klaptafel, genre Pembroketafel. XIXe eeuw.
Table à abattant en acajou inspirée sur les table Pembroke. XIXe siècle.No longer availableDim. 120 x 93 cmEstimate: € 120 / 200 -
#256Een eikenhouten tweedeurskast met gesculpteerde panelen. XIXe eeuw.
Armoire à deux portes en chêne aux panneaux sculptés. XIXe siècle.No longer availableDim. 134 x 126 x 49 cmEstimate: € 200 / 240 -
#326Een halfrond bijzetmeubeltje van mahoniehoutfineer met vier tapse poten, een klapblad en twee laden, versierd met messingen ingelegde biesjes. XIXe eeuw.
Petit meuble demi-lune en placage d’acajou sur quatre pieds gaines, tablette abattante et deux tiroirs, orné de traits de laitons. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 79 cmEstimate: € 80 / 100 -
#705Een sobere eikenhouten tafel met tapse poten en met drie laden in de gordel. Blad gebarsten.
Une table en chêne sobre aux pieds fuseaux et un tiroir dans la ceinture. Fissure dans la tablette.No longer availableDim. 118 x 84 cmEstimate: € 60 / 80 -
#6Een houten naaikastje, versierd met inlegwerk. Onderaan een compartiment met twee openklappende deurtjes.
Un nécessaire de couture, petit meuble en bois, décoration d’incrustations. En dessous se trouve un compartiment à deux petites portes.No longer availableDim. 74 x 52 x 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#287Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode lijnen binnenin en witte, bruine en groene opliggende lijnen, rondom getorst. Omstreeks 1900.
Une canne de conscrit italienne en verre avec des lignes rouges à l’intérieur et des lignes blanches, brunes et vertes par dessus, torsadées. Vers 1900.No longer availableDim. l: 110 cmEstimate: € 40 / 50

