Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een verlengbare eikenhouten tafel op twee balustervormige poten.

Een verlengbare eikenhouten tafel op twee balustervormige poten.

Une table en chêne à allonges sur deux pieds balustres.
Dim. 164 x 95 cm
SKU: 1906180608.
Category: Meubel.
Auction day: 20 June 2018 19:00
Catalogue #608
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #603

    Een houten tweedeurskast met gesculpteerde details en ijzeren monturen.

    Une armoire à deux portes , détails sculptés et montures en fer.
    No longer available
    Dim. 155 x 120 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #798

    Twee gesculpteerde stoelen en een armstoel in Louis-Philippestijl.

    Deux chaises sculptées et un fauteuil style Louis Philippe.
    No longer available
    Dim. H. 110 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #601

    Een eikenhouten buffetkast in renaissancestijl, onderaan met twee gesculpteerde paneeldeuren, versierd met een hond en een vos. Het opzet met twee glas-in-lood-deuren, versierd met heraldische leeuwen. Het opzet gedragen door twee liggende leeuwen.

    Un buffet en chêne, style Renaissance. Le dessous à deux portes sculptées et décorées d’un chien et d’un renard. Le dessus à deux portes vitrines de verre et plomb, décoration de lions héraldiques. Le dessus porté par deux lions couchés.
    No longer available
    Dim. h: 230 x 140 x 57 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #794

    Een gefineerde Engelse tweedeursvitrine met twee laden onderaan. Enkele losse onderdelen. XIXe eeuw.

    Une vitrine anglaise à deux portes en bois de placage à deux tiroirs en dessous. XIXième siècle. Quelques pièces détachées.
    No longer available
    Dim. 193 x 132 x 98 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #402

    Een ovale tafel van mahoniehoutfineer met zes gecanneleerde poten. Verlengbaar met vijf bladen tot 350 cm. Met zes bijpassende stoelen en een armstoel.

    Une table ovale en bois de placage acajou et six pieds cannelés. Allongeable à 350 cm avec cinq allonges.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #802

    Een witgelakt bureau in Lodewijk XV-stijl met drie laden en verchroomd bronzen monturen.

    Bureau laqué blanc ouvrant à trois tiroirs en ceinture et aux montures chromées. Style Louis XV.
    No longer available
    Dim. 80 x 140 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #780

    Een sober bijzettafeltje met een lade in de gordel.

    Une petite table à tiroir dans la ceinture.
    No longer available
    Dim. 85 x 49 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #626

    Een commode van mahoniehoutfineer in Louis Philippestijl met vier laden en een zwart marmeren blad.

    Une commode en bois de placage acajou, style Louis Philippe, à quatre tiroirs et une tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. 94 x 125 x 62 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #792

    Een houten schildersezel in Lodewijk XV-stijl.

    Un chevalet en bois, style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 191 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #176

    Een eikenhouten kussenkast met vier deuren, versierd met ingelegde vlakken. Basis XVIIIe eeuw.

    Armoire dite kussenkast en chêne ouvrant à quatre portes aux incrustations en bois noirci. Base d’’origine XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 169 x 154 x 63 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #221

    Een tweeledige buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in Henri II-stijl met onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan twee gevitreerde deuren.

    Un buffet à deux corps en chêne sculpté, style Henri II. Le dessous comprends deux portes en deux tiroirs, le dessus à deux portes vitrées.
    No longer available
    Dim. h: 213 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #799

    Een houten kuipstoeltje.

    Une chaise baquet en bois.
    No longer available
    Dim. H. 85 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #787

    Een paar fauteuils van gebeeldhouwd hout in Lodewijk-XV-stijl.

    Une paire de fauteuils en bois sculpté, style Louis XV.
    No longer available
    Dim. H. 87 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #606

    Een tweeledig meubel met twee paneeldeuren.

    Un meuble à deux corps à deux portes panneaux.
    No longer available
    Dim. 222 x 104 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #394

    Een pianobankje voor quatre-mains met getortste stijlen en met gecanneerde zit.

    Un banc de piano quatre-mains aux montants torsadés et assise cannée.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #399

    Een verlengbare mahoniehouten tafel met zes bijpassende stoelen in Louis-Philippestijl. Met drie verlengbladen. Eén stoel te restaureren.

    Une table à allonges en acajou avec six chaises assorties, style Louis Philippe. Trois allonges. Une chaise à besoin de réparations.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #803

    Een paar smeedijzeren wandbevestigingen voor uithangborden, versierd met bladermotieven. Omstreeks 1900.

    Une paire d’attaches murales en fonte pour panneaux publicitaires, décoration de feuillage. +- 1900.
    No longer available
    Dim. 160 x 95 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #597

    Een eikenhouten eettafel met gecanneleerde poten en acht bijpassende stoelen.

    Une table en chêne et pieds cannelés et huit chaises assorties.
    No longer available
    Dim. 134 x 96 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #616

    Een eikenhouten commode met drie laden.

    Une commode en chêne à trois tiroirs.
    No longer available
    Dim. 85 x 130 x 55 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #596

    Een buffet met opzet in Louis-Philippestijl. Onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan een opzet in twee niveaus met gebeeldhouwde versieringen.

    Un buffet à deux corps, style Louis Philippe. La partie du bas à deux portes et deux tiroirs, la partie du haut en deux niveaux et décorations sculptées.
    No longer available
    Dim. h: 215 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #398

    Een reeks van zes mahoniehouten stoelen in Louis Philippestijl.

    Une série de six chaises en acajou, style Louis Philippe.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #404

    Een eikenhouten tafel in renaissancestijl met leeuwenpoten en met zes bijpassende stoelen.

    Une table en chêne, style Renaissance, les pieds en griffes de lion et six chaises assorties.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #598

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe met gemoulureerde deuren. XIXe eeuw.

    Une garde-robe en chêne à deux portes avec moulures. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. b: 146 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #797

    Een gietijzeren tafelpoot.

    Un pied de table en fonte.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #594

    “Schöpfung III”. Gemengde techniek op papier. Draagt een handtekening: ‘Molzahn’.

    ”Shöpfung III”. Techniques mixtes sur papier. Porte une signature: ‘Molzahn’.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 500 / 550
  • #832

    “Schapen en geiten”’. Olieverf op paneel. Vlaamse school, XIXe eeuw. Niet gesigneerd.

    ”Moutons et chèvres”. Huile sur panneau. Ecole flamande, XIXième siècle. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. 26 x 29 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #682
    Esther Arad-Perez
    Period: 1921 - 2005

    “Vrouw in de tuin”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 132/200 buiten de plaat.

    ”Femme dans le jardin”. Une lithographie. Signée et numérotée 132/200 hors planche.
    No longer available
    Dim. 39 x 49 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #6

    Een houten naaikastje, versierd met inlegwerk. Onderaan een compartiment met twee openklappende deurtjes.

    Un nécessaire de couture, petit meuble en bois, décoration d’incrustations. En dessous se trouve un compartiment à deux petites portes.
    No longer available
    Dim. 74 x 52 x 26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #466

    Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.

    Meuble de télévision chinois en bois laqué rouge et avec deux petites portes pleines en dessous d’une grande, chaque fois avec un décor de personnages en relief.
    No longer available
    Dim. 137 x 84 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #672
    F. Mestdagh

    “XVIIIe eeuws tafereel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Recent werk.

    ”Scène du XVIIIième siècle”. Huile sur panneau. Signé. travail récent.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #268

    Art deco danseres met hoepel. Brons met onyxen voet.

    Danseuse Art Déco avec cerceau. Bronze sur socle en onyx.
    No longer available
    Dim. H. 72,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #625

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.

    Une petite carpette persan en laine faite main.
    No longer available
    Dim. 178 x 89 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #128

    Een Delfts blauwe schotel met een vissersscène en het opschrift “N° 11. Rooke der Haring of Bockemhang”. Achteraan gemerkt Lambertus Cleffius, De Metaale Pot. XIXe eeuw. Kleine restauratie.

    Un plat en faïence de Delft bleue avec une scène de poissoniers et écriture "N° 11. Rooke der Haring of Bockemhang". Porte la marque "Lambertus Cleffius, De Metaale Pot" à l'arrière. Petite restauration.
    No longer available
    Dim. Ø 35 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #415

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Une petite carpette d’Orient en laine faite main.
    No longer available
    Dim. 182 x 101 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #277

    Een vide-poche van zamak met twee olifanten.

    Un vide-poche en régule à deux éléphants.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #727

    Een wandconsole van composiet met Moriaan.

    Une console murale, composite avec Maure.
    No longer available
    Dim. h.46 cm
    Estimate: € 65 / 80
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 juni 2018

Deze veiling is volledig - 845 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

19 June 2018 19:00
20 June 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 June 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More