Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een verlengbare Engelse tafel met vier bijpassende stoelen, waarvan twee armstoelen.

Een verlengbare Engelse tafel met vier bijpassende stoelen, waarvan twee armstoelen.

Table anglaise à allonges et avec quatre chaises assorties dont deux fauteuils.
Dim. 190 x 97 cm
SKU: 1512200525.
Auction day: 16 December 2020 19:00
Catalogue #525
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #558

    Een bronzen nijlpaard.

    Un hippopotame en bronze.
    No longer available
    Dim. l: 62 cm
    Estimate: € 300 / 320
  • #308

    Een lot van vijf verschillende moderne vaasjes van geglazuurd aardewerk. het donkerblauwe en het lange zwarte met randschilfer. Enkele onderaan gesigneerd ‘Annemie’.

    Un lot de cinq vases en terre cuite émaillés modernes différents. Le bleu foncé et le long noir avec bord écaillé. Certains signés Annemie en bas.
    No longer available
    Dim. h: 7 - 23 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #302
    Gendebien

    “Zeilboten op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Voiliers sur la plage . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 55 x 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #496

    1 gouden munt 14 K “Olympiade 1976”. Canada, 100 CAD.

    1 pièce en or 14 k. “Olympiade 1976”. Canada, 100 CAD.
    No longer available
    Dim. 13,07 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #238

    “Faun met geit”. Een Weens bronsje in twee delen. Gesigneerd ‘Mangreb’.

    Faune à la chèvre . Un bronze viennois en deux parties. Signé Mangreb.
    No longer available
    Dim. h: 7,5 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #225

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een koraal.

    Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un corail.
    No longer available
    Dim. 10,70 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #203

    Een messingen luchter met een geslepen en gesatineerde glazen centrale coupe en met drie bloemvormige kapjes.

    Lustre en laiton aux abat-jour en forme de fleurs et coupe centrale en verre taillé et satiné.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #239

    “Molenbeek”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd ‘82.

    Molenbeek . Aquarelle sur papier. Illisiblement signée. Datée 82.
    No longer available
    Dim. 53 x 72 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #601

    Een paar gietijzeren poppenbankjes met latwerk.

    Une paire de bancs de poupée en fonte avec treillis.
    No longer available
    Dim. b: 40 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #401

    “Tortelduiven” & “Labrador”. Twee porseleinen beeldjes, waarbij het eerste gemerkt van Lladro.

    Tourterelles & Labrador . Deux figurines en porcelaine, la première marquée de Lladro.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #648
    Goebel, Germany

    “Chimney sweep” Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. KF40.

    Chimney sweep Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée en bas. No. KF40.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #49

    Een lot van elf koper/staalgravures met zichten op de kathedraal te Antwerpen. Grotendeels XIXe eeuws.

    Un lot de onze gravures sur cuivre et acier avec vue sur la cathédrale d'Anvers. En grande partie du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 14 x 9 - 34 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More