Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een verlengbare Engelse tafel met vier bijpassende stoelen, waarvan twee armstoelen.

Een verlengbare Engelse tafel met vier bijpassende stoelen, waarvan twee armstoelen.

Table anglaise à allonges et avec quatre chaises assorties dont deux fauteuils.
Dim. 190 x 97 cm
SKU: 1512200525.
Auction day: 16 December 2020 19:00
Catalogue #525
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #100

    Een 18 karaats geel gouden ketting en hanger bezet met een munt van 5 dollar bezet met een Indianenhoofd.

    Un collier et un pendentif en or jaune 18 carats sertis d'une pièce de 5 $ sertie d'une tête d'Indien.
    No longer available
    Dim. 31,60 g. L 34,5 cm Ø 6,3.
    Estimate: € 900 / 1000
  • #369
    Alfons Blomme

    “Roscoff”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    Roscoff . Une lithographie. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 23 x 34 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #623

    Een sobere houten kolompendule met messingen monturen. Met slinger en sleutel.

    Une pendule à colonnes sobre en bois avec des montures en laiton. Avec balancier et clé.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #181

    Een paar deels vergulde bronzen kandelaars in empirestijl, gedragen door een damesfiguur.

    Une paire de bougeoirs en bronze partiellement doré de style Empire, portés par une figure de dame.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 900 / 1000
  • #395

    Een Franse bajonet uit de Eerste Wereldoorlog.

    Baïonnette française de la Grande Guerre.
    No longer available
    Dim. l: 53 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #101

    Een sierkan van zachte pasta, versierd met een meerkleurig en verguld decor van zwanen op het water en de tuit en handvat versierd met bladeren in reliëf. Tijdperk art nouveau. Restauratie aan de bladeren.

    Une cruche à pâtes molle ornementale, décorée d'un décor multicolore et doré de cygnes sur l'eau et le bec et la poignée décorés de feuilles en relief. Epoque Art Nouveau.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #677
    NAO by Lladro

    “Jongen met krant” & “Landloper”. Twee beeldjes van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.

    Boy with Newspaper & Tramp . Deux figurines en porcelaine espagnole multicolore. Marquées en bas.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #655

    Een blank houten meubeltje met een lade in het tussenblad. Op wieltjes.

    Un meuble en bois ordinaire avec un tiroir dans l'étagère du milieu. Sur roulettes.
    No longer available
    Dim. 61 x 45 x 45 cm
  • #592

    Een collage op papier. Gemonogrammeerd.

    Un collage sur papier. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #448
    Els Van Assche

    Een bolle designvaas van gepolychromeerd aardewerk. Onderaan gemonogrammeerd.

    Un vase design rond en faïence polychrome. Monogrammé en bas.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #453

    Een paar recente balustervazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages aan het hof. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases balustres en porcelaine chinoise récents avec des décorations multicolores de personnages de la cour. Marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #56

    Een houten presentatiesokkel, versierd met een uitgestoken lauwerkrans.

    Un piédestal de présentation en bois, décoré d'une couronne de laurier sculptée.
    No longer available
    Dim. 80 x 48 x 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More