Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een verlengbare ovale Engelse tafel met tapse poten en op wieltjes. Met verlengblad.

Een verlengbare ovale Engelse tafel met tapse poten en op wieltjes. Met verlengblad.

Table ovale anglaise à allonge. Pieds gaines sur roulettes.
Dim. 144 x 115 + 60 cm
SKU: 1512200516.
Category: Meubel.
Auction day: 16 December 2020 19:00
Catalogue #516
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #565

    Een eikenhouten gatelegtafel.

    Table gateleg en chêne.
    No longer available
    Dim. 146 x 104 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #266

    Een gebeeldhouwd eikenhouten nis in barokke stijl. XIXe eeuw.

    Une niche en chêne sculpté de style baroque. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #696

    Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met rood fluweel.

    Suite de quatre chaises de style Louis-Philippe recouvertes de velours rouge.
    No longer available
    Dim. H. 86 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #199

    Een gefineerde secretaire in Louis-Philippestijl met twee paneeldeurtjes onder het blad en met een lade in de doucine onder het zwart marmeren blad.

    Secrétaire en bois de placage de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines en dessous de l’abattant et à un tiroir en doucine. Tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. 148 x 105 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #536

    Een witgepatineerde smeedijzeren tuinset, bestaande uit een tafeltje met vijf klapstoeltjes.

    Un ensemble de jardin en fer forgé patiné blanc, composé d'une table avec cinq chaises pliantes.
    No longer available
    Estimate: € 240 / 260
  • #686

    Een reeks van vier Engelse stoelen.

    Une série de quatre chaises anglaises.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #390

    Een piëdestal van beige marmer.

    Un piédestal en marbre beige.
    No longer available
    Dim. h: 81 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #276

    Een niervormig bijzetmeubeltje van gefineerd hout met twee laden en een roze marmeren blad.

    Une table rognon d'appoint en bois de placage avec deux tiroirs et une tablette en marbre rose.
    No longer available
    Estimate: € 65 / 80
  • #695

    Twee grenenhouten haardstoeltjes met gesculpteerde rug en met rieten zit.

    Deux chaises d’âtre en sapin avec dossier sculpté et siège en osier. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #189

    Een Engelse linen-press met onderaan twee laden.

    Meuble anglais dite linen-press. Le bas ouvrant à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. 215 x 120 x 55 cm cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #606

    Een Engelse tafel met twee klapbladen.

    Table anglaise à deux abattants.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #246

    Een halfronde wandtafel met drie poten en een tussenblad.

    Une table murale semi-circulaire avec trois pieds et une étagère intermédiaire.
    No longer available
    Dim. 77 x 120 x 59 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #655

    Een blank houten meubeltje met een lade in het tussenblad. Op wieltjes.

    Un meuble en bois ordinaire avec un tiroir dans l'étagère du milieu. Sur roulettes.
    No longer available
    Dim. 61 x 45 x 45 cm
  • #466

    Een modern driedelig lederen salon, bestaande uit een driezitsbank, een tweezitsbank en een fauteuil.

    Un salon moderne en cuir trois pièces, composé d'un canapé trois places, d'un canapé deux places et d'un fauteuil.
    No longer available
    Dim. b: 225, 156 & 56 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #535

    Een gebeeldhouwd houten hallspiegel, versierd met vogels. In de stijl van het Zwarte Woud. Eén vogel gerestaureerd.

    Miroir de vestibule sculpté décoré d’oiseaux. Dans le style de la Forêt Noire. Une restauration à un oiseau.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #666

    Een houten plantenstaander, versierd met gebeeldhouwde bloemen.

    Un support de plante en bois, décoré de fleurs sculptées.
    No longer available
    Dim. h: 114 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #656

    Een kleine gepolychromeerde en goudgepatineerde houten commode met twee geaccoleerde laden.

    Petite commode en bois polychrome patiné or avec deux tiroirs isolés.
    No longer available
    Dim. b: 77 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #364

    Een verstelbaar rond eikenhouten krukje.

    Un tabouret rond réglable en chêne.
    No longer available
    Dim. Ø: 36 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #685

    Een sobere eikenhouten kapstok met zes hangers.

    Un porte-manteau en chêne à six crochets.
    No longer available
    Dim. b: 150 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #566

    Een Indisch hardhouten altaartafel met gebeeldhouwd front met dieren en planten en getooid met zittende vogels.

    Une table d'autel en bois dur indien avec une façade sculptée représentant des animaux et des plantes et ornée d'oiseaux assis.
    No longer available
    Dim. 90 x 115 x 116 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #204

    Een art deco vitrinekastje met aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met bloemenmarquetterie.

    Petite vitrine art déco avec deux petite portes sur les côtés décorées de marquetterie fleurie.
    No longer available
    Dim. 125 x 125 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #196

    Een Gelderse hoekkast van blank eikenhout met twee paneeldeurtjes onderaan, een schijfblad en een gevitreerde deur bovenaan. Omstreeks 1820.

    Encoignure en chêne claire ouvrant à deux portes pleines en bas, un écritoire au milieu et deux portes vitrées en haut. Gelderland vers 1820.
    No longer available
    Dim. 205 x 105 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #675

    Een wandkapstok.

    Porte manteaux mural.
    No longer available
    Dim. 188 x 100 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #690

    Een ovale tafel van mahoniehoutfineer met vier tapse poten. XIXe eeuw.

    Table ovale en placage d’acajou sur quatre pieds fuseaux. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 126 x 108 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #392

    Zeefdruk, Stuyvesantcollectie. Jean Dewasne.

    Sérigraphie, Collection Stuyvesant. Jean Dewasne.
    No longer available
    Dim. 30 x 53 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #538

    Een paar kraagvazen van Japans Kutani-porselein met decors van talloze personages. Onderaan gemerkt. Meiji-periode.

    Paire de vases à col en porcelaine japonaise Kutani décorés de nombreux personnages. Marqué en bas. Période Meiji.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #634

    “Personage”. Gemengde techniek op papier. Onleesbaar gesigneerd.

    Caractère . Technique mixte sur papier. Signé illisible.
    No longer available
    Dim. 29 x 19,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #510

    “Tibetaanse vrouw met haan in de hand”. Een beeld van fijn gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Onderaan gesigneerd.

    Femme tibétaine tenant un coq . Une statue en ivoire finement sculpté et polychrome. Signée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 34 cl
    Estimate: € 350 / 450
  • #341

    Een lot van drie kleine houten doosjes met handgeschilderde decors en een vierde doosje van messing en rood koper met decor van kraanvogels.

    Un lot de trois petites boîtes en bois avec des décorations peintes à la main et une quatrième boîte en laiton et cuivre rouge à décor de grues.
    No longer available
    Dim. b: 7 - 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #555

    Een hangluchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques. XIXe eeuw.

    Petit lustre à six lumières décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #628
    Goebel, Germany

    “Wayside devotion”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 28/II.

    Wayside devotion . Un groupe de biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marqué en bas. No. 28 / II.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #342

    Een lot van vijftien wijwatervaatjes van porselein, aardewerk en biscuit. Diverse leeftijden. Eén met barst en één met schilfer

    Un lot de quinze récipients à eau bénite en porcelaine, faïence et biscuit. Différents âges. Un craquelé et un éclat.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 24 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #304

    Een lot van vijf gravures met betrekking tot het Antwerpse stadhuis, bestaande uit vier buitenzichten en een interieur van de trouwzaal.

    Un lot de cinq gravures relatives à la mairie d'Anvers, comprenant quatre vues extérieures et un intérieur de la salle des mariages.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #4

    Een lot oude glazen kerstversieringen in de vorm van druiventrossen, bestaande uit acht grote en zes kleine.

    Lot de vieilles décorations de Noël en verre en forme de grappes de raisin, composées de huit grandes et six petites.
    No longer available
    Dim. h: 11 & 8 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #74
    R. Vermeylen

    “Op de Soeteweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1955.

    Op de Soeteweg . Huile sur panneau. Signé et daté 1955 au dos.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #257
    Val St. Lambert

    Een vaas van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    Un vase en cristal rouge doublé et taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 26,5 cm
    Estimate: € 90 / 110
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More